Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet rendkívül kedves és figyelmes volt velünk! ! ! A családi szoba kényelmes, szép volt, és meglepetésünkre teljesen klimatizált is! A wellness rész tiszta és hangulatos, hosszú nyitvatartási idővel, az udvaron sokféle hasznos szórakozási lehetőség várt minket. Nagyon praktikus a panoráma lift. Nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük, hogy ott lehettünk!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jó hely, jól éreztük magunkat. A medencék mélysége és hőfoka pont jó volt, az udvar rendezett, a napágyak elegendőek voltak. A svéd asztalos reggeli nagyon megfelelt, bőséges volt, friss és finom. Egyedül a menüvacsorával voltak gondjaink. Férjemnek kevés és elég egyhangú volt, 13 éves fiam, gyermek menüt kapott (ez rendben is van), de neki sem volt elég az adag.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 22.
Egy kellemes hetet töltöttünk a szállodában a családommal. Jó körülmények között voltunk elhelyezve. Az ellátás svédasztalos reggeli és háromfogásos vacsora volt. AZ Étkezésről talán csak annyit hogy a reggeli talán kicsit egyhangú volt. A vacsora viszont mindig finom volt. A kiszolgálás magas szintű,a személyzet kedvesek voltak.

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 26.
2012 nyarán töltöttünk 4 napot a szállodában. A személyzet nagyon kedves, megfelelően közvetlen a vendégekkel. Nagyon finom és bőséges mind a svédasztalos reggeli, mind pedig a menüválasztásos vacsora. A szálloda tiszta és rendezett, az udvar gondozott és sok lehetőséget kínál. A wellness részleg nagyon hangulatos és rossz idő esetén is megfelelő kikapcsolódást nyújt, csakúgy dícséret illeti a masszőrhölgyet.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 24.
Barátaink ajánlására erre a szállodára esett a választásunk. Hétközben mentünk mivel nyugalmat szerettünk volna és gondoltuk talán jobb lesz mint hétvégén. Hát pont ez lett a vesztünk. Külön kellett szólni, hogy kapcsolják be a szaunát és a jacuzzit holott ez benne foglaltatott az árban (megjegyzem nem hajnalok hajnalán és nem is késő este akartuk igénybe venni, hanem napközben).

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 19.
Két napot töltöttünk a szállodában, 2012. szeptemberében. Kedves, udvarias, segítőkész személyzet fogadott. Finom ételek és bőséges választék volt a jellemző. A wellnes részleg kellemes, a pezsgőfürdő, a szauna és az egyéb szolgáltatásokkal elégedettek voltunk, de előfordult, hogy nem tudtunk szaunázni, mert nem volt felfűtve.

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
Késő ősszel voltunk, párommal és nővéremmel, külön elismerésem, hogy apartmant adtak és így együtt is lehettünk, de mégis külön szobában. Nagyon szép a környezete. Wellness részlege is nagyon jó. A konyhája is kiváló, nagyon figyelmesek. Megpróbálunk nyáron is elmenni az unokákkal. Nagyon jól éreztük magunkat. Másoknak is szívesen ajánljuk.

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy kellemes hétvégét töltöttünk barátainkkal a szállodában. Kedves fogadtatás, udvarias, segítőkész személyzet fogadott. Finom ételek és bőséges választék volt a jellemző. A wellnes részleg kellemes, a pezsgőfürdő kicsit lehetett volna melegebb, de a szauna és az egyéb szolgáltatásokkal elégedettek voltunk.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012. nov.-ben töltöttünk itt egy hétvégét és mindennel meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon szép és hangulatos, különösen tetszett az éjszakai, pezsgős pezsgőfürdőzés.
Ebben az időszakban nem volt tömeg, lehet, hogy nyáron ez másképp van és kicsit zsúfolt, de nekünk nagyon tetszett.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon kellemes szállás, a személyzet kedves, segítőkész. Lehet, hogy a pezsgőfürdő kicsit langyos és alig buborékol, de ettől eltekinteve minden jó,a szauna kiválló. A kozmetikát merem ajánlani mindenkinek próbálja ki, arctisztítást kértem, minőséget kaptam jó áron és nem mellesleg nagyon kedves volt a hölgy! A mi szobánk nagyon kellemes volt, mi jól aludtunk.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.611 - 12.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.21-ig
Vadkert Major
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX