Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2024.05.31-ig
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2016. február 18.egyedül járt itt
Nem először voltam e szállodában, nagyon megvoltam elégedve mindennel. . Kedvesek-udvariasak-segitökészek, szép a szálló kivül belül. Nagy a tisztaság, nagyon finom az étel, szép nagyok az adagok,söt még a tálalás is szuper volt. A szobával is nagyon megvoltam elégedve, izléses a berendezés és szupe jo a fűrdöszoba felszerelése is.
Kedves Ági néni!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, örülünk, hogy ismét szállodánkat választotta. Reméljük mihamarabb újra visszatér hozzánk!

További kellemes napot kívánunk!

2016. február 20., Horváth Mónika, Majerik Hotel
Átlagos 2016. január 31.gyerekekkel járt itt
2015 karácsony után töltöttünk családommal pár napot a hotelben. A szálloda a régi szoc. üdülők kissé modernizált érzését kelti (ami nekünk tetszett), a szoba, vagy inkább lakosztály, amit kaptunk teljesen kielégítette az egész családot. Külön szobánk volt a gyerekektől, volt még társalgó és 2 külön fürdőszoba.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük értékelését. Reméljük mihamarabb visszatérnek az apróbb hibák ellenére, és újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.
2016. február 2., Horváth Mónika, Majerik Hotel
Kiváló 2015. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon szépen köszönjük a barátságos kedves fogadtatást a személyzet viselkedését ami arra ösztönöz bennünket hogy 2016-ban is fel keressük önöket hogy élvezzük ugyan ezt az önzetlen őszinte szeretetet amelyet kaptunk önöknél. Minden tisztelet igazgató úr! üdvözlettel 113-as szoba :)
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést. Várjuk Önöket vissza sok szeretettel!

2016. január 6., Horváth Mónika, Majerik Hotel
Kiváló 2015. december 12.egyedül járt itt
főleg a két recepciós fiatalember kisugárzása sokat fog hozni a Hotelnak.
többszöri próbálkozásaim /nyáron/ telt ház miatt nem sikerültek. Máskor majd előbb érdeklődöm.
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy elégedett volt szállodánkkal. Reméljük mihamarabb vendégeink között köszönthetjük ismét!

2015. december 15., Horváth Mónika, Majerik Hotel
2015. október 4.a párjával járt itt
A rugalmasság amivel a félpanziós vendég rendelkezhet nagyon tetszett, hogy a reggeli -vacsora cserélhető reggeli- ebédre. A bejárati ajtók halk csukódásához javasolnám hangtompító szalag felragasztást az ütköző pontra, mert sajnos sok vendég nincs tekintettel a másikra! A szomszédos gardroboknál ugyan ez a helyzet.

Köszönjük szépen észrevételét!
Várjuk vissza Önöket szállodánkba!
2015. október 6., Horváth Mónika, Majerik Hotel
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A hotel kitűnően alkalmas pihenésre.A személyzet segítőkész.A szobák tiszták, kényelmesek.Az étterem minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízletessége kitűnő. Mindenkinek ajánlani tudom, és fogom.
kedves Sándor!

Köszönjük szépen értékelését. Várjuk Önöket vissza sok szeretettel szállodánkba.
2015. augusztus 25., Horváth Mónika, Majerik Hotel
Kiváló 2015. augusztus 3.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelbe! A személyzet nagyon aranyos volt kivétel nélkül mindenki! Kiemelném a recepcióst azt hiszem Erikának hívták! Köszönök neki minden segítséget! Megvoltunk elégedve a tisztasággal is! Kényelmes volt a szoba,de viszont nagy volt a zaj! Csapdosták az ajtót és hangoskodtak!
Kedves Dávid Anci!

Köszönjük értékelését! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza szállodánkba.
2015. augusztus 7., Horváth Mónika, Majerik Hotel
2015. április 1.a párjával járt itt
A Majerik Hotel egy retro stílusú épületben helyezkedik el. Jártam már ilyen szállodában és nem igazán nyerte meg a tetszésemet. A Majerik Hotel viszont a három csillagához képest egy remek kis szálloda. Tiszta, ami nagyon fontos és a mi szobánk ízlésesen berendezett is volt. Tágas és kényelmes.
Majerik Hotel Hévíz - Egyéb
2015. január 8.a párjával járt itt
Decemberben voltunk a szállodában. Régi szálloda, de nem volt kifogásunk ellene. Nagyon jó helyen van. Busszal utaztunk, 2 percre volt a buszpályaudvar. Közel van a fürdő.
Férjem lisztérzékeny, én vegetáriánus vagyok, de mindig megoldották az étkezésünket.
Több programot is szerveztek: fürdőjegy, esti élőzene és tánc.
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Tavasszal és nyáron is jártam családommal ebben a szállóban. Ami ugyan nagyon igyekszik, de azért meglátszik rajta az évtizedek pora/nyoma. Egyik alkalommal nekünk sikerült egy felújított apartmant kifognunk. Az elég jó volt. A másik alkalommal, két egymás melletti szobát kaptunk, amely korábban egy lehetett, mert a szekrény volt a válaszfal, és minden áthallatszott.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár