Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Panzió Igal Igal képei

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Mivel mi idősebb pár voltunk, a 2. emeleti szobánk megközelítése egy kicsit nehézkes volt, lift nélkül. A szoba mérete nagyon meglepett minket, nyomasztóan kicsi volt. Az ellátás remek volt, a személyzet kedves, segítőkész. A tisztaság teljesen rendben volt. A külön szolgáltatások jól kihasználhatóak voltak, még ez alatt a rövid idő alatt is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Többet vártam a szállástól a leírtak alapján. A fürdőszoba nem volt éppen tiszta. A törülközők és az ágyneműhuzat is fehér helyett szürkés volt. Azért mert nem több csillagos szállás, még tiszta lehetne. Az ételek mondhatni megfelelő volt, de mindhárom nap csak káposztasalátát kaptunk. Kicsit változatosabb lehetett volna.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicsi szobák, amikben nincs hűtő. A felújítás jelenleg is zajlik. A személyzet egy része kedves, másik része eléggé unott, például az egyik kiszolgáló nem ismeri a magázás fogalmat. Az ételek nem rosszak, bár némely sült száraz volt. Összességében aki kevés pénzből akar üdülni, melyben napi 8 óra a fürdés annak jó lehet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Mivel korábban olvastuk, hogy felújítás történik a szálláshelyen az új nyitás után többet vártunk ettől a szállásról. Kis szoba sokat mozogni nem kellett. Egyedül a terasz volt tágas, az viszont közös volt a három szobának, nem volt elszeparálva. Hűtőszekrény nem volt a szobához, ha kicsit melegebb lett volna nem tudtuk volna hűteni a szükséges italokat.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Januárban voltunk itt, és elég vegyes volt a kép. Két szobát kértünk, egyet nekünk, egy családit a 4 lányunknak. A hotel kívülről és belülről lepusztult, és igénytelen képet mutatott. a fürdőszobában nem volt működő dolog, a zuhanyrózsa a csatlakozótól a cső végéig mindenhol spriccelt, a víz hőmérséklete folyamatos változásban volt, a törölközőket nem lehetett sehová kiakasztani száradni.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A szoba tulajdonképpen rendben volt, mert az italokat hűtötte az őszi hideg, de nyáron azért nagyon dühös lettem volna, hogy nincs hűtőszekrény. Nagyon gyenge volt a világítás, olvasásra alkalmatlan. Nagyon kicsi volt a TV képernyő. Igalon tulajdonképpen nincs semmi, csak a szoba és a fürdő kínálkozott programként.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk itt a családdal. Úgy kezdődött, hogy én a lányom születésnapjára vásároltam ide neki 1 vancovert, de mivel nem akartak csak kettecskén jönni így a gyerekeket és minket is meghívtak. Én és a férjem kaptunk egy 2 személyes szobát, ami tulajdonképpen elfogadható volt, tiszta ágynemű, kényelmes ágy. A lányomék (+3 gyerek) kaptak egy családi szobát.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen, kedves, udvarias személyzet. A szoba a közép kategória alatti, a 70-es éveket idézi. Az ágy mellett csak élre fordulva lehet elmenni, nincs üllőbútor csak 2 puff, amit éjjeli szekrénynek használtunk. A fürdőszoba kritikán aluli méretű, a WC megközelíthetetlen, az óvodában láttam ilyen méretűt, fenőt ember, vagy idősebb részére használhatatlan, ha csak nincs lefogyva 30 kg - ra.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással érkeztünk,kedves,segítőkész személyzettel találkoztunk.Ízletes ételeket tálaltak.Némi felújjítás elkelne,a szobák kopottak,kissé lelakottak,a zuhanyzó szinte használhatatlan volt.Pozitívum,hogy a fürdő a közelben volt,az ottani szolgáltatások kiválóak voltak!

2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 1.
Kedves segìtőkész szemèlyzet!
Külön kiemelnèm,hogy maximàlisan figyeltek rám az ètkezèseknèl,mivel koràbban jeleztem az étel allergiàmat,ìgy nekem külön kèszìtettek ètelt ès mèg GM palacsintàt is kaptam Zsolt sèftől,amit utòlag is köszönök!

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 13.585 - 37.720,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.26.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.360 - 14.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.975 - 18.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX