Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Panzió Igal Igal képei

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel jó helyen kb. 600m-re volta gyógyfürdőtől. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt mind tájékoztatásban, mind a felmerült személyes problémánk megoldásában. A svédasztalos reggeliknél és vacsoráknál megfelelő volt a választék. Az ételek nagyon ízlétesek voltak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Tökéletesen elégedett vagyok a szállással. Az ételek nogyon izletesek voltak, a szemlyzet udvarias és segítőkész volt. Az egyetlen dolog ,amit kifogásoltam magamban a túl kis képernyős tv a szobában, de ez is csak azért zavart, mert a vizilabda EB magyar meccseit néztük volna meg és a "hangyák küzdelme" nem lett volna élvezetes.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Próbaképpen mentünk, de az nem érzékelteti kellőképpen a véleményünket, hogy KELLEMESEN CSALÓDTUNK! Minden nagyon rendben volt. A szállás rendkívül tiszta, a személyzet segítőkész, de hagyják az embert pihenni. Az ételek nagyon jók, és szinte túl nagy a választék. Gyakorlatilag ki se kell tennie a lábát az épületből az embernek, mert minden megtalálható (szauna, masszázs, medence), amire szükség van :-)

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kivel utaztál kategóriákból hiányzik a "testvéremmel" kategória, mivel én vele utaztam.
A számla készítésekor volt egy kis gond, de végül közös megegyezéssel megoldottuk.
Amiről a szálloda nem tehet, de érthetetlennek tartottuk, hogy a Termálfürdő december 24-én és 25-én egész nap zárva volt

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már egész korán elfoglalhattuk a szobát, délután 14 órától mehettünk a termál fürdőbe. Nagyon jó volt, hogy másnap a szálloda egész napos fürdő belépőt adott. Tökéletes volt. Finomak voltak az ételek. Utolsó napon finom ebéd után távoztunk. Először voltunk itt szívesen jönnénk máskor is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismételten vendégszerepeltünk négy éjszakás akcióval a hotelben. Felújítás előtt voltunk, most kíváncsian vártuk a kikapcsolódást. Szép lett a szoba amit kaptunk, tisztaság mindenhol, az ágy kényelmesebb lett, jó ledes lámpák és tv a falon. Fürdőszoba is modern átalakítást kapott, sajnos mivel nem gumiszoba, a nagyságán nem tudtak változtatni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha módunkban áll, máskor is felkeressük a hotelt!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás, a szoba tökéletes volt, mindennel felszerelve,bár kicsit tartottunk a tetőtértől a méret miatt, de kellemesen csalódtunk. Tágas és tiszta volt minden! A személyzet rendkívül barátságos és segítőkész volt mindenben. Az ételek bőségesek és finomak voltak, a választék is bőséges volt! Negatívumot nem tudok írni, bár a szálló még felújítás alatt áll, de ez nem okozott zavart!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt.Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a személyzet segítőkész,jöttek takarítani,mikor kértük,hozták a tiszta törölközőket,wc papírt.Az ételek nagyon finomak,bőséges a választék,ráadásul ebédet és fürdőbelépőt is kaptunk az egész napokra.Masszőr is dolgozik a Hotelban,500ft kedvezményt kaptunk arra is.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.05-ig
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.07.12.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 13.585 - 37.720,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.26.
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 40.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 37.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Marilyn City Center Apartman
Pécs
Érvényes: 2021.02.26-ig
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX