Gyöngyvirág Étterem Hévíz

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Gyöngyvirág Étterem Hévíz vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 24.a párjával járt itt
B.nkó kiszolgálás, minőségen aluli étel, de legalább drága. Az olcsó menüben a kiválasztott étel az "eredeti" menülapról választott verzióhoz képest alig tartalmaz valamit, az íze egyenesen botrányos. Az italok ára csillagászati árakat üt meg.
Szörnyű 2019. április 24.gyerekekkel járt itt
Az ételek hidegek és ízetlenek! A libacomb csupa kotu volt, a rántott sajton a panir vastagabb volt mint maga a sajt. A brokkolinak semmi íze. A felszolgáló figyelmetlen és feledékeny,a megrendelt sört nem hozta ki. Azt sem vették figyelembe hogy kisgyerekkel vagyunk, se egy etetőszék, sem egy kisebb méretű evőeszköz a lányom tányéra agyon dekorált, agyonfestett, hatalmas adag volt. . Sajnos nagyot csalódtunk. Senkinek nem ajánlom.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 13.a párjával járt itt
Az étteremben most jártunk először, és a kijövetelkor eldöntöttük, hogy utoljára is. 4 pincérnő dolgozott, köszöntünk jóóó hangosan, de nem nagyon reagáltal sz érkezésünkre. Nem volt nagy a pörgés, több asztalnál csak ültek a vendégek, és vártak. Vártunk mi is. Nézelődni volt idő, szó se róla. . .
Gyenge 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Itt mindenki menüt eszik! Mi is egy vacsoramenüre tértünk ide be kíváncsiságból, de a személyzet miatt inkább kihagytuk volna! Próbáltunk szóba elegyedni vele, de velünk szóba sem állt, viszont a mellettünk levő asztalnál ülő németekkel hajlandó volt bájcsevegni!
Az ételek szerintünk az átlagosnál kicsit gyengébbek.
A tisztaság az viszont kifogástalan!
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - BelsőGyöngyvirág Étterem Hévíz - Külső kép
Átlagos 2017. december 5.a párjával járt itt
A vendégtér egyetlen fogasa (télen, nagykabát-szezonban) két, négyszemélyes asztal között a sarokban. A saját dzsekimet inkább a székemre raktam. A felszolgálón látszott az értetlenkedés, hogy nem tudtunk a menüben szereplő fogasok közül egy perc alatt választani. Ott hagyott minket, és egy pici időt ráhagyva jött újra, mi úgy éreztük, mintha büntetne minket.
Átlagos 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Helyismeret hiányában az étteremválasztás igen egyszerű volt: útba esett a buszpályaudvar és a szálloda között. Sokan ültek az árnyékos teraszon, ami nem csoda, hiszen 990 Ft-ért kétfogásos (leves, főétel), 1190 Ft-ért háromfogásos (leves, főétel, desszert) menüt kínálnak. 3-féle levesből, 11-féle főételből és 3-féle desszertből lehet választani.
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Külső képGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étlap/itallapGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/ital
Átlagos 2017. június 2.barátokkal járt itt
3 alkalommal étkeztünk ottlétünk alatt az étteremben. Az első két alkalommal ebéd illetve vacsora menüt ettünk ami jó volt, de kevés. Megjegyezném, hogy az előző években is jártunk itt és akkor lényegesen nagyobb volt a menü adag. Aztán a búcsú vacsoránkat is itt szerettük volna elfogyasztani, de ezzel el is ment az egész esténk - sok méreggel és bosszúsággal fűszerezve!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2016. november 14.a párjával járt itt
Mint a címből is kiderül , csak egy menűre tértünk be . Most voltunk másodszorra Hévízen , és először is itt ebédeltünk, így adott volt , hogy újra ide térünk be . Leves , második , és desszert mindössze 1000 forint per fő . Háromféle leves, 9-10 féle főétel , és háromféle desszertből lehet választani .
Gyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Étel/italGyöngyvirág Étterem Hévíz - Belső
2022. július 11.egyedül járt itt
Nagyon finomak az ételek.A rántott csirkemell olyan mintha a nagymamám csinálta volna.Azt azért észrevettem hogy a koktéllap nem naprakesz mert az euro már régota nem 259ft.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. március 18.barátokkal járt itt
Vasárnap kora esti sétánk során esett útba az étterem. Látva, hogy vacsoramenü is van, ráadásul három fogásos, betértünk a kellemes kis helyre. A felszolgáló nem volt túl gyors, de a megrendelt menü végül elég gyorsan az asztalunkra került. Árához képest nem is volt kicsi az adag, ízletes volt.