Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Édes kényeztetés
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
2013. júliusban jártunk az Abacusban a barátaink ajánlására. Érkezéskor kedvesen fogadtak a recepción, az elvárásoknak megfelelő szobát kaptunk. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, sok finomságot tudtunk megkóstolni. A wellnes részleg szolgáltatásaival is nagyon elégedettek voltunk,a személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
Kuponos ajánlatként találtunk a szállodára, 4 jó hangulatú napot töltöttünk ott. A hotelről közölt leírás és képek alapján nagyok voltak az elvárásaink, amiben nem is csalódtunk. Áraik kicsit húzósak, de kuponosként teljes ellátással nagyon megéri. Ja, és nem éreztetik az emberrel, hogy akciós a történet.
Kiváló 2013. augusztus 23.egyedül járt itt
a szoba kivalo a szemelyzet is a kaja az olyan sok volt hogy egy tulelo kalandon 1 evig is kitartana a tv-n a csatorna kiosztas lehetett volna kicsit tobb de igy is jo a kilatas is remek meg az a sok szolgaltatas es a fogadtatas remek de azert egy kicsit draga hely de megis nagyon jo
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - KörnyékAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - KörnyékAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - SzobákAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Szobák
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A szemelyzet rendkivul kedves, segitokesz volt. A hotel nagyon elegans, tiszta, modern. Az etterem es az etelek voltak a kedvenceink, fantasztikus, boseges es nagyon finom valasztekkal. Gyermekeink orommel vettek reszt a szamukra szolo foglalkozasokon, bar (gyermekprogramok szervezeseben, tartasaban jaratos szemelykent javasolva) ebben lehetne némi valtoztatast tenni, csupan annyit, hogy a programok lehetnenek olyanok, amit az erdeklodes felkeltoen izgalmas megnevezesei alapjan varhato lenne.
Kiváló 2013. augusztus 20. járt itt
Iszonyat jó volt az egész :) Én a szüleimmel voltam meg a bátyámmal. Mindegyikünknek nagyon tetszett. Az étel nagyon finom, a szoba tiszta, kényelmes, sok szuper szolgáltatás. Mi nagyon meg voltunk elégedve. Élveztük az ott töltött időt. Gondolkodtunk és lehet hogy egyszer-kétszer még visszamegyünk. Nekünk egy gondunk volt.
Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a szálloda és könnyen megközelíthető. Sokféle programok vannak a gyerekek számára. Jól éreztük magunkat. Kellemetlenség volt, hogy a kinti gyerekmedencénél nagyon sok volt a darázs, de jelzésemre azt a választ kaptam, hogy ebben az évben 3* is lefújták őket de nem használ és nem tudnak vele mit csinálni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon hideg téli napon, várakozással indultunk utnak a szállodába,ugyanis gyönyörü képeket láttunk a szállodáról amiben nem is csalódtunk. Átlagos környezetben,csodálatosan felszerelt,modern épület,szép ,tágas konferencia teremmel,tágas szobákkal várt minket. A wellness tágas alsó-felső szinttel,szauna szeanszokkal gazdagitva csalogatta a vendégeket.
Kiváló 2013. május 25.családjával járt itt
A személyzet udvarias szolgálatkész. A szálloda tiszta az ételek háziasak a wellnes jó. Akinek nincs autója azért egyeztetés után kimennek érte a p. u-ra. A családom és én nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos a férjem az utólsó nap rosszul lett. Letelefonáltam a portára és rögtön intézkedtek,hogy a férjemet mihamarabb orvosi kézbe kerüljön strok gyanu miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. április 30.a párjával járt itt
Szép, új szálloda. Kényelmes konferencia szolgáltatás, jó hangosítás, nagyon udvaria személyzet. Kifogástalan mellékhelység, ragyogó tisztaság. Átlagos méretű és kényelmű szobák, ami sajnos csökkenti az elégedettséget és értékelhetetlen kültéri medence, mind tisztaságát, mind méretét tekintve.
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
Tökéletes volt minden, de hiányoltam a kancsó vizet az asztalokról.
A személyzet kedves, az ételek finomak. Kellemes volt a kakaóvajas masszázs is. Szuper karácsonyt ünnepeltünk, tervezzük hogy visszatérünk. Budapestiek vagyunk, és hozzánk nem is volt messze. Nagyon választékos és finom volt a karácsonyi menü. Forralt bor, és beigli is volt, mindez tetőzte a jó hangulatot.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád