Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2014. április 29. járt itt
Hotel elhelyezkedése nagyon jó volt,mert a centrumban van,a tóhoz közzel van és a sétálló utcákhoz is. Szeméylzet segítőkész volt,főleg a recepció része. Reggelijük is megfelelő volt. Szállodai kertben jó érzés volt sétálni egy jót. Szállodában rend volt és csöndes volt egyész végig. Aki igazán akar egy jót pihenni,itt megtalálja rá az alkalmat.
Kiváló 2014. április 23.egyedül járt itt
A szálloda nagyon jó helyen, a központban, közel a buszállomáshoz helyezkedik el. Szép környezetben, kedves , segítőkész személyzet fogadott. Az ellátás remek volt, kellemesen meleg volt a szobában. Minden szobában televízió volt és rendelkezésre állt az internet is. Tájékoztatók álltak a vendégek rendelkezésére. Máskor is szívesen jövök ide.
2014. január 10.egyedül járt itt
Ami tetszett:A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, minden közel van. Az étkezés változatos volt, és ízletes, a reggeli bőséges. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szobában kellemes meleg volt. Ami nem annyira tetszett: A falak nagyon vékonyak, a szomszéd tüsszentése is áthallatszott, az ágy nyikorgott.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
2013. 12. 30-2014. 01. 01-ig vettük igénybe szolgáltatásukat párommal. A szálloda családias, tiszta, barátságos recepciósokkal, pincérekkel, kiváló konyhával. Elhelyezkedése a belvárosban, mégis csendes környezetben, 100 méterre a Hévízi tófürdő bejáratától. Szilveszteri gálavacsora is a szolgáltatások közé tartozott, mely felejthetlen élmény nyújtott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk karácsonykor. Minden maximálisan megfelelt az elvárásainknak. Kellemes élmény volt a közös karácsonyfa díszítés és 25-i karácsonyi műsor. Ide máskor is elmegyünk és bár tegnap jöttünk haza, már ajánlottuk másoknak.
A fürdés (több helyen is voltunk)mellett a környéket is bejártuk, mely nagyon szép még ebben a "késő őszi" időben is.
Majerik Hotel Hévíz - BelsőMajerik Hotel Hévíz - EgyébMajerik Hotel Hévíz - KörnyékMajerik Hotel Hévíz - Belső
2013. december 27.a párjával járt itt
A 2013-as évben már másodszor voltunk a hotelben. A választásunk a kényelmes megközelítés miatt esett rá. A szálloda kényelmes, a személyzet figyelmes, szolgálatkész, az ellátás jó. Minden közel van: a tó, a fürdő, a gyógykezelés, üzletek, a programok színvonalasak (mi a hévizi napok hetében voltunk ott )
Hévíz gyönyörű!
Gyenge 2013. november 24.a párjával járt itt
Háromcsillagos mint a Szent István Hotel /Eger/, Art Hotel /Zalakaros/, Helikon /Keszthely/, ahol legutóbb jártunk, a különbség mégis ég és föld. A Szállásvadászon foglaltuk, sajnos az értékelésem ott nem jelent meg. A fürdőszoba nem koszos, inkább retkes volt, a WC olyan, mint amit hónapok óta nem takarítottak, a fürdőajtó az utóbbi 10 évben biztosan nem volt lemosva, utáltam hozzáérni, a járólaphoz ragadt a papucsom.
2013. november 6.gyerekekkel járt itt
2013. októberében jártunk a Hotel Majerikben a családdal. Nagyon kellemes három nap volt. Ahogy odaértünk rögtön át tudtuk venni a szobát, ami nagyon tetszett. Mivel két gyerekkel érkeztünk, egy nagy családi szobát kaptunk és nagyon elégedett voltunk. Két háló, két fürdő, és egy nappali volt benne. Tágas, szép, tiszta, rendezett volt.
Kiváló 2013. október 25.a párjával járt itt
Kellemes volt a Hotel Majerikben. Első alkalommal voltunk ott. Elhatároztuk hogy máskor is megyünk. Figyeljük az akciós csomagokat. A félpanziós ellátás mennyiségével és a minőségével is meg voltunk elégedve.
Wellnes szolgáltatást most nem vettük igénybe, talán legközelebb.
Jó ötlet hogy az akciós csomag tartalmazott ZARA jegyet, legalább megismertük a szauna világot. Eddig nem jártunk még ott.
2013. október 22.egyedül járt itt
A megadott szempontok szerinti értékelésnél az általános értékelést megtettem, a pozítívumokat tartalmazza. Az étkezés körülményeire és tartalmára az alábbi megjegyzéseket teszem:
1. Reggeli 7:00 -tól lenne célszerű, gyógykezelés esetén el kell jutni a kezelési helyre. 2. Az étterem zsúfolt, a büfé igénybevétele kényelmetlenségekkel jár.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár