Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2024.05.31-ig
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2013. október 13.barátokkal járt itt
A kiszolgálás kitűnő! Nagyon jó az ár érték aránya! Az alkalmazottak nagyon kedvesek,és segítőkészek. Az ételek nagyon finomak,és választékosak! A szobák és a hotel tisztasága is kiváló. Nagyon könnyen megközelíthető. saját parkolóval rendelkezik. A buszpályaudvar közvetlen közelében található így aki autóbusszal utazik Hévízre azonnal a Hotel épülete előtt találja magát!
Kiváló 2013. augusztus 29.a párjával járt itt
a VÉLEMÉNYEM:A légkör kellemes, a kiszolgáló személyzet kedves. Az ételek finomak voltak. A szálloda szolgáltatásait 3 napig vettük igénybe,tervezzük, hogy hosszabb időt fogunk itt eltölteni, mert kíválóan éreztük magunkat. Nagyon jó, hogy a szálloda közelében található a hévizi gyógyfürdő.
Kiváló 2013. augusztus 23.családjával járt itt
Egy november hónap hétvégéjét töltöttük a Majerik Hotelben. Egyike volt a legjobbaknak. Félpanziós ellátás keretén belül bőséges büfé reggeli és menüválasztásos vacsora volt. Éppen libanapok voltak és teljes mértékben megegyeztek a hazai ízekkel. Tökéletes volt a kiszolgálás, a személyzet kedves, segítékész. A hotel jó fekvésű, kellemes környezetben található, közel a tóhoz.
Kiváló 2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Csodálatos kornyezet, szinvonalas kiszolgálás, nyugalom, finom ételek, furdozés lehetosége. egyszoval maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Hévíz magában is nagyon érdekes és kulonleges helyszín. nagyon szeretnénk még visszamenni egy két napra újbol. Bárhova léptunk mindenhol kedvesen fogadtak, és ez nekunk nagyon tetszett. Krivanek Mária
2013. július 27.egyedül járt itt
A hotelben az elhelyezkedés a legjobb, hogy tényleg csak pár percre van a fürdőtől, és a város centrumától, buszmegállótól, minden fontos hely könnyen megközelíthető.
Az ár érték arány is elég jó. Az étkezés és a személyzet is megfelelő. Negatívumként említeném, hogy a wifi nekem sehol se működött, se a szobában, se a hallban, ami elég zavaró volt. A szobák falai elég vékonyak, a horkolás, tv áthallatszik.
Kiváló 2013. július 20. járt itt
A foglaláskor kért első emeleti szobát sajnos nem,és parkolóhelyet is csak később sikerült megkapnunk. Wifi szolgáltatás sokszor nem működött, így lényegében használhatatlan volt. Wellness és egyéb hotelbeli időtöltésekről a tájékoztatás elégtelen volt. Éppen felújítás folyt a hotelben, ami a hanghatások miatt a pihenést eléggé zavarta.
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
Hétvégei tartózkodásunk a Majerik hotelban nagyon jól sikerült. Egyedüli negatívum ami zavarónak tűnt az egy allandó motorhang, valószínűleg a konyhából esetleg klimatizációs berendezéstől származott.
Javasolnánk még felszerelni egy szúnyoghálót.
Mindezek ellenére nagyon - nagyon jól éreztük magunkat és reméljük, hogy visszatérő vendégk leszünk, aminek előre is örülünk. A viszontlátásra.
Átlagos 2013. június 24.egyedül járt itt
A szálloda 3 csillagosnak nagyjából megfelelt, bár ebben a hőségben a klímatizálás nagyon hiányzott. Viszont nagy előnye , hogy központi helyen van és én igazándiból a tó miatt szeretem Hévizet, de most egy vellnesz részleg is elkellet volna. Az étkezés bőséges és ízletes volt, viszont hiányoltam a a gyümölcs választékot.
2013. május 22. járt itt
Kiváló helyen van a szálloda, mindenhez közel. Az étkezések minden igényt kielégítenek. Az én szobám eléggé lelakott volt, a takarítás minősége sem volt százas. A recepción és az étteremben dolgozók többsége udvarias és figyelmes volt.
Ajánlom mindenkinek, aki olcsón és jól akar üdülni Hévízen.
Kiváló 2013. május 16.egyedül járt itt
A szoba, a takarítás, az éttermi kiszolgálás számomra teljesen jó volt. Ha lehet a fő étkezésekkel kapcsolatosan észrevétel, akkor az az, hogy hiányoltam a főzeléket (néha az is belefért volna) illetve hús helyett valami zöldségfélét is szívesen ettem volna. Különben az elkészített ételek finomak voltak. Így utólag is köszönet érte!
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár