Kocsi Csárda Hévíz

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 22.családjával járt itt
Jártunk már a csárdában tavasszal az ittjartam. hu oldal ajánlásával, akkor is pozitív élményekkel távoztunk, így gondoltuk, hogy ismét visszatérünk. Balatonról indultunk haza a családdal, telefonon foglaltunk is asztalt, hogy biztosan legyen helyünk este. Esténként élőzenével szórakoztatják a vendégeket.
Kocsi Csárda Hévíz - Étel/italKocsi Csárda Hévíz - Étel/ital
Átlagos 2016. október 16.a párjával járt itt
Párommal töltöttük a szünetet Hévizen és hát valahol enni kellett, hamár szépen felöltöztünk. Nem is tudom már miért erre a helyre esett a választás de végül bementünk. A fogadtatás kellemes volt, kérésünkre még a gyertyát is meggyújtották :D
Először pizzát akartunk enni, de aztán egy kétszemélyes tálat választottunk.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Nyaralásunk alatt kétszer jártunk itt. Első nap menüre ültünk be, második nap pedig vacsorára. Mindkét alkalommal isteni volt az étel. A pincérek mind évek óta dolgoznak ott, összeszokott társaság. Ez látszik is a kiszolgáláson. Hatalmas a hely, szinte minden nap tele van. Ehhez képest mindenkire ugyanúgy figyelnek, gyorsan hozzák a megrendelt ételt, italt.
Kocsi Csárda Hévíz - Étel/ital
2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Minden évben betérünk a Kocsi Csárdába amikor Hévízen járunk! Idén végre pozitív változásokat is felfedezni véltünk. Kicsit dinamikusabbá vált a kiszolgálás. Sajnos a "kedvenc" neandervölgyi, tányérdobálós pincérünktől még nem szabadultak meg de legalább most nem ő jött az asztalunkhoz.
2016. július 28.barátokkal járt itt
Kétszer is ettünk itt. Első alkalommal azért választottuk mert választék a többihez képest nagyobb és a kajaszag sem terjengett az egész étteremben és környékén. A személyzet udvarias barátságos volt és két hét elteltével is megismertek. Az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak a felszolgálás gyors volt ajánlatot is kaptunk amivel és élünk és valóban finom volt tehát nem csalódtunk! szerintem az átlagtól jobb és az ottani árakhoz képest is elfogadható .
Szörnyű 2016. május 31.a párjával járt itt
Utoljára léptünk be ebbe az étterembe, most már határozottan tudom. Reménykedtünk, hogy valami megváltozott, mióta itt jártunk, de csalódtunk. Az utcán egy nagyon kedves pincér invitált, no ő volt tán az egyetlen, akinek itt lenne a helye. Az esti ajánlatuk sült kacsa volt körettel.
Átlagos 2016. május 3.barátokkal járt itt
Valami eltört bennem,mint kocsiban a tengely. Imádom a várost, a nyugalmát, a vendéglátó helyeit, a panziókat, a hoteleket. Imádom a bort, a jó kajákat. Ehhez most az egyszer nem volt szerencsém. Pedig a kiírás szerint jónak tűnt az étel. Sokadszor voltam itt, de biztosan utoljára. Eddig nem volt gond, hogy magyarul köszöntem, amikor beléptem a csárdába.
Kiváló 2016. április 25.a párjával járt itt
Az "Itt jártam" ajánlására kerestük meg a Kocsi csárdát. Már messziről hivalkodik a nagy parkolóban a csárda - teteján egy igazi szekérrel. Kiváló, friss és nagy adag ételeket fogyasztottunk, melyek nagyon ízletesek voltak. A mellékhelyiségek tiszták. Elfogadják a bankkártyákat, utalványokat és még Lyoness visszatérítést is adnak a teljes fogyasztásból. Mindenkinek ajánlom!
Kocsi Csárda Hévíz - Étel/italKocsi Csárda Hévíz - Külső képKocsi Csárda Hévíz - BelsőKocsi Csárda Hévíz - BelsőKocsi Csárda Hévíz - BelsőKocsi Csárda Hévíz - BelsőKocsi Csárda Hévíz - Külső képKocsi Csárda Hévíz - Külső képKocsi Csárda Hévíz - Külső kép
2016. február 28.a párjával járt itt
Hévízre minden évben elmegyünk egyszer kétszer, rendszeresen itt és egy másik étteremben eszünk, kipróbáltunk már abban a városban sok helyet, de úgy döntöttünk vagy négy éve hogy elég volt a kísérletezésből. Volt, hogy menüt ettünk, de inkább az étlapról rendelünk. Sok mindent kipróbáltunk már, nem volt gond az ételekkel sohasem, bőséges és ízletes.
2015. március 22.családjával járt itt
Ismét betértünk a Kocsi csárdába. Nem csalódtunk. A vacsora menü ajánlat ár/érték arányban kimondottan bejött és finom is volt. Igaz, ha egy hétre néznénk, akkor egyhangú, hiszen háromszor is van párolt káposzta különböző sültekhez. Egyébként étlapról étkezni drágának találom, mégis Hévíz legtelítettebb helye, valószínűleg azért mert finomak az ételek és hangulatos az egész csárda.