Kocsi Csárda Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, szuper étlappal, fantasztikus ételekkel. Itt tényleg mindenki fog tudni választani fogára valót. Van menüajánlatuk, amit nagyon választékosan összeállított ételekből és szuper árakkal kínálnak. Van salátabár is az étteremben, ami külön dicséretet érdemel. Nagyon friss, és ízletes.
Kiváló 2014. szeptember 14.barátokkal járt itt
Mivel többen ajánlották ezt az éttermet, kíváncsian felkerestem. Már amikor bementem, éreztem, hogy jó helyen járok. Tisztaság, udvarias pincérek, csárda-hangulat. Szóval már maga az étterem berendezése megfogott. Az étlap nagy választékú, mindenki talál fogára valót. Én báránycombot választottam, és egyáltalán nem fogtam mellé.
Kocsi Csárda Hévíz - BelsőKocsi Csárda Hévíz - Étel/italKocsi Csárda Hévíz - Étel/italKocsi Csárda Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Az étteremben többféle menüből is lehet választani, amelyeket remek áron kínálnak. Ettünk balatoni fogast, vadhúsból készült ételeket, töltött húsokat. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan. Három fogás, ingyenes salátabár, mi kell még. Az étterem kinézete rusztikus, nekünk a régi csárdák hangulatát idézi. Ha arra járunk legközelebb is ide megyünk.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Prémium kategória, minden tekintetben, talán csak a hangulaton lehetne még fokozni! az ételek minősége a menüben is kifogástalan, a kiszolgálás precíz, a grátisz salátabár pedig egyenesen csúcs! bár léteznek ár/érték arányban jobb helyek is Hévízen, mi a félpanziós kártyánkat legközelebb is itt "költjük" majd el. köszönjük ezt a felejthetetlen órát, remek volt!
2014. május 25.gyerekekkel járt itt
Segítőkész gyors pincérek finom ételek.ajánlom mindenkinek.voltunk már itt tavaly is és tudtuk mire számíthatunk és nem is csalódtunk.ha valahol sokan vannak az elég jó jel szerintem.nagy a választék is mindenki talál magának valót.nem kellett sokat várnunk se ez jó dolog mikor az ember 2 éves gyerekkel van.
Kiváló 2014. május 17.a párjával járt itt
Mi egy 40-es házaspár vagyunk. . néhány éve minden évben elmegyünk Hévízre,i gaz, csak 3-4 napra de minden hévízi kiruccanásunk alkalmával betértünk a Kocsi Csárdába, egyrészt, mert nagyon hangulatos, zene is gyakran szól, nagyon finoman főz a Szakács, finomak az ételek, és a menüt kár volna kihagyni! !
Kiváló 2014. január 16., kollégákkal járt itt
Minden év végén itt tartjuk a céges bulit,ízletes ételek, nagy választék! S az,hogy minden év végén itt "kötünk" ki,nyilván az elégedettségünket tükrözi! :) A környék legjobb étterme! Esténként élőzene, udvarias kiszolgálás! Bőséges adagokat adnak, garantáltan nem ér csalódás! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 29.barátokkal járt itt
Karácsony másnapján meglátogattak barátaink az üdülés közben. Meghívtuk Őket abba az étterembe ahol, napok óta láttuk milyen sokan vannak Nem csalódtunk benne! Sőt annyira elmerültünk a kulmináris élvezetekben, hogy István barátunk névnapi köszöntőjéről is elfelejtkeztünk :-)))) Mindenkinek tiszta szívből ajánljuk.
Kiváló 2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, kulturált és hangulatos étterem. Ízletes, friss ételekkel, kedves, előzékeny felszolgálókkal várják a vendégeket. Az ételek mennyisége elegendő, a választék bőséges.
Nagyon jó, hogy nem csak készpénzt, hanem étkezési utalványt és a SZÉP kártyát is elfogadják. Csak ajánlani tudom minden Hévízre látogató turistának,nyaralónak.
Kiváló 2013. április 6.családjával járt itt
Már jó párszor megfordultam ebben az étteremben, családdal, ismerősökkel. Mindig nagyon finomakat ettünk, ittunk. Kedvencem a fogasszelet kapros sajttal töltve, fűszervajjal, de aki nem kedveli a hagyományos magyar ételeket az még pizzázhat is, ami szintén nagyon jó itt. Rendezvényeket is profin bonyolítanak. A berendezés népies, magyaros a külföldiek imádják.