Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Köszönjük férjemmel a Hotelben eltöltött szép napokat! Az összes személyzet hozzáállása kifogástalan volt. Mindenki kedves, készséges volt. Külön köszönet a masszőrnek, a fizikoterápiás kezelést végző dolgozóknak. A vendéglátásban nem volt semmi kifogásolni való. Nagyon finom és bőséges volt az étkezés! Remélem jövőre is sikerül elmenni Önökhöz!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Apróságoktól eltekintve(a lift és a gőzszauna nem mindíg működött tökéletesen,a szoba egy picit szűkös)gyönyörűszép környezetben egy csodálatos kikapcsolódás,a személyzet kedvessége,segítőkészsége,az ételek minősége,a gyógykezelések minden igényt kielégítettek.
Nagyon szépen köszönjük,máskor is szívesen megyünk!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A mi tapasztalatunk sajnos nem túl pozitív. A recepciós hölgy nagyon furcsa és b. . . . [moderálva - a szerk. ]. Mindig sokat kellett várni, amikor a kulcsot el akartuk kérni. A szoba és a szálloda tisztasága alapvetően rendben lenne, de az étkezőben az asztal mindig piszkos volt és a szobánkban a csapból nem folyt le a víz.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Emek hétvégét töltöttúnk itt! Kedves volt nagyon a személyzet! A wellness részleg szuper jo, minden működött ( élményelemek, jakuzzi, szaunák) tiszta és rendezett. Minden meg van ahhoz, hogy az ember ne vágyjon át a városi strandra. Ami kevésbé tetszett, hogy vacsoránál, sokszor elfogyott az étel, nem tudták potolni, aki nagy étvágyú annak bosszantó, nekem elég volt.

Csaby TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Mivel csak két napra vettünk ki szállást a hotelben, ezért nem számítottam arra hogy maximálisan el tudunk lazulni és kikapcsolódni. Szerencsénkre ez nem így történt, a svédasztalos reggelik igen bőségesek és változatosak voltak, felértek egy ebéddel is. A személyzet kedves, segítőkész volt. A szoba aránylag tiszta, légkondis, a kilátás is tűrhető.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napos szilveszteri csomagot választottunk a Hotel Rudolfban. Nagyon jó választás volt. A szálloda, a szobák, a környezet szép. A közösségi terek, szoba, fürdőszoba tisztasága kiváló. A svédasztalos reggeli, vacsora változatos, és nagyon finom. A személyzet az étteremben a szállodában, recepción, kedves, udvarias, szolgálatkész.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
-a szilveszteri blokk komplett,
-segítőkész,lelkes személyzet,
-a szálloda 3*-os besorolásához képest viszonylag újszerű, igényes kialakítása. Nem tetszett:
-a wellness részleg kicsisége és állapota miatt telt házhoz közeli terhelés esetén, télen hideg időben alkalmatlan kulturált működtetésre ( kicsi pihenőhely, lelakott berendezések, kicsi és ott létünk alatt hideg külső medence ),
-a fürdőköpenyek selejtezésre érettek,
-az éttermi személyzettől igényesebb, egyen öltözet elvárható lenne.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.Hotel kényelmes,tiszta, a személyzet nagyon udvarias,segítőkészek.Az ellátás minőségben,mennyiségben is elnyerte tetszésünket,máskor is vissza látogatunk.Ajánlom barátoknak. Végül is kellemes hetet töltöttünk a Rudolf Hotelben. Köszönjük!
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg vagyunk elégedve a tisztasággal. Azt hiányoltuk, hogy a klima használata a szobákban - plusz fizetés után történik csak. Úgy gondoljuk, hogy ma már - ilyen meleg nyár esetén ez alapvető kell, hogy legyen. Legfőképpen az étteremben hiányoltuk hogy vacsora ide alatt nagyon meleg volt - és nem volt bekapcsolva a klima.

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép 4 napot töltöttem ott az Újjászületés Rehabilitációs Tánccsoporttal. A személyzet nagyon kedves volt, az étel kifogásolhatatlan, finom, és bőséges. Ha tehetem biztos vissza megyek. Mindenkinek ajánlom. Nagyon megvoltam elégedve mindennel.
Ami még nagyon tetszett a Transzfer, hogy ilyenre is gondolnak.

Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.13-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.655 - 30.673,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.893 - 15.103,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX