Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
2013 januárjában töltöttünk itt 3 napot a párommal. Nagyon jó volt, a pezsgőfürdőből élmény volt nézni,ahogy hatalmas pelyhekben hull a hó. A személyzet nagyon kedves volt és egészen kis családias hangulatot teremtettek. A wellness szolgáltatások abszolút nem voltak drágák. Az ételek finomak voltak és a tisztasággal sem volt semmi baj. A Balaton kb.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet rendkívül kedves és figyelmes volt velünk! ! ! A családi szoba kényelmes, szép volt, és meglepetésünkre teljesen klimatizált is! A wellness rész tiszta és hangulatos, hosszú nyitvatartási idővel, az udvaron sokféle hasznos szórakozási lehetőség várt minket. Nagyon praktikus a panoráma lift. Nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük, hogy ott lehettünk!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jó hely, jól éreztük magunkat. A medencék mélysége és hőfoka pont jó volt, az udvar rendezett, a napágyak elegendőek voltak. A svéd asztalos reggeli nagyon megfelelt, bőséges volt, friss és finom. Egyedül a menüvacsorával voltak gondjaink. Férjemnek kevés és elég egyhangú volt, 13 éves fiam, gyermek menüt kapott (ez rendben is van), de neki sem volt elég az adag.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 22.
Egy kellemes hetet töltöttünk a szállodában a családommal. Jó körülmények között voltunk elhelyezve. Az ellátás svédasztalos reggeli és háromfogásos vacsora volt. AZ Étkezésről talán csak annyit hogy a reggeli talán kicsit egyhangú volt. A vacsora viszont mindig finom volt. A kiszolgálás magas szintű,a személyzet kedvesek voltak.

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 26.
2012 nyarán töltöttünk 4 napot a szállodában. A személyzet nagyon kedves, megfelelően közvetlen a vendégekkel. Nagyon finom és bőséges mind a svédasztalos reggeli, mind pedig a menüválasztásos vacsora. A szálloda tiszta és rendezett, az udvar gondozott és sok lehetőséget kínál. A wellness részleg nagyon hangulatos és rossz idő esetén is megfelelő kikapcsolódást nyújt, csakúgy dícséret illeti a masszőrhölgyet.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 24.
Barátaink ajánlására erre a szállodára esett a választásunk. Hétközben mentünk mivel nyugalmat szerettünk volna és gondoltuk talán jobb lesz mint hétvégén. Hát pont ez lett a vesztünk. Külön kellett szólni, hogy kapcsolják be a szaunát és a jacuzzit holott ez benne foglaltatott az árban (megjegyzem nem hajnalok hajnalán és nem is késő este akartuk igénybe venni, hanem napközben).

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 19.
Két napot töltöttünk a szállodában, 2012. szeptemberében. Kedves, udvarias, segítőkész személyzet fogadott. Finom ételek és bőséges választék volt a jellemző. A wellnes részleg kellemes, a pezsgőfürdő, a szauna és az egyéb szolgáltatásokkal elégedettek voltunk, de előfordult, hogy nem tudtunk szaunázni, mert nem volt felfűtve.

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
Késő ősszel voltunk, párommal és nővéremmel, külön elismerésem, hogy apartmant adtak és így együtt is lehettünk, de mégis külön szobában. Nagyon szép a környezete. Wellness részlege is nagyon jó. A konyhája is kiváló, nagyon figyelmesek. Megpróbálunk nyáron is elmenni az unokákkal. Nagyon jól éreztük magunkat. Másoknak is szívesen ajánljuk.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy kellemes hétvégét töltöttünk barátainkkal a szállodában. Kedves fogadtatás, udvarias, segítőkész személyzet fogadott. Finom ételek és bőséges választék volt a jellemző. A wellnes részleg kellemes, a pezsgőfürdő kicsit lehetett volna melegebb, de a szauna és az egyéb szolgáltatásokkal elégedettek voltunk.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012. nov.-ben töltöttünk itt egy hétvégét és mindennel meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon szép és hangulatos, különösen tetszett az éjszakai, pezsgős pezsgőfürdőzés.
Ebben az időszakban nem volt tömeg, lehet, hogy nyáron ez másképp van és kicsit zsúfolt, de nekünk nagyon tetszett.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX