Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Év végén egy csodálatos 3 napot töltöttünk amibe a szilveszter is beleesett. Nagyon jó volt a vacsora,a felszolgálás, és az egész szilveszter..Szeretnénk még 2014-ben visszamenni és hasonló szép napokat tölteni.Jó volt a wellnesz részlege.A különböző gyógykezeléseket is igénybe lehet venni,amit a helyszínen lévő reumatológus szakorvos ír fel.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletesen meg voltunk elégedve a szálloda nyújtotta kényelemmel és szolgáltatásokkal. A személyzet kedves és szolgálatkész volt. A reggeli bőséges és választékos. A vacsora is elnyerte tetszésünket. A gyógykezelések pontosan, időre történtek, a gyógymasszőrök kiválóan végezték munkájukat. Nagyon jó megoldás, hogy a kezelőlappal a kb.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, csendes, pihentető szálloda, kedves, segítőkész személyzet. A kezelések ár-érték arányban verhetetlenek. Hajdúszoboszló pedig csodás, ajánlom mindenkinek az interaktív Bocskai Múzeumot. Eddig 2 alkalommal pihentünk itt, a tapasztalataink változatlanok maradtak, bármikor visszatérnénk:))))))
2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre. Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20.
Nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta környezet, kedves mosolygó arcok fogadtak minket. Külön köszönet a recepciós hölgynek, aki végtelenül kedves és türelmes hölgy, sok jó információval ellátott minket. Nagyon finom és választékos reggelit és vacsorát kaptunk. Összességében kellemes volt a kikapcsolódásunk, pihenésünk.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7.
Ami tetszett, az kiolvasható a csillagokból. . A 308-asban nem tetszett azonban:
- Használhatatlanul kényelmetlen "kanapé-ágy" az egyetlen ülőbútor szerepében. . Nyilván pótágyzáshoz könnyebbség, de egyébként két könnyű fotel egy kisasztallal tökéletesen kiegészítette volna az un appartman bútorzatát. .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Főszezonban egy otthagyott szálloda miatt váratlanul estünk be a hotelbe,személyzet rendkívül segítőkész volt.(amit ez úton is köszönök)A medencék tiszták és igényesek, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A személyzet figyelmes és segítőkész. A szolgáltatások a tisztaság is jó. A szállás kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. Az étkezéssel nem mindig voltunk megelégedve. Illetve az étel nagyon finom és ízletes volt, a mennyiséggel volt néha probléma. Reggelinél nem mindig pótolták az elfogyott mennyiséget, így aki utóbb érkezett annak nem volt választék.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3.
Pénteken érkeztünk a szállodába és vasárnap távoztunk. Egy nagyon szép kellemes szobát kaptunk. A személyzet rendkívül segítőkész volt. Gyönyörű tiszta volt minden. A medencék tiszták, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. ár ott eldöntöttük, hogy jövőre újra megyünk, mert nagyon jól éreztük magunkat.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Minden jó, és szép volt,mikor ott jártunk a csomag ajánlatunkhoz tartozott 2 db belépő az új aquaworld-be, azt a recepción úgy kellett külön megemlíteni. Az étel nekem kicsit "kommersz" volt hotel-hez képest, (frankfurti leves, 1 kis csészényi) és a vacsorára a banán desszertként csak úgy az ember kezébe nyomva. . .

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.08-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 39.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 13.991,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX