Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes tiszta, kényelmes szobák. A fűtés számunkra kicsit gyenge volt. Az étterem jó, finoman főznek, de a választékot lehetne bővíteni egytál ételekkel. A lakatolható, fix parkoló jó ötlet. A szolgáltatásokból a pezsgőfürdőt próbáltuk ki ami jó volt.
Aki nem csak a Héviz miatt megy annak tökéletes kirándulási kiinduló hely
2014. szeptember 25.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése rendkivül jó,közel a fürdő, a tó és az autóbuszállomás, a a vacsorához szobák kényelmesek, a zuhanyzóban javasolnám egy kis szék beállitását, idősebbek nagy hasznát vennék. Esetleg egy kisebb lavór is szükséges volna. Az étterem rendkivül tiszta, a személyzet udvarias, a reggeli és a vacsora kiváló, változatos.
Átlagos 2014. szeptember 20.a párjával járt itt
A lehetőségekhez mérten mindent kihoznak a patinás szociszállóból. Az adottsági jók, az épület karbantartott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tiszta, nem papírfalú, törülköző-köntös kis szappan is volt. A vendégek többsége többnyire nyugdíjaskorú volt, számukra program is akadt a szállóban a városi vurstlin kívül.
2014. augusztus 5.egyedül járt itt
A megérkezéstől fogva részesültem a személyzet kedvességében. /különösen Bernadett közvetlensége, segítőkészsége volt számomra rokonszenves/
A félpanziós ellátás- különösen a vacsorák- ízletesek voltak. A házias ízek, a nyaralást kellemessé tették. Szinte semmit nem kellett költeni ételre italra, ami szintén nem elhanyagolható a szálloda nyújtotta barátságos árai mellett.
Kiváló 2014. június 18.barátokkal járt itt
Tavaly szeptemberben voltunk ott a barátnőmmel. Jó szobát kaptunk. Félpanziós ellátás volt ,bőséges és finom ételek voltak. A személyzet nagyon udvariassak aranyossak voltak. Közel a fürdő. Ajánlom mindenkinek. Mi meg voltunk elégedve mindennel! ! Központi helyen van ,mindenhez közel van ,a fürdő ,piac,közért ,fagyizó. Szuper nyaralásunk volt. Idén is szándékozunk menni szeptember elején:.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Párommal téli pihenést és kényeztetés céljából jártunk ott. Jó elrendezésű szobát kaptunk. Félpanziós ellátást kaptunk ami nagyon finom és bőséges volt. A személyzet aranyos és segítő kész volt. Központi helyen fekszik. Könnyű volt fürödni vagy csak sétálni menni. Ajánlom mindenkinek. Igaz a Tó fürdő csalódás volt.
2014. június 5.barátokkal járt itt
2+2 fő foglaltunk szállást a hotelben. Nagyon jó elrendezésű szobát kaptunk amiben a kifogásolható az erősen felújításra szoruló ablak volt, és egy kis modernizálás ráfért volna mindenre de más minden tökéletes volt.
Az elhelyezkedése Hévízi ottlétünk alatt többször megerősítésre került, hogy a legjobb :)
A reggeli is megfelelt és a személyzet is kedves volt.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Először jártam itt 2014.májusban. Nagyon megtetszett a szálloda. A személyzet kedves volt. A szoba kényelmes. Az ételek nagyon ízletesek voltak. Amikor haza értem,már lefoglaltam augusztusra is a szállást.Központi helyen fekszik.Könnyű innen kirándulni,vagy fürödni járni.Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. május 28.egyedül járt itt
Minden évben itt nyaralok. Idén már itt töltöttem egy hetet,de augusztusban ismét lefoglaltam tíz napot. A kedvenc nyaralóhelyem a hazaiak közül. A szobával és a kényelmes ággyal meg vagyok elégedve, nem beszélve a naponta felszolgált finom ételekről. Választásomban jelentős szerepet vállalt az is, hogy közel van a fürdőhöz és egyszemélyes felárat nem kell fizetni.
2014. május 15.a párjával járt itt
Minden szállodában van olyan alkalmazott akit zavarnak a vendégek (sajnos itt is). Kár, mert a többiek igazi vendéglátósok: kedvesek, segítőkészek, rugalmasok. A szálloda nagyon tiszta, a konyhán finoman főznek és a legfontosabb annak aki a tóra jön, hogy nagyon közel van hozzá.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár