Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

A Hotel Rudolf legnépszerűbb csomagjai

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.04.01-ig
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
03.29-12.22.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. március 27.egyedül járt itt
Mindenkinek ajánlani tudom a Rudolf Hotelt. A személyzet figyelmes, kedves, minden kérést azonnal teljesít. Az ételek változatosak, bőségesek minden igényt kielégítenek-életem legfinomabb sárgaborsó levesét ott ettem. A masszőrök keze aranyat ér. Felfrissülve, megfiatalodva jöttem haza. A víz minősége tökéletes. Örülök ,hogy ott tölthettem néhány napot.
Átlagos 2016. március 26.egyedül járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az árak elfogadhatóak,de sajnos a személyzet hiába kedves mosolygós ha nem tud megfelelő tájékoztatást adni a vendégnek. Legyen az a gyógykezelésekkel kapcsolatban vagy a strandra menetellel kapcsolatos kedvezményekről vagy a csomagárakról.
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
2015 év végét töltöttünk a szállodába. Már visszatérő vendégek vagyunk 2013. ban is itt töltöttük a szilvesztert. Mindkét alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon kényelmes,minden szolgáltatás rendelkezésre áll. / fürdés szauna belső medence masszás, és a többi tb szolgáltatás/.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - BelsőHotel Rudolf Hajdúszoboszló - KörnyékHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Rendkívül jól éreztük magunkat, mert minden olyan szolgáltatás és kényelem meg volt, amitől az ember valóban "feltöltődik" és élvezi a szabadság minden pillanatát.
Mindezt még fokazta, hogy az ott dolgozók - kivéve a takarító személyzetet- rendkívül kedvesek, mosolygósag és segítőkészek voltak.
CSAK ÍGY TOVÁBB. . . . és mindíg TELTHÁZ LESZ!
Biztos, hogy vissza térünk mi is. . . !
Kiváló 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Köszönjük férjemmel a Hotelben eltöltött szép napokat! Az összes személyzet hozzáállása kifogástalan volt. Mindenki kedves, készséges volt. Külön köszönet a masszőrnek, a fizikoterápiás kezelést végző dolgozóknak. A vendéglátásban nem volt semmi kifogásolni való. Nagyon finom és bőséges volt az étkezés!
Kiváló 2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Apróságoktól eltekintve(a lift és a gőzszauna nem mindíg működött tökéletesen,a szoba egy picit szűkös)gyönyörűszép környezetben egy csodálatos kikapcsolódás,a személyzet kedvessége,segítőkészsége,az ételek minősége,a gyógykezelések minden igényt kielégítettek.
Nagyon szépen köszönjük,máskor is szívesen megyünk!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 23.a párjával járt itt
A mi tapasztalatunk sajnos nem túl pozitív. A recepciós hölgy nagyon furcsa és b. . . . [moderálva - a szerk. ]. Mindig sokat kellett várni, amikor a kulcsot el akartuk kérni. A szoba és a szálloda tisztasága alapvetően rendben lenne, de az étkezőben az asztal mindig piszkos volt és a szobánkban a csapból nem folyt le a víz.
2015. augusztus 3.a párjával járt itt
Emek hétvégét töltöttúnk itt! Kedves volt nagyon a személyzet! A wellness részleg szuper jo, minden működött ( élményelemek, jakuzzi, szaunák) tiszta és rendezett. Minden meg van ahhoz, hogy az ember ne vágyjon át a városi strandra. Ami kevésbé tetszett, hogy vacsoránál, sokszor elfogyott az étel, nem tudták potolni, aki nagy étvágyú annak bosszantó, nekem elég volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
Mivel csak két napra vettünk ki szállást a hotelben, ezért nem számítottam arra hogy maximálisan el tudunk lazulni és kikapcsolódni.
Szerencsénkre ez nem így történt, a svédasztalos reggelik igen bőségesek és változatosak voltak, felértek egy ebéddel is.
A személyzet kedves, segítőkész volt. A szoba aránylag tiszta, légkondis, a kilátás is tűrhető.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - SzobákHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Rudolf Hajdúszoboszló - BelsőHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Rudolf Hajdúszoboszló - BelsőHotel Rudolf Hajdúszoboszló - WellnessHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2015. január 4.családjával járt itt
4 napos szilveszteri csomagot választottunk a Hotel Rudolfban. Nagyon jó választás volt. A szálloda, a szobák, a környezet szép. A közösségi terek, szoba, fürdőszoba tisztasága kiváló. A svédasztalos reggeli, vacsora változatos, és nagyon finom. A személyzet az étteremben a szállodában, recepción, kedves, udvarias, szolgálatkész.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 23.
1900
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár