Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
Nagyon készségesek voltak, reggeli tökéletes volt. Figyelték minden kivánságunkat. Sajnos a hely kezd korosodni, lejáro kilincs, hibás trezor, kopott ágyhuzat, leeső szappanadagolo, stb. A jakuzzi kegyetlen fertőtlenítős, marja a bőrt. A nagymedence kiválló. Szunyogháló elférne az erkélyajtón a szobákban. A TV vicc kategoria a 40! Cm képátmérővel.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
A vacsora elég szolíd volt, a mennyiségét illetően. Az italfogyasztásról nem irattak alá semmit, utólag derült ki, hogy egy kockás füzetben vezetik, abban sem jól, mivel más fogyasztását akarták velünk kifizettetni. Habár a főnöknőnél fizettünk, bankkártyával, semmiféle számlát nem adott. Időnként szólni kellett, hogy a szaunát kapcsolják be.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 10.
A hotel családi házas övezetben, csendes helyen található, kisebb sétával a belváros és a Balaton part is elérhető. Nagyon tetszett a hotel különleges kialakítása. A fürdőrész a híddal és a hatalmas zöld növényekkel mediterrán hangulatot árasztott. A jakuzzi és a medence kifogástalan volt, és az esti fürdőzés kifejezetten hangulatos volt ebben a környezetben.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
15 hós babával mentünk és kérés nélkül be volt készítve a babaágy. Nagyon elégedettek voltunk MINDENNEL. A vacsora pozitív csalódás volt, 2 féléből lehetett választani, de nagyon finom volt! A reggeli is megfelelt, pótolták amit kellett, a recepciós kedves volt, vidám, segítőkész. A szoba szép volt, igényesen berendezett.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett nekünk a belső udvar és a parkolási lehetőség. A fogászati rendelő egy igen kedvező kínálat. Azonban nagyon rontja a szálloda képét, hogy a szobánkban koszos WC ülőke fogadott bennünket. Ezek után megkérdőjelezem, hogy egyáltalán szokták-e takarítani a fürdőszobát? A 3 napi tartózkodásunk alatt biztos nem.
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 13.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve! A szálloda tényleg olyan, mint a képeken látszik! Nagyon hangulatos a beltéri medence. A szobák tiszták, kényelmesek, minden nap jöttek kérdezni, hogy van-e szükségünk tiszta törölközőre, WC papírra, takarításra. . . A svédasztalos reggeli bőséges választékát folyamatosan töltötték.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A kiszolgálás és a személyzet remek volt mindenbe segítőkészek udvariasak,segítőkészek! A medencék tiszták és jól megközelíthetők. Bármilyen kéréssel fordultunk a személyzethez előzékenyek és nagyon udvariasak voltak. Amivel nem voltam teljesen megelégedve az az hogy a szobákból nem lehetett elérni a vifit csak a hallból és így nem is vettem igénybe mert skypolni szerettem volna de nem volt nálam fül hallgató és így már nem lehetett személyes.
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
A hotel gyönyörű, csendes helyen van. Kertvárosi övezet. A Balaton partja nincs túl messze. A belváros, a kikötő elég messze van, de nagyobb, kellemes sétával könnyen megközelíthető. A szoba, a medence tiszta. A személyzet átlagban barátságos, segítőkész, figyelmesek. Reggeli és vacsora bőséges és finom. Reggelinél a választék a vendégek számával arányosan növekszik.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20.
Nagyon szeretünk a párommal keszthelyre és környékére mennyi. A szállodában nagyon segítőkészek voltak. Igaz a központhoz kellett sétálni de külön jól esett. Az ételek finomak voltak és elég jó adagokat kaptunk. A szálloda tiszta volt a szoba éppen megfelelt kettőnknek. Kellemes volt a délutáni tea, és a víz hőfoka.
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 5.
A személyzet kedvessége, hozzáállása, segítőkészsége kiváló volt és felülmúlta eddigi tapasztalatainkat. Az ételek nagyon finomak voltak. Meglepetten tapasztaltuk, hogy nem 350 m-re található a szálloda a parttól. Kissé zavaró volt, hogy a fürdő részen átjárnak, akár utcai ruhában is a vendégek. Összességében azonban nagyon kellemesen éreztük magunkat a hosszú hétvégén.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Aurora Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX