Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Panzió Igal Igal képei

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ünnepek fáradalmainak kipihenésére - híres gyógyvize okán - az igali Thermal Hotelt választottuk. Ritkán szoktunk mellényúlni,de most sikerült. Igazi szocreál,erősen lepusztult épület,az évekkel ezelőtt felfagyott burkolat morzsalékos maradványaival borított járda,burkolatlan,bokáig érő sáros-havas "parkoló". Ám ez csak a kezdet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon aprócska. Kis méretű TV, amin a csatornákat nekünk kellett beállítani. Két kiégett izzó, melyeket szintén a párom cserélt le. Téli időszak lévén szinte minden zárva volt a községben. Az ágy kisebb méretű franciaágy, a takarók vékonyak. A fürdőben rozsdás csap, lógó zuhanyfüggöny tartó. A falak koszosak, a netkábel fedetlenül.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudták, hogy érkezhetünk 12-re. A stílus, ahogy megnyilvánultak, nem volt a legkedvesebb. A szállás beton, minden hangot vezet, lelakott, tisztának nem tűnő. Ha főztek, az ételszag terjengett az egész épületben.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami jó volt, az a fürdő közelsége és a szobából a kilátás, olyan kedves falusias jellegű. Földszinti szobába kaptunk helyett, piheni nem lehetett, a recepciós kis hölgy este 8 után még hangosan telefonálgatott utána nem tudom miért este fél 10ig csapkodta a fiokokat, a szekrényeket és a nem tudom milyen mappáit, utána még a konyhai személyzet jó hangosan elköszönt tőle amikor mentek haza.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A szoba felszereltsegevel nem voltam megelegedve pl legkondi nem volt,a furdo nagyon kicsi volt, a wifi csak a folyoson volt, egy hutoszekreny volt a folyoso vegen. Egy kisgyermekes csalad eseten a kicsit nem lehet lefoglalni,nincs jatszoszoba,az udvaron a hintak eltorve a jatekok piszkosak. A szemelyzet nagyon kedves,segitokesz,az etelek tokeletesek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Sajnos jót nem is tudok mondani,viszont rosszat,annál többet ! ! A fényképek ,sajnos messze vannak a valóságtól. Mintha a múlt századba csöppennénk. Fél szoba méretű "szoba",klíma nélkül. Kopott bútorzat, szennyezett szőnyeg,rozsdás elavult radiátorok. A vizes blokk gyakorlatilag használhatatlan !

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon lelakott. Fürdőszoba elhanyagolt, elnyűtt zuhany függöny, kétes tisztaságú kopott zuhany tálca. Régi kopott szoba ajtó, mely a recepciótól 1,5 m_re nem sok hangszigetelést biztosított. A tv antenna hiba miatt használhatatlan volt. A svédasztalos vacsorát az egyszemélyes pincér érdektelenségbe miatt ital nélkül fogyasztottunk el.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott bennünket, elmondott mindent, amit tudni kellett a kifizetett csomagról. A szoba nagyon kicsi, a hűtőszekrény a folyosón,ami közös mindenkivel. A 3 nap alatt se takarítás, se kukaürítés nem volt, egyáltalán személyzetet nem is láttunk míg ott voltunk.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
a wellness résznek hirdetett helység penészes és hideg,a víz nem tiszta. Az egész hotelben ételszag van és ez nagyon zavaró, már kora reggel érezni a szobában,hogy mit főznek. A törölközőket nem cserélik, a fürdőköpenyt nem ajánlották fel pedig mint utólag megtudtuk volt. A reggeli elfogadható, bár vasárnap a szombati péksüteményt adják, a vacsora kritikán aluli.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel jó helyen kb. 600m-re volta gyógyfürdőtől. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt mind tájékoztatásban, mind a felmerült személyes problémánk megoldásában. A svédasztalos reggeliknél és vacsoráknál megfelelő volt a választék. Az ételek nagyon ízlétesek voltak.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.14.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 26.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.15.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.05-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.10.15.
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX