Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

A Hotel Kakadu legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kakadu Keszthely - Családi Vakáció ajánlat (min. 6 éj)
Családi Vakáció ajánlat
2024.10.16-ig
Hotel Kakadu Keszthely - Tavaszi Zsongás ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi Zsongás ajánlat
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2017. március 13.a párjával járt itt
Hangulatos wellness részleg várja az ide látogatókat. Kellemes környezetben, mediterrán növényekkel gazdagítva, igényes és választékos kínálatot nyújt a kikapcsolódni vágyóknak.Családbarát hotel, ahova visszatérünk mielőbb,- gyermekünkkel együtt.
Hotel Kakadu válasza
Köszönjük értékelését, észrevételeit, várjuk vissza szeretettel szállodánkba.
2018. január 18., Dr. Réfi Adrienn, Hotel Kakadu
2016. december 30.a párjával járt itt
Keszthelyen a Balaton part szomszédságában,kényelmes szobában pihenhettem,aludhattam. Naponta többször úszhattam, lebeghettem a víz tetején, vagy ülhettem az infra szaunában, sőt a konditerem ferde padján is erősödhettem. A bőséges reggelit a Balaton parti friss levegőn lekocoghattam, a választott finom vacsora felesleges kilóit pedig az esti úszással hoztam helyre. A pálmaház hangulatú uszoda tér elnyerte a tetszésünket.
Kiváló 2016. december 5.a párjával járt itt
Nyáron a párommal szerettünk volna elvonulni a világtól és kipihenni a fáradalmakat. A Hotel Kakadu mindent megadott ami nekünk ehhez kell. A személyzet elsőosztályú, az árak mérsékeltek, az ételek pazarok. Külön öröm volt egy szauna szeánszon is részt venni. Kritikaként egyedül annyit tudok mondani, hogy a mélymerülő nem volt eléggé hideg.
2016. október 24.a párjával járt itt
Kívülről mutatós a szálloda, de a szobák kissé lepukkantak. A zuhanyfülke elég rossz állapotban volt, az ajtaját se lehetett becsukni. Furcsa, hogy a szobákat a wellnes részlegen keresztül lehet megközelíteni. A jazzuzi szép és tágas volt, de a vize lehetett volna melegebb. A szaunán időkapcsoló van, ezért rohangálni kell szólni, ha kikapcsol.
Gyenge 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A szobák felújításra szorulnának, a zuhanyzóból éppen hogy csak csurog a víz, a tv hangyaháborús a wellness részleg hideg, a jakuzziban szintén alig meleg a víz, az infraszauna is hideg volt, a medencében jó volt a víz, de már nem volt kedvünk fürödni, mert a helyiségben hideg volt. A reggeli silány minőségű alapanyagokból és kevés választékból ált.
2016. augusztus 27.a párjával járt itt
2éjszakát töltöttünk el a Hotel Kakaduban. Nagyon jol ereztuk magunkat,csendes nyugodt környezetben. Jól volt nagyon,de legközelebb nem 2napra fizetünk be! Köszönjük Kakadu
Átlagos 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
+Reggeli, vacsora finom volt és bőséges. A személyzet minden kérésünket a lehetőségekhez mérten hamar teljesített.

-A szoba hármunknak szűkös volt. Nem volt felszerelés a szobában a főzőlaphoz sem mikró. Jó lett volna ha a szobában tudtuk volna melegíteni a bébiételt. Hajszárító gagyi volt. A zuhanyrózsából alig jött a víz.
Átlagos 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
A személyzet aranyos kedves.
A tisztaság kívánni valót hagy maga után.(Poros)
A Wellnes részleg átlagos.
A vacsora nagyon kimért adagokban van többször lassú felszolgálással.
A reggeli elfogadható választékos.
A szoba szűkös.
Hotel Kakadu válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését! Minden vélemény fontos számunkra.
Örülünk, hogy munkatársaink elnyerték tetszésüket. A felvetett problémákat jelezzük az illetékes kollégának.
2016. július 26., Kakadu Wellness Hotel, Hotel Kakadu
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 3.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben! Kedves személyzet volt, a wellness részleg rendhagyó, főleg a fedett része. A kinti medence megfelelő. A szoba is elfogadható volt ez egy három csillagos szálloda, senki ne számítson luxusra. Jól éreztük magunkat, közel van a Libás strand és a belváros is egy 20 perces kellemes séta.
Kiváló 2016. június 18.gyerekekkel járt itt
A személyzet minden tagja kedves, figyelmes és nagyon segítőkész volt. Az itt felszolgált vacsora nagyon ízletes volt. Igazán gyerekbarát a hotel, kényelmes volt az elhelyezés.
Hotel Kakadu Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 14.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár