Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
43. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon kellemes szállás, a személyzet kedves, segítőkész. Lehet, hogy a pezsgőfürdő kicsit langyos és alig buborékol, de ettől eltekinteve minden jó,a szauna kiválló. A kozmetikát merem ajánlani mindenkinek próbálja ki, arctisztítást kértem, minőséget kaptam jó áron és nem mellesleg nagyon kedves volt a hölgy! A mi szobánk nagyon kellemes volt, mi jól aludtunk.
2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 25.
A szoba szép és kényelmes, de nyáron nagyon meleg, ezen sajnos még a nyitott erkélyajtó sem segített. A reggeliválaszték bőséges, az ételek finomak, de időben kell lemenni enni. A wellness-részleggel elégedettek voltunk, bár arra, hogy a pezsgőfürdő milyen rendszer szerint kapcsol ki vagy be, egész ott-tartózkodásunk alatt nem tudtunk fényt deríteni.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 25.
A szaunamester személyisége kedves, nyugtató. Eddig csak olvasgattam a szaunázásról, de most már személyesen is megtapasztalhattam jótékony hatásait egy profi vezetésével. A kiszolgálás kifogástalannak bizonyult, a szoba berendezése, tisztasága, felszereltsége abszolút kielégítő. Egyetlen negatív tapasztalat: a párna keménysége miatt az éjszakák elég éberen teltek el.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 18.
A szauna, a gőz és az uszoda remek, a szaunamester nagyon jó ötlet volt.
Tetszett, hogy szinte 10 óráig működött a wellness részleg. A vacsora ára a minősghez képest túlzó. Hiányoltuk a beígért szalagos fánkot. Ennek ellenére figyelemmel kísérjük a későbbi ajánlatokat.
2013. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Túlságosan meleg volt a szobákban, nyitott ablaknál lehetett csak aludni. Ettől eltekintve minden szuper volt.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Négycsillagos/háromcsillagos szállodához képest a szoba elég kicsi. A miénkben nem volt asztal, szék. (Viszont, volt egy kanapé)A zuhanyzóban a víz nagyon lassan folyt le. A wellnes részleg szép, a reggeli bőséges, a személyzet szolgálatkész. A fizetésnél többet számoltak, mint amit ígértek, de a reklamációnkat azonnal korrigálták.

Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2021.01.24. - 2020.01.24.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.28-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KeszthelyX