Gyöngyvirág Étterem Hévíz

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Gyöngyvirág Étterem Hévíz vélemények

Gyenge 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Itt mindenki menüt eszik! Mi is egy vacsoramenüre tértünk ide be kíváncsiságból, de a személyzet miatt inkább kihagytuk volna! Próbáltunk szóba elegyedni vele, de velünk szóba sem állt, viszont a mellettünk levő asztalnál ülő németekkel hajlandó volt bájcsevegni!
Az ételek szerintünk az átlagosnál kicsit gyengébbek.
A tisztaság az viszont kifogástalan!
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - BelsőGyöngyvirág Étterem Hévíz - Külső kép
Átlagos 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Helyismeret hiányában az étteremválasztás igen egyszerű volt: útba esett a buszpályaudvar és a szálloda között. Sokan ültek az árnyékos teraszon, ami nem csoda, hiszen 990 Ft-ért kétfogásos (leves, főétel), 1190 Ft-ért háromfogásos (leves, főétel, desszert) menüt kínálnak. 3-féle levesből, 11-féle főételből és 3-féle desszertből lehet választani.
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Külső képGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étlap/itallapGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 4.a párjával járt itt
Hévizi rehabilitációs kezelés sorozaton vettünk részt feleségemmel. Egyik késő délutáni sétánk alkalmával leltünk rá erre az étteremre. Bementünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy vacsora menüt is lehet náluk kapni. Kaptam az alkalmon és rendeltem egy vacsora menüt, amely három fogásos és minden egyes fogást kii lehet választani három lehetőség közül.
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Külső kép
Átlagos 2017. június 2.barátokkal járt itt
3 alkalommal étkeztünk ottlétünk alatt az étteremben. Az első két alkalommal ebéd illetve vacsora menüt ettünk ami jó volt, de kevés. Megjegyezném, hogy az előző években is jártunk itt és akkor lényegesen nagyobb volt a menü adag. Aztán a búcsú vacsoránkat is itt szerettük volna elfogyasztani, de ezzel el is ment az egész esténk - sok méreggel és bosszúsággal fűszerezve!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2016. november 14.a párjával járt itt
Mint a címből is kiderül , csak egy menűre tértünk be . Most voltunk másodszorra Hévízen , és először is itt ebédeltünk, így adott volt , hogy újra ide térünk be . Leves , második , és desszert mindössze 1000 forint per fő . Háromféle leves, 9-10 féle főétel , és háromféle desszertből lehet választani .
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Belső