Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2017. december 11.a párjával járt itt
Ilyen jó három csillagos hotelben még nem voltunk . A szoba tágas kulturált, ellátva

megfelelő felszerelésekkel. Személyzet segítő készek voltak mindenben. Annyit ajánla-

nánk csak, hogy a menü választást meg reformálnám. Összességben azt amit én személy-

szerint a szállodában töltöttem, igazán pihenhettem.
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A 3 éves kislányunknak első nyaralása volt! Most már lassan egy hónap távlatából mondhatom,hogy maradandó mert minden nap felemlegeti,hogy mikor megyünk vissza! Kiváló emlék a 16 éves nagyfiúnak és a 3 éves kislánynak és persze nekünk szülőknek is.
2017. július 8.barátokkal járt itt
Sokadszor voltam a szállodában.Kiemelném a recepción dolgozó munkatársak segítőszándékát és kedvességét. Nagyon szimpatikus a dolgozók rugalmassága, ahogy a felmerülő problémámat, kérésemet kezelték. A reggeli kínálata lehetne változatosabb. Köszönöm a lehetőséget.
Kiváló 2017. április 30.egyedül járt itt
Örülök, hogy a Majerik Hotelt választottam. Kedvező árak, kedves, segítőkész kiszolgálás. Mindennel meg voltam elégedve, amit viszont hibaként emlegetnék, hogy a beépített szekrény nyitogatáskor nagyon nyikorgott. Nem az zavart igazán, amikor én nyitottak ki az ajtót, hanem az, amikor pihentem volna, és a szomszéd szobából hangosan áthallatszott.
Majerik Hotel válasza
Köszönjük szépen értékelését. Várjuk vissza szeretettel!
2017. június 20., Török Gertrúd, Majerik Hotel
2017. február 28.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, közel mindenhez. Mi busszal voltunk és egy nap kirándultunk is busszal, így ez sem volt mellékes. Kellemes a környezet,kényelmes volt a szobánk, egyedül a tv-vel volt probléma, többször nem jött be a csatorna.
A reggeli bőséges volt. Mi mindketten diétázunk, de a vacsorával sem volt gond, előre megbeszéltük és azt kaptunk, amit kértünk.
Átlagos 2017. február 7.a párjával járt itt
A Majerik Hotel a Hévizi tó szomszédságában a városközpontban található. Pár perc séta, és a tófürdőben találjuk magunkat. A Hotel személyzete készséges, kedves és barátságos. A szoba csöndes, tágas és tiszta volt. Az ágy kifejezetten kényelmes. Az étkezés ár-érték arányos.
Kiváló 2017. január 24.egyedül járt itt
Én 2016 oktoberében voltam itt. Igaz utószezónban voltam,még elsö nap szép összies napsütéses idö volt. Másnap már megváltozot az idöjárás hüvösebre,és egyben esösre is. Igy töltöttem 6-napot itt,nagyon jó volt az ellátás svéd asztalos reggeli volt. Ebéd is nagyon jól volt elkészitve,nekem izlet.
Kiváló 2017. január 7.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes,jó meleg szobában tölthettünk két éjszakát. A hotel nagyon szép környezetben található,a zord hideg ellenére is szívesen nézelődtünk. A reggelik is nagyon bőségesek ,finomak voltak. A személyzet kedvessége,a hotel tisztasága is nagyon fontos volt számunkra. Ha lesz lehetőségünk újra eljönni Hévízre,ugyanitt szeretnénk megszállni. KÖSZÖNJÜK!
2017. január 3.a párjával járt itt
Karácsony a Majerik Hotelben:

A hotel Hévíz központjában, a tóhoz, busz-pályaudvarhoz, sétáló utcákhoz közel helyezkedik el. A szoba kényelmes volt, tiszta, rendszeresen takarítottak. Az étteremben a reggeli bőséges is választékos volt, a vacsorák is finomak voltak. A karácsony este talán jobb lett volna, ha nem a svédasztalos megoldást választják.
Majerik Hotel válasza
Köszönjük szépen értékelését. Várjuk vissza szeretettel!
2017. június 20., Németh Éva, Majerik Hotel
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
A buszpályaudvarhoz legközelebbi szállodák egyike, a tóhoz is kb. 200m.
A konyhája és az éttermi kiszolgálás kifogástalan. Nagyon kellemes hosszúhétvégét töltöttünk, csak ajánlani tudjuk.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár