Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet.
A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A wellness-részleget nem vettük igénybe.
Javasoljuk barátainknak!
Gratulálunk a szálloda-vezetésnek!
Kiváló 2018. október 21.gyerekekkel járt itt
Jómagam idős egyedülálló nő vagyok és a kisebbik lányommal voltam Önöknél. Mindkettőnknek tökéletesen megfelelt és jól éreztük magunkat. A személyzet kifejezetten udvarias és kellemes volt. Egy szóval otthon éreztük magunkat, nem is beszélve az otthoni ízekre emlékeztető finom és bőséges reggeli és ebédről.
Kiváló 2018. szeptember 13.a párjával járt itt
Erdelybol mentunk Hevizre,nem eloszor,de a Majerik hotelben elso alkalommal. Nagyon kellemes meglepetes ert,annak ellenere,hogy kozponti elhelyezkedesu,vegtelenul csendes,gyonyoru ezustfenyokkel teli udvar vart minket. A szemelyzet nagyon kedves,az ennivalo hazias jellegu es nagyon finom. Szivesen es orommel szeretnenk ujbol a Majerikben lakni. A parom s a Baratnom ugyanigy ereztek.
2018. július 1.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó fekvésű, közel van mindenhez. Személyzet kedves és segítő-kész . Az étkezés bőséges és finom volt.Másoknak is fogom ajánlani. Remélem mi is vissza fogunk még térni erre a szép helyre.
2018. április 22.barátokkal járt itt
Örülök hogy Önökre esett a választásom,nagyon jó a szálloda elhelyezkedése,jobb helyen nem is lehetne,minden központon van. Azt sajnálom hogy nincs egy uszómedence szállodán belül,de az nem von le semmit a kényelemből. A reggeli bőséges,de lehetne kicsit változatosabb. Este a leves hét óra felé már nem mondható melegnek.
Kiváló 2018. április 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó kikapcsolódás volt a családomnak az a 3 nap.Bejártuk a környéket.Reggelivel nagyon megvoltunk elégedve és a fogadtatással.Ha legközelebb arra járunk a Majerik hotelt válasszuk.
Kiváló 2018. március 16.a párjával járt itt
A szalloda elhelyezkedese a leheto legjobb. Minden kozelben, to, uzletek,latnivalok,erdekessegek. Par perc seta. A szalloda alkalmazottairol,udvariassag, segitokezseg,rugalmassag, stb. csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni! Az etkezes rugalmassaga is nagyon tetszett, minosege kifogastalan. Tisztasag, rend mindenutt. Etterem,szoba, kozlekedok.
Kiváló 2018. január 5.a párjával járt itt
A szoba tiszta, kényelmes, csak nagyon meleg volt éjjelente és nem lehetett a fűtést szabályozni.
A reggeli bőséges, azt ehet mindenki, amit akar. A főétkezés finom fogásokból áll, házias ízekkel.
A személyzet kedves, segítőkész.
Kár, hogy nincs saját termál medence, mert akkor teljes lenne az élmény.
Kiváló 2018. január 3.barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk a szállodában,minden szuper volt,az ételek minőségével meg voltunk elégedve,fantasztikus a konyhájuk,a személyzet nagyon kedves,ide még biztos visszatérünk !!!
Átlagos 2017. december 30.a párjával járt itt
Sajnos, nem voltam megelegedve! Kezdem a pozitivumokkal: a szalloda elhelyezkedese kozponti, kellemes kornyezetben van. Teli ido leven, jo meleg volt az egesz hotelben. Igaz, a szobakban nem lehet szabalyozni a radiatorokat, de az ablak kinyitasaval ezt megoldottuk. A szemelyzet kedves es segitokesz, a tisztasaggal sem volt problema.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár