Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel alapjába véve nagyon kellemes és családias hangulatú volt, a wellness részleg is felszerelt volt mindennel. Alapjában véve jól éreztük magunkat, azonban az alvás rendkívül kellemetlen volt számomra, ugyanis nagy hőség uralkodott a szobában, sem klíma nem volt, sem pedig egy ventillátor, 27 hetes kismamaként ez engem nagyon megviselt, úgy tudtam elaludni, hogy vizes törölközőbe csavartam magam.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Penészes fal,szakadozott napozóágyak,büdös víz a medencében.A medence mellet felvált a padlóburkolat. Elfelejtettek desszertet felszolgálni a vacsora után. Elfelejtették a megrendelt pezsgőt felszolgálni. Az épület kivitelezésekor elfelejthették a hangszigeteléseket beépíteni.
Válasz az értékelésre - 2018. január 18.
Köszönjük értékelését, észrevételeit, a szükséges intézkedéseket megtettük a valós problémák megoldására. Reméljük egy másik alkalommal jobban érzi magát szállodánkban.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kis családi vállalkozáshoz képest tényleg lenyűgöző, hogy minden lehetséges kényelmet megpróbál becsempészni a falai közé. Egy a képeknél a valóságban jóval kisebb, és elég szokatlan helyen elhelyezett wellness részleg, egy kétszemélyes gőzkabin, egy három-négy személyes szauna, infra szauna, három eszközből álló fitness részleg, szóval mindenből van egy kis ízelítő.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon örülünk, hogy ezt a hotelt választottuk erre a hétvégére. A hotelben mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. A szoba jól felszerelt és tiszta volt. Az ételek házias jellegűek és bőségesek voltak. A menüben rízs volt a köret, és csak annyit kérdeztem, hogy lehetne esetleg sült krumplival kérni, pedig az nem is volt az étlapon aznapra.
Válasz az értékelésre - 2018. január 18.
Köszönjük a maximális pontszámot, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Várjuk vissza Önöket szeretettel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos wellness részleg várja az ide látogatókat. Kellemes környezetben, mediterrán növényekkel gazdagítva, igényes és választékos kínálatot nyújt a kikapcsolódni vágyóknak.Családbarát hotel, ahova visszatérünk mielőbb,- gyermekünkkel együtt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 18.
Köszönjük értékelését, észrevételeit, várjuk vissza szeretettel szállodánkba.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keszthelyen a Balaton part szomszédságában,kényelmes szobában pihenhettem,aludhattam. Naponta többször úszhattam, lebeghettem a víz tetején, vagy ülhettem az infra szaunában, sőt a konditerem ferde padján is erősödhettem. A bőséges reggelit a Balaton parti friss levegőn lekocoghattam, a választott finom vacsora felesleges kilóit pedig az esti úszással hoztam helyre.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
Nyáron a párommal szerettünk volna elvonulni a világtól és kipihenni a fáradalmakat. A Hotel Kakadu mindent megadott ami nekünk ehhez kell. A személyzet elsőosztályú, az árak mérsékeltek, az ételek pazarok. Külön öröm volt egy szauna szeánszon is részt venni. Kritikaként egyedül annyit tudok mondani, hogy a mélymerülő nem volt eléggé hideg.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Kívülről mutatós a szálloda, de a szobák kissé lepukkantak. A zuhanyfülke elég rossz állapotban volt, az ajtaját se lehetett becsukni. Furcsa, hogy a szobákat a wellnes részlegen keresztül lehet megközelíteni. A jazzuzi szép és tágas volt, de a vize lehetett volna melegebb. A szaunán időkapcsoló van, ezért rohangálni kell szólni, ha kikapcsol.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szobák felújításra szorulnának, a zuhanyzóból éppen hogy csak csurog a víz, a tv hangyaháborús a wellness részleg hideg, a jakuzziban szintén alig meleg a víz, az infraszauna is hideg volt, a medencében jó volt a víz, de már nem volt kedvünk fürödni, mert a helyiségben hideg volt. A reggeli silány minőségű alapanyagokból és kevés választékból ált.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
2éjszakát töltöttünk el a Hotel Kakaduban. Nagyon jol ereztuk magunkat,csendes nyugodt környezetben. Jól volt nagyon,de legközelebb nem 2napra fizetünk be! Köszönjük Kakadu

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.12.08. - 2019.12.08.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.08. - 2019.12.08.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX