Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
A vacsora elég szolíd volt, a mennyiségét illetően. Az italfogyasztásról nem irattak alá semmit, utólag derült ki, hogy egy kockás füzetben vezetik, abban sem jól, mivel más fogyasztását akarták velünk kifizettetni. Habár a főnöknőnél fizettünk, bankkártyával, semmiféle számlát nem adott. Időnként szólni kellett, hogy a szaunát kapcsolják be.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 10.
A hotel családi házas övezetben, csendes helyen található, kisebb sétával a belváros és a Balaton part is elérhető. Nagyon tetszett a hotel különleges kialakítása. A fürdőrész a híddal és a hatalmas zöld növényekkel mediterrán hangulatot árasztott. A jakuzzi és a medence kifogástalan volt, és az esti fürdőzés kifejezetten hangulatos volt ebben a környezetben.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
15 hós babával mentünk és kérés nélkül be volt készítve a babaágy. Nagyon elégedettek voltunk MINDENNEL. A vacsora pozitív csalódás volt, 2 féléből lehetett választani, de nagyon finom volt! A reggeli is megfelelt, pótolták amit kellett, a recepciós kedves volt, vidám, segítőkész. A szoba szép volt, igényesen berendezett.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett nekünk a belső udvar és a parkolási lehetőség. A fogászati rendelő egy igen kedvező kínálat. Azonban nagyon rontja a szálloda képét, hogy a szobánkban koszos WC ülőke fogadott bennünket. Ezek után megkérdőjelezem, hogy egyáltalán szokták-e takarítani a fürdőszobát? A 3 napi tartózkodásunk alatt biztos nem.
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 13.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve! A szálloda tényleg olyan, mint a képeken látszik! Nagyon hangulatos a beltéri medence. A szobák tiszták, kényelmesek, minden nap jöttek kérdezni, hogy van-e szükségünk tiszta törölközőre, WC papírra, takarításra. . . A svédasztalos reggeli bőséges választékát folyamatosan töltötték.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A kiszolgálás és a személyzet remek volt mindenbe segítőkészek udvariasak,segítőkészek! A medencék tiszták és jól megközelíthetők. Bármilyen kéréssel fordultunk a személyzethez előzékenyek és nagyon udvariasak voltak. Amivel nem voltam teljesen megelégedve az az hogy a szobákból nem lehetett elérni a vifit csak a hallból és így nem is vettem igénybe mert skypolni szerettem volna de nem volt nálam fül hallgató és így már nem lehetett személyes.
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
A hotel gyönyörű, csendes helyen van. Kertvárosi övezet. A Balaton partja nincs túl messze. A belváros, a kikötő elég messze van, de nagyobb, kellemes sétával könnyen megközelíthető. A szoba, a medence tiszta. A személyzet átlagban barátságos, segítőkész, figyelmesek. Reggeli és vacsora bőséges és finom. Reggelinél a választék a vendégek számával arányosan növekszik.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20.
Nagyon szeretünk a párommal keszthelyre és környékére mennyi. A szállodában nagyon segítőkészek voltak. Igaz a központhoz kellett sétálni de külön jól esett. Az ételek finomak voltak és elég jó adagokat kaptunk. A szálloda tiszta volt a szoba éppen megfelelt kettőnknek. Kellemes volt a délutáni tea, és a víz hőfoka.
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 5.
A személyzet kedvessége, hozzáállása, segítőkészsége kiváló volt és felülmúlta eddigi tapasztalatainkat. Az ételek nagyon finomak voltak. Meglepetten tapasztaltuk, hogy nem 350 m-re található a szálloda a parttól. Kissé zavaró volt, hogy a fürdő részen átjárnak, akár utcai ruhában is a vendégek. Összességében azonban nagyon kellemesen éreztük magunkat a hosszú hétvégén.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Kettesben voltunk a férjemmel és nagyon tetszett nekünk. A reggeli finom volt és bőséges. A személyzet nagyon barátságos,udvarias és segítőkész. A szoba tiszta és kényelmes volt. De ami a legjobban tetszett az a wellnes. A medence nagyon szuper és a gyertyafényes pezsgőfürdőzés szuper volt. A masszőr hölgy nagyon kedves és nagyon ért a munkájához.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.611 - 12.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.21-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2020.08.21-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX