Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.Hotel kényelmes,tiszta, a személyzet nagyon udvarias,segítőkészek.Az ellátás minőségben,mennyiségben is elnyerte tetszésünket,máskor is vissza látogatunk.Ajánlom barátoknak. Végül is kellemes hetet töltöttünk a Rudolf Hotelben. Köszönjük!
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg vagyunk elégedve a tisztasággal. Azt hiányoltuk, hogy a klima használata a szobákban - plusz fizetés után történik csak. Úgy gondoljuk, hogy ma már - ilyen meleg nyár esetén ez alapvető kell, hogy legyen. Legfőképpen az étteremben hiányoltuk hogy vacsora ide alatt nagyon meleg volt - és nem volt bekapcsolva a klima.

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép 4 napot töltöttem ott az Újjászületés Rehabilitációs Tánccsoporttal. A személyzet nagyon kedves volt, az étel kifogásolhatatlan, finom, és bőséges. Ha tehetem biztos vissza megyek. Mindenkinek ajánlom. Nagyon megvoltam elégedve mindennel.
Ami még nagyon tetszett a Transzfer, hogy ilyenre is gondolnak.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Év végén egy csodálatos 3 napot töltöttünk amibe a szilveszter is beleesett. Nagyon jó volt a vacsora,a felszolgálás, és az egész szilveszter..Szeretnénk még 2014-ben visszamenni és hasonló szép napokat tölteni.Jó volt a wellnesz részlege.A különböző gyógykezeléseket is igénybe lehet venni,amit a helyszínen lévő reumatológus szakorvos ír fel.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletesen meg voltunk elégedve a szálloda nyújtotta kényelemmel és szolgáltatásokkal. A személyzet kedves és szolgálatkész volt. A reggeli bőséges és választékos. A vacsora is elnyerte tetszésünket. A gyógykezelések pontosan, időre történtek, a gyógymasszőrök kiválóan végezték munkájukat. Nagyon jó megoldás, hogy a kezelőlappal a kb.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, csendes, pihentető szálloda, kedves, segítőkész személyzet. A kezelések ár-érték arányban verhetetlenek. Hajdúszoboszló pedig csodás, ajánlom mindenkinek az interaktív Bocskai Múzeumot. Eddig 2 alkalommal pihentünk itt, a tapasztalataink változatlanok maradtak, bármikor visszatérnénk:))))))
2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre. Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20.
Nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta környezet, kedves mosolygó arcok fogadtak minket. Külön köszönet a recepciós hölgynek, aki végtelenül kedves és türelmes hölgy, sok jó információval ellátott minket. Nagyon finom és választékos reggelit és vacsorát kaptunk. Összességében kellemes volt a kikapcsolódásunk, pihenésünk.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7.
Ami tetszett, az kiolvasható a csillagokból. . A 308-asban nem tetszett azonban:
- Használhatatlanul kényelmetlen "kanapé-ágy" az egyetlen ülőbútor szerepében. . Nyilván pótágyzáshoz könnyebbség, de egyébként két könnyű fotel egy kisasztallal tökéletesen kiegészítette volna az un appartman bútorzatát. .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Főszezonban egy otthagyott szálloda miatt váratlanul estünk be a hotelbe,személyzet rendkívül segítőkész volt.(amit ez úton is köszönök)A medencék tiszták és igényesek, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
3 nap/2 éjszaka 11.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, vitalizáló masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.23-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 75.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.303 - 17.107,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2-3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.12. - 2020.02.20.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Valentin Erdőspusztán (min. 2 éj))
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX