Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

A Hotel Kakadu legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kakadu Keszthely - Családi Vakáció ajánlat (min. 6 éj)
Családi Vakáció ajánlat
2024.10.16-ig
Hotel Kakadu Keszthely - Tavaszi Zsongás ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi Zsongás ajánlat
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2015. július 7. járt itt
A hotelben két éjszakát töltöttünk. A szoba kényelmes, azonban a tisztaság kifogásolható. A Tv-ben mindössze kettő csatorna volt fogható, ami rossz idő esetén, mikor az ember nem tud kimozdulni, elég lehangoló. A hűtő alig üzemelt. Az emeleti folyosók nagyon levegőtlenek, párásak. A wellness rész teljesen rendben volt, a medencék kellemesek, ahogy a kert is.
Kiváló 2015. január 13.a párjával járt itt
A szálloda csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. Közel van a városközponthoz. Kicsi város, de egy jó nagy sétára kiválóan alkalmas. A bogármúzeum, a marcipánmúzeum a kastély igazi látnivaló. Két éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben. A szobák tiszták,igényesek. A svédasztalos reggeli finom, sok, egyszerűen kiváló.
2014. december 9.a párjával járt itt
Januárba voltunk a hotelbe! A személyzet kedves volt! Minden nekünk jó volt,mivel hét közben voltunk a hotelbe! Igy kényelmes volt,talán tizen ha voltunk! Ha többen lettünk volna biztos már gond lett volna a wellnes igy kellemes volt! A reggeli jó volt a vacsora hagyott kivetni valót! Egy felújitás ráférne a szobákra! Összességében ennyi!
Kiváló 2014. december 1.egyedül járt itt
Kényelem (szoba) értékelése azért lett jó, mert az ágyak kemények, és nem mindenki szokott a kemény ágyakhoz. Számomra nem volt olyan kényelmes. Viszont a szobákba is működő wifi, és a kábeltévé miatt az összességében megadnám a kiválót. A Helikonon gondolkodtam, de a velük szemben a Kakadu korrektebb (részletes) ajánlatot kaptam, így ők nyertek.
2014. november 21.a párjával járt itt
A - kedves személyzet és kiszolgálás ellenére - a szoba felszereltsége a félpanziós ellátáshoz nagyon gyenge volt: fazék van, de nem volt fakanál, kiskanál, evőeszközök, tányér kettő volt, de kellett cseréltetni, mert nem voltak tiszták. Ami még esetleg hátrány, az a hatalmas páratartalom a folyosókon.
Kiváló 2014. november 19.barátokkal járt itt
Harmadszor jártam a hotelben, reményeim szerint nem utoljára. Eddig éppen a hely nyugalma és a szolgáltatások jó minősége miatt választottam. Ez az utolsó alkalom nem volt olyan nyugalmas, mivel sok gyerekes vendég volt. Viszont a hotel nincs felkészülve a gyerekek nyüzsgésére.
2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon készségesek voltak, reggeli tökéletes volt. Figyelték minden kivánságunkat. Sajnos a hely kezd korosodni, lejáro kilincs, hibás trezor, kopott ágyhuzat, leeső szappanadagolo, stb. A jakuzzi kegyetlen fertőtlenítős, marja a bőrt. A nagymedence kiválló. Szunyogháló elférne az erkélyajtón a szobákban. A TV vicc kategoria a 40!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
A vacsora elég szolíd volt, a mennyiségét illetően. Az italfogyasztásról nem irattak alá semmit, utólag derült ki, hogy egy kockás füzetben vezetik, abban sem jól, mivel más fogyasztását akarták velünk kifizettetni. Habár a főnöknőnél fizettünk, bankkártyával, semmiféle számlát nem adott. Időnként szólni kellett, hogy a szaunát kapcsolják be. A jacuzzi időnként elég klóros, habos volt.
Kiváló 2014. július 10.a párjával járt itt
A hotel családi házas övezetben, csendes helyen található, kisebb sétával a belváros és a Balaton part is elérhető. Nagyon tetszett a hotel különleges kialakítása. A fürdőrész a híddal és a hatalmas zöld növényekkel mediterrán hangulatot árasztott. A jakuzzi és a medence kifogástalan volt, és az esti fürdőzés kifejezetten hangulatos volt ebben a környezetben.
Hotel Kakadu Keszthely - BelsőHotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - SzobákHotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - BelsőHotel Kakadu Keszthely - VendéglátásHotel Kakadu Keszthely - Wellness
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
15 hós babával mentünk és kérés nélkül be volt készítve a babaágy. Nagyon elégedettek voltunk MINDENNEL. A vacsora pozitív csalódás volt, 2 féléből lehetett választani, de nagyon finom volt! A reggeli is megfelelt, pótolták amit kellett, a recepciós kedves volt, vidám, segítőkész. A szoba szép volt, igényesen berendezett.
Hotel Kakadu Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 14.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár