Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
+Reggeli, vacsora finom volt és bőséges. A személyzet minden kérésünket a lehetőségekhez mérten hamar teljesített.

-A szoba hármunknak szűkös volt. Nem volt felszerelés a szobában a főzőlaphoz sem mikró. Jó lett volna ha a szobában tudtuk volna melegíteni a bébiételt. Hajszárító gagyi volt. A zuhanyrózsából alig jött a víz.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet aranyos kedves.
A tisztaság kívánni valót hagy maga után.(Poros)
A Wellnes részleg átlagos.
A vacsora nagyon kimért adagokban van többször lassú felszolgálással.
A reggeli elfogadható választékos.
A szoba szűkös.

Válasz az értékelésre - 2016. július 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését! Minden vélemény fontos számunkra.
Örülünk, hogy munkatársaink elnyerték tetszésüket. A felvetett problémákat jelezzük az illetékes kollégának.
Kakadu Wellness Hotel (Hotel Kakadu)

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben! Kedves személyzet volt, a wellness részleg rendhagyó, főleg a fedett része. A kinti medence megfelelő. A szoba is elfogadható volt ez egy három csillagos szálloda, senki ne számítson luxusra. Jól éreztük magunkat, közel van a Libás strand és a belváros is egy 20 perces kellemes séta.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 18.
A személyzet minden tagja kedves, figyelmes és nagyon segítőkész volt. Az itt felszolgált vacsora nagyon ízletes volt. Igazán gyerekbarát a hotel, kényelmes volt az elhelyezés.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kellemes benyomást kelt első látásra. De; bejelentkezéskor kérték a foglalás nyomtatott példányát,nem is adták vissza. A félpanzio reggel svédasztal,mely finom, bőséges,változatos,remek a reggeli kávé. este menüválasztás volt,ezt csak az érkezéskor tudtuk meg. 4vacsorát kellett kiválasztani az étlapról. A napok elteltével kissé modosult.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Páromnak volt születésnapi meglepetés a hétvége, amit a Kakaduban töltöttünk. A szálloda megtalálása kicsit nehézkes volt, de legalább fokozódott a meglepetés, hogy vajon hová megyünk. . . :)Családias hangulatú, egyszerű, de tiszta környezet fogadott bennünket. A személyzet barátságos, az ételek finomak és bőségesek voltak.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Figyelmes,kedves vendéglátás,bőséges ízletes reggeli,háromfogásos vacsora. Szuper a szakács!!! A személyzet úgyszintén. Tisztaság,kényelem. A wellnes részleg tökéletes. Csak ajánlani tudom.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük az elején - azért a többes szám, mert ketten vagyunk. Mi. De unokákkal öten, szüleikkel heten. Mert így is szoktunk menni- vagy vágjunk a közepébe. Majd meglátjuk, mert valahol el kell kezdeni. Évente többször megyünk telelni, tavaszolni, nyaralni, vagy őszülni, meg hát mi magunk is őszülünk. Mivel szeretjük a vizet, nem csak inni, fürdő, gyógyfürdő, strand közelbe.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás rendben volt, a szoba berendezése átlagos volt, udvarra néző erkéllyel. Ami zavaró volt, az a tv mérete, ami annyira kicsi volt hogy az ágyból nem tudtuk megállapítani milyen csatornát nézünk. Rendkívűl zavaró volt hogy a fürdőszoba ajtaja üveges volt, és gyakorlatilag tisztán ki lehetett venni az éppen dolgát végző ember sziluettjét ami engem iszonyatosan idegesített, nem tudom hogy csak a mi szobánkban volt ilyen ajtó vagy máshol is, de ezt mindenképpen orvosolni kéne.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Összességében kimondottan jól éreztük magunkat, különösen a fogadtatás, elhelyezés volt szuper; tetszett a Hotel egésze. Tartózkodásunk alatt az ellátás, a szilveszteri buli (azon belül is a fáradhatatlanul játszó zenekar) jó volt. Sajnáljuk, hogy az új év első estéjére kissé megfáradt a személyzet, a programban beígért "éjszakai pezsgőfürdő party" értelmezhetetlen és értékelhetetlen volt, a jakuzzi műszaki állapotán, a víz tisztaságán javítani kellene.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.12.08. - 2019.12.08.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.08. - 2019.12.08.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Andrea Villa
7 nap/6 éjszaka 4.583,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX