Nagyon tiszta ,rendben tartott hotel,kényelmes ágyakkal,ropogós ágyneművel. A medencék vizét naponta cserélik,hőmérséklete nagyon kellemes még ilyenkor márciusban is. Ki sem kell menni a hotelból mégis élvezhető a szoboszlói gyógyvíz. A konyhája nem nagyzoló,minden finom,egyszerű. Nyugdíjas vendégeknek elsőrangú, unokák nélkül,mert nincs gyereknek való medence.
Még visszatérünk ide.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!






























