Kocsi Csárda Hévíz

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
A vegyes halászlében a ponty iszap szagú, ízű volt. A rendelésünket felvevő pincér türelmetlen, kissé udvariatlan volt, meg sem várta amíg rendesen atnézhettük volna az étlapot. . . Az adag kicsi ellentétben drága, a szervíz díj nem szerepel az étlapon, a vendéget erről nem tájékoztatják. . . Most voltunk ott először és szerintünk utoljára is. Nem ajánljuk senkinek!
Szörnyű 2016. május 31.a párjával járt itt
Utoljára léptünk be ebbe az étterembe, most már határozottan tudom. Reménykedtünk, hogy valami megváltozott, mióta itt jártunk, de csalódtunk. Az utcán egy nagyon kedves pincér invitált, no ő volt tán az egyetlen, akinek itt lenne a helye. Az esti ajánlatuk sült kacsa volt körettel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2018. november 5.a párjával járt itt
Személyes ajánlás alapján választottuk ezt az étteremet, igaz az ajánlás úgy hangzott, hogy "lehet már nem olyan jó, mint régen". Azt nem tudom, hogy régen milyen volt, de most jó nem az biztos. Miután helyet foglaltunk az egyik asztalnál, 5 percet kellett várunk egy hölgy pincérre úgy, hogy másik kettő tátott szájjal (szószerint) nézte, hogy ott ülünk, de még véletlenül sem jött oda, hogy legalább egy étlapot a kezünkbe nyomjon.
Átlagos 2016. október 16.a párjával járt itt
Párommal töltöttük a szünetet Hévizen és hát valahol enni kellett, hamár szépen felöltöztünk. Nem is tudom már miért erre a helyre esett a választás de végül bementünk. A fogadtatás kellemes volt, kérésünkre még a gyertyát is meggyújtották :D
Először pizzát akartunk enni, de aztán egy kétszemélyes tálat választottunk.
Átlagos 2016. május 3.barátokkal járt itt
Valami eltört bennem,mint kocsiban a tengely. Imádom a várost, a nyugalmát, a vendéglátó helyeit, a panziókat, a hoteleket. Imádom a bort, a jó kajákat. Ehhez most az egyszer nem volt szerencsém. Pedig a kiírás szerint jónak tűnt az étel. Sokadszor voltam itt, de biztosan utoljára. Eddig nem volt gond, hogy magyarul köszöntem, amikor beléptem a csárdába.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hévíz közelében nyaraltunk, így az egyik napunkat a városban töltöttük. Előzetesen már hallottunk erről a csárdáról, ismerősöktől, így erre esett a választásunk. Kipróbáltuk. . . a felszolgáló Úr nagyon kedves volt, beszélgettünk is. . . már ez jó benyomást keltett. Az ételek kiválasztása után, ahhoz képest gyorsan meg is kaptuk.
Kocsi Csárda Hévíz - EgyébKocsi Csárda Hévíz - EgyébKocsi Csárda Hévíz - Egyéb
2019. január 26.a párjával járt itt
Sajnos a hely megváltozott kicsit,más lett a személyzet és a konyha. Finomak az ételek,és jó a kiszolgálás is, viszont aki ismerte a helyet és a régi ízeket várj,az nagy eséllyel nem fogja viszont érezni. Ez nem azt jelenti,hogy rosszak lettek az ételek. Aki szereti ezt az ízvilágot,a magyaros ízeket és elsőnek eszik itt,annak is ízleni fog.
2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Minden évben betérünk a Kocsi Csárdába amikor Hévízen járunk! Idén végre pozitív változásokat is felfedezni véltünk. Kicsit dinamikusabbá vált a kiszolgálás. Sajnos a "kedvenc" neandervölgyi, tányérdobálós pincérünktől még nem szabadultak meg de legalább most nem ő jött az asztalunkhoz.
2016. július 28.barátokkal járt itt
Kétszer is ettünk itt. Első alkalommal azért választottuk mert választék a többihez képest nagyobb és a kajaszag sem terjengett az egész étteremben és környékén. A személyzet udvarias barátságos volt és két hét elteltével is megismertek. Az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak a felszolgálás gyors volt ajánlatot is kaptunk amivel és élünk és valóban finom volt tehát nem csalódtunk! szerintem az átlagtól jobb és az ottani árakhoz képest is elfogadható .
2016. február 28.a párjával járt itt
Hévízre minden évben elmegyünk egyszer kétszer, rendszeresen itt és egy másik étteremben eszünk, kipróbáltunk már abban a városban sok helyet, de úgy döntöttünk vagy négy éve hogy elég volt a kísérletezésből. Volt, hogy menüt ettünk, de inkább az étlapról rendelünk. Sok mindent kipróbáltunk már, nem volt gond az ételekkel sohasem, bőséges és ízletes.