Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Maximálisan elégedett voltam mindennel. Az étel kiemelkedően finom volt, a személyzet kedves volt és készséges. A szoba felszereltsége kifogástalan volt. Szilveszter éjszakáján isteni finom volt a menü, gyors volt a kiszolgálás és nagyon tetszett a néptáncos műsor. Bármikor nagyon szívesen megszállok a hotelben.
2022. január 2.a párjával járt itt
2 dolog mely nem igazán tetszett: egyrészt sem a szobában, sem a teraszon nem működött a Wifi, csak lent a Hotel előterében: a másik igazán nem volt kellemes, 1. nap este vettük észre, hogy csak az egyik radiátor működik, a hálóban lévő jéghideg volt, éjszakára nagyon lehűlt a levegő meg is fáztam, ráadásul csak 1 db.
Kiváló 2021. december 29.barátokkal járt itt
Számunkra (baráti társaság) - teljesen rendben volt a szállás, étkezés, tisztaság. Egyetlen apróbb kifogásunk az egyik felszolgálóval szemben volt, panaszkodós volt (amire nem voltunk kíváncsiak) és csaknem sértésnek vette, ha valamit kértünk tőle. Külön öröm volt, hogy helyette dec. 26-tól már egy nagyon kedves, humoros felszolgáló dolgozott.
Kiváló 2021. december 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak és változatosak voltak. Mivel mi korán érkeztünk még tudtunk szobát cserélni ( hogy a gyerekek szemben legyenek). Minden nap jöttek takarítani. A szálloda retró. A délutáni forralt borozásra alul méretezték a forralt bor mennyiségét. Karácsonyi vacsorára 2 pincér volt 100 főre, ami miatt elúsztak az ételek szervírozásával, így kicsit rontott a karácsonyi hangulaton. Közel van mindenhez. Egészében jó volt ez a karácsony!
Átlagos 2021. december 28.a párjával járt itt
A recepciósok kedvesek voltak, a reggeli bőséges és nagy választási lehetőség. Az étteremben nincs választék, egy picér volt aki kedves volt, a másik egy kiöregedett úr csak a zárórát hangoztatta…. A szobában a tisztaság megvolt, de lehetnének alaposabbak… pl pókhálózás.
Átlagos 2021. december 27.a párjával járt itt
A 24-i vacsorakiszolgálás lassusága és feszültsége nem volt innivaló csak késöbb stb ezt a pincérek majd elmondják 1 féle fogás a halat nem mindenki szereti 25-én esti nem kimondottan karácsonyi vacsoraválaszték és csak kétféle egyébként a többi személyzet kifogástalan úgy tudom szakácsprobléma is volt karácsonykor és ez rányomta bélyegét a vacsorára.
2021. november 16.a párjával járt itt
A hotel ragyogott a tisztaságtól. A személyzet kedves volt. A reggeli választék bőséges volt. A vacsora finom és bőséges volt, de leves csak egyféle volt, nem lehetett választani, a diétára vonatkozó kis kérést (hogy nem hagymás krumplit, csak sima krumplit kérek) a felírás ellenére lazán elfelejtették, a vacsorát megettük már, de az italrendelést elfelejtették, a desszert fél adag volt.
2021. november 8.a párjával járt itt
Retró hangulatú szálloda, a fejlesztésnek még bőven van tere. Lapos TV van, kevés AH-s közszolgálati alapcsomaggal. Orosznyelvű adások is fogható.
Bőséges svédasztalos reggeli, ízletes ételek. Fogyni akarók maradjanak inkább otthon! A kiszolgálás példás.
A személyzet mindent megtesz azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat!
Parkolás rendben volt.
Köszönet! !
Kiváló 2021. november 5.a párjával járt itt
A múlt évben is itt voltunk, így tudtuk, mire számíthatunk. Az épület kicsit retrós, ám a személyzet rendkívül figyelmes, segítőkész, az ellátás, a tisztaság, a kényelem, az ár-érték arány megfelelt az igényeinknek. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a Tófürdő könnyen megközelíthető, a környezet rendezett. Jó szívvel ajánlom minden Hévízre látogatónak.
Kiváló 2021. november 1.a párjával járt itt
Az elvárásaimnak megfelelö
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár