Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

A Hotel Kakadu legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kakadu Keszthely - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
46.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
04.12-09.01.
Hotel Kakadu Keszthely - Tavaszi Zsongás ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi Zsongás ajánlat
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2017. november 28.a párjával járt itt
Kuponos vásárlással voltunk a szállodában,novemberben. Nagyon kellemes kis hotel,közel a strand,nyáron biztos még kellemesebb. A reggeli finom és bőséges,vacsorára két féléből választhattunk ami megfelelő adag volt,jó ízű. A wellness részleg nagyon kellemes,egyedül a nagyobb medence vize volt kicsit hűvösebb. A szoba,a tisztaság teljesen rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Hotel Kakadu Keszthely - SzobákHotel Kakadu Keszthely - BelsőHotel Kakadu Keszthely - Wellness
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Nagyon kultúrált kellemes hely,készséges személyzettel.
Olyan érzésünk volt,mintha a horvát tengerparton lennénk.
Elégedettek voltunk a félpanzióval,a szobával,egyszóval mindennel. Előszezonban voltunk,ajánlom mindenkinek főszezonon kivül is kiváló. Ennél bővebb értékelést nem szükságes adni,mindenkinek ki kell próbálni!
2017. október 17.a párjával járt itt
Télies időszakban voltunk kuponos vásárlással a szállodában, de idén ismét tervben van, az élmény, ahogy a gyertyafényes, meleg fürdőből az üvegablakon át a hószállingózást nézi a félhomályban, az valami szuper. A reggeli finom, bőséges, és gondolom nyáron is egy másik fajta kisugárzása van, de én maradok a téli Balatonnál és a Kakadu-nál. :)
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Mi kora tavasszal voltunk a Kakadu Holtelben és nagyon elégedettek voltunk ugy a félpanziós ellátással, mint a szobával. Kiválló ötletnek tartom a teakonyhát, bár több szálláshelyen találkozhatnék vele,jó idő esetén ki lehet ülni a teraszra,nagyon közel bevásárló központ van és a térség is bővelkedik látnivalóval.
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Tavaly voltunk a párommal a Kakadu Hotelbe. Azonnal beleszerettünk a kialakításába. Gyönyörű,hogy a medence körül nővények vannak. A szombati gyertyafényes fürdőzés meg szuper ötlet! Reggelit kaptunk a szálláshoz,ami bőséges és finom volt. Egyedül a víz hőmérséklete a medencékben lehetett volna kicsit több is.
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett, számomra kellemes csalódás volt az egész hely. Nem volt messze a balaton, a strand. Szép környezetben helyezkedik el. Mi teljesen megvoltunk elégedve.
Hotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - WellnessHotel Kakadu Keszthely - Medence/kert
2017. június 28.családjával járt itt
A hotel alapjába véve nagyon kellemes és családias hangulatú volt, a wellness részleg is felszerelt volt mindennel. Alapjában véve jól éreztük magunkat, azonban az alvás rendkívül kellemetlen volt számomra, ugyanis nagy hőség uralkodott a szobában, sem klíma nem volt, sem pedig egy ventillátor, 27 hetes kismamaként ez engem nagyon megviselt, úgy tudtam elaludni, hogy vizes törölközőbe csavartam magam.
Gyenge 2017. június 5.a párjával járt itt
Penészes fal,szakadozott napozóágyak,büdös víz a medencében.A medence mellet felvált a padlóburkolat. Elfelejtettek desszertet felszolgálni a vacsora után. Elfelejtették a megrendelt pezsgőt felszolgálni. Az épület kivitelezésekor elfelejthették a hangszigeteléseket beépíteni.
Hotel Kakadu válasza
Köszönjük értékelését, észrevételeit, a szükséges intézkedéseket megtettük a valós problémák megoldására. Reméljük egy másik alkalommal jobban érzi magát szállodánkban.
2018. január 18., Dr. Réfi Adrienn, Hotel Kakadu
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 16.családjával járt itt
Kis családi vállalkozáshoz képest tényleg lenyűgöző, hogy minden lehetséges kényelmet megpróbál becsempészni a falai közé. Egy a képeknél a valóságban jóval kisebb, és elég szokatlan helyen elhelyezett wellness részleg, egy kétszemélyes gőzkabin, egy három-négy személyes szauna, infra szauna, három eszközből álló fitness részleg, szóval mindenből van egy kis ízelítő.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Nagyon örülünk, hogy ezt a hotelt választottuk erre a hétvégére. A hotelben mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. A szoba jól felszerelt és tiszta volt. Az ételek házias jellegűek és bőségesek voltak. A menüben rízs volt a köret, és csak annyit kérdeztem, hogy lehetne esetleg sült krumplival kérni, pedig az nem is volt az étlapon aznapra.
Hotel Kakadu válasza
Köszönjük a maximális pontszámot, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Várjuk vissza Önöket szeretettel.
2018. január 18., Dr. Réfi Adrienn, Hotel Kakadu
Hotel Kakadu Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 14.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár