Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet aranyos kedves.
A tisztaság kívánni valót hagy maga után.(Poros)
A Wellnes részleg átlagos.
A vacsora nagyon kimért adagokban van többször lassú felszolgálással.
A reggeli elfogadható választékos.
A szoba szűkös.

Válasz az értékelésre - 2016. július 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését! Minden vélemény fontos számunkra.
Örülünk, hogy munkatársaink elnyerték tetszésüket. A felvetett problémákat jelezzük az illetékes kollégának.
Kakadu Wellness Hotel (Hotel Kakadu)

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben! Kedves személyzet volt, a wellness részleg rendhagyó, főleg a fedett része. A kinti medence megfelelő. A szoba is elfogadható volt ez egy három csillagos szálloda, senki ne számítson luxusra. Jól éreztük magunkat, közel van a Libás strand és a belváros is egy 20 perces kellemes séta.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 18.
A személyzet minden tagja kedves, figyelmes és nagyon segítőkész volt. Az itt felszolgált vacsora nagyon ízletes volt. Igazán gyerekbarát a hotel, kényelmes volt az elhelyezés.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kellemes benyomást kelt első látásra. De; bejelentkezéskor kérték a foglalás nyomtatott példányát,nem is adták vissza. A félpanzio reggel svédasztal,mely finom, bőséges,változatos,remek a reggeli kávé. este menüválasztás volt,ezt csak az érkezéskor tudtuk meg. 4vacsorát kellett kiválasztani az étlapról. A napok elteltével kissé modosult.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Páromnak volt születésnapi meglepetés a hétvége, amit a Kakaduban töltöttünk. A szálloda megtalálása kicsit nehézkes volt, de legalább fokozódott a meglepetés, hogy vajon hová megyünk. . . :)Családias hangulatú, egyszerű, de tiszta környezet fogadott bennünket. A személyzet barátságos, az ételek finomak és bőségesek voltak.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Figyelmes,kedves vendéglátás,bőséges ízletes reggeli,háromfogásos vacsora. Szuper a szakács!!! A személyzet úgyszintén. Tisztaság,kényelem. A wellnes részleg tökéletes. Csak ajánlani tudom.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük az elején - azért a többes szám, mert ketten vagyunk. Mi. De unokákkal öten, szüleikkel heten. Mert így is szoktunk menni- vagy vágjunk a közepébe. Majd meglátjuk, mert valahol el kell kezdeni. Évente többször megyünk telelni, tavaszolni, nyaralni, vagy őszülni, meg hát mi magunk is őszülünk. Mivel szeretjük a vizet, nem csak inni, fürdő, gyógyfürdő, strand közelbe.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás rendben volt, a szoba berendezése átlagos volt, udvarra néző erkéllyel. Ami zavaró volt, az a tv mérete, ami annyira kicsi volt hogy az ágyból nem tudtuk megállapítani milyen csatornát nézünk. Rendkívűl zavaró volt hogy a fürdőszoba ajtaja üveges volt, és gyakorlatilag tisztán ki lehetett venni az éppen dolgát végző ember sziluettjét ami engem iszonyatosan idegesített, nem tudom hogy csak a mi szobánkban volt ilyen ajtó vagy máshol is, de ezt mindenképpen orvosolni kéne.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Összességében kimondottan jól éreztük magunkat, különösen a fogadtatás, elhelyezés volt szuper; tetszett a Hotel egésze. Tartózkodásunk alatt az ellátás, a szilveszteri buli (azon belül is a fáradhatatlanul játszó zenekar) jó volt. Sajnáljuk, hogy az új év első estéjére kissé megfáradt a személyzet, a programban beígért "éjszakai pezsgőfürdő party" értelmezhetetlen és értékelhetetlen volt, a jakuzzi műszaki állapotán, a víz tisztaságán javítani kellene.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Párommal ketten egy ajándék utalvánnyal foglaltuk le a szállást. Már az első kellemes meglepetés volt, hogy 12 órakor el lehetett foglalni a szállást, úgyhogy korán érkeztünk, hogy a pihenés minden pillanatát élvezzük. Nagyon gyorsan megkaptuk a szobánkat, ami tiszta volt,és 5 lépésre a wellnes résztől. Infra szauna, szauna, gőzkabin, merülő medence valamint szolárium van az alsó szinten.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.611 - 12.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.21-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX