Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

A Hotel Kakadu legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kakadu Keszthely - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
46.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
04.12-09.01.
Hotel Kakadu Keszthely - Tavaszi Zsongás ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi Zsongás ajánlat
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2014. január 3.barátokkal járt itt
Társasággal töltöttük náluk a szilvesztert. Fiatal személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Bármit kértünk azonnal teljesítették, csak dicsérni tudom Őket. A szoba jól felszerelt, még mini konyha is van benne, tiszta és kényelmes. A fürdőben gyönyörű a növényzet és kellemes a medence és a pezsgőfürdő is.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Kellemes, családias környezet, tisztaság és finom ételek vártak bennünket.A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. A szoba kényelmes. A városközponthoz közel esett,gyalog is be lehetett sétálni.Élveztük a wellnesst, főleg a szaunát és a pezsgőfürdőt.Egyszóval, remekül éreztük magunkat!
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013 márciusában voltam itt, felejthetetlen élmény! Kiváló az étterem, a szobák tiszták,igényesen vannak berendezve. A wellnes részleg és a medence, jakuzzi is eszméletlen gyönyörű. A képeken is kátható díszek csodálatos élményt nyújtanak! Életem eddig nyaralásai közül ezzel voltam a legjobban meg elégedve.
Kiváló 2013. november 23.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiruccanás céljából Keszthelyre esett a választásunk. A Hotel Kakadu- ban szálltunk meg. Azt hiszem ez volt az egyik legjobb választásunk. . :) Nagyon szép a környezet,családias hangulat,a személyzet tökéletesen végzi munkáját,barátságosak, segítőkészek, a tisztaságra se lehet panaszunk,kényelmes,hangulatos szobák.
Kiváló 2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal ! Mindenkinek bátran ajánlom aki szereti a családias hangulatot! Az ételekben nem találtunk kivetni valót, és a személyzet is nagyon aranyos volt! A wellness részleg is szuper volt. Előnye ,hogy a Balaton kb 5 percnyi sétára van a hoteltől.
Ha tehetjük még biztosan ellátogatunk ide!
Hotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - VendéglátásHotel Kakadu Keszthely - Külső kép
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Tavaly voltunk ezen a helyen, ahova azóta is visszavágyódunk! Tudunk mihez viszonyítani wellnesst illetően, azt kell írnom, hogy itt éreztük a legjobban magunkat eddig. 4 csillagos hotelt lepipált szerintünk, egy részt azért, mert a jaccuzi szinte tökéletes és a mellette lévő úszómedence. Ami a legjobban megfogott minket igazán, az a környezet, ami itt található.
2013. augusztus 16.a párjával járt itt
2013 januárjában töltöttünk itt 3 napot a párommal. Nagyon jó volt, a pezsgőfürdőből élmény volt nézni,ahogy hatalmas pelyhekben hull a hó. A személyzet nagyon kedves volt és egészen kis családias hangulatot teremtettek. A wellness szolgáltatások abszolút nem voltak drágák. Az ételek finomak voltak és a tisztasággal sem volt semmi baj.
Kiváló 2013. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A személyzet rendkívül kedves és figyelmes volt velünk! ! ! A családi szoba kényelmes, szép volt, és meglepetésünkre teljesen klimatizált is! A wellness rész tiszta és hangulatos, hosszú nyitvatartási idővel, az udvaron sokféle hasznos szórakozási lehetőség várt minket. Nagyon praktikus a panoráma lift. Nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük, hogy ott lehettünk!
Kiváló 2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon jó hely, jól éreztük magunkat. A medencék mélysége és hőfoka pont jó volt, az udvar rendezett, a napágyak elegendőek voltak. A svéd asztalos reggeli nagyon megfelelt, bőséges volt, friss és finom. Egyedül a menüvacsorával voltak gondjaink. Férjemnek kevés és elég egyhangú volt, 13 éves fiam, gyermek menüt kapott (ez rendben is van), de neki sem volt elég az adag.
Kiváló 2013. július 22.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes hetet töltöttünk a szállodában a családommal. Jó körülmények között voltunk elhelyezve. Az ellátás svédasztalos reggeli és háromfogásos vacsora volt. AZ Étkezésről talán csak annyit hogy a reggeli talán kicsit egyhangú volt. A vacsora viszont mindig finom volt. A kiszolgálás magas szintű,a személyzet kedvesek voltak.
Hotel Kakadu Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 14.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár