Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Kettesben voltunk a férjemmel és nagyon tetszett nekünk. A reggeli finom volt és bőséges. A személyzet nagyon barátságos,udvarias és segítőkész. A szoba tiszta és kényelmes volt. De ami a legjobban tetszett az a wellnes. A medence nagyon szuper és a gyertyafényes pezsgőfürdőzés szuper volt. A masszőr hölgy nagyon kedves és nagyon ért a munkájához.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 27.
A szállás közel volt a Balatonhoz, amely nagy előnye. Kényelmes, tágas szobákkal, kedves, segítőkész személyzettel és bőséges svédasztalos reggelivel vártak minket. A gyertyafényes pezsgőfürdő pedig kellemes pihenést biztosított. A vacsora menüsoros volt, mely lehetett volna választékosabb pl. ahogy a főételből, úgy a levesből is adhattak volna választási lehetőséget.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 30.
A hely tiszta,barátságos vendég barát. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás tökéletes volt. Azt kaptuk az árért amit szerettünk volna! :)Külön kiemelném a svédasztalos reggelit ami gazdag kínálatú volt! A Balaton távolsága is elfogadható volt,valamint a közelben több supermarket is található. Szívesen ajánlom ismerőseimnek ezt a helyet,mert nem fognak csalódni !

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
A wellness rèszleg a medencékkel nagyon jó,az egész hotelben tisztaság volt. Az alkalmazottak segítőkèszek,szimpatikusak,bár az étkezésnél lehettek volna figyelmesebbek és előzékenyebbek,mert elèg nagy volt a fejetlenség. Tovàbbá nehezményeztem,hogy amikor dohányozni szerettem volna akkor mindig 3 emeletet kellett fel-le másznom a kijelölt helyig.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
Társasággal töltöttük náluk a szilvesztert. Fiatal személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Bármit kértünk azonnal teljesítették, csak dicsérni tudom Őket. A szoba jól felszerelt, még mini konyha is van benne, tiszta és kényelmes. A fürdőben gyönyörű a növényzet és kellemes a medence és a pezsgőfürdő is.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes, családias környezet, tisztaság és finom ételek vártak bennünket.A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. A szoba kényelmes. A városközponthoz közel esett,gyalog is be lehetett sétálni.Élveztük a wellnesst, főleg a szaunát és a pezsgőfürdőt.Egyszóval, remekül éreztük magunkat!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
2013 márciusában voltam itt, felejthetetlen élmény! Kiváló az étterem, a szobák tiszták,igényesen vannak berendezve. A wellnes részleg és a medence, jakuzzi is eszméletlen gyönyörű. A képeken is kátható díszek csodálatos élményt nyújtanak! Életem eddig nyaralásai közül ezzel voltam a legjobban meg elégedve. Készülünk is újra a közeljövőben!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 23.
Nyáron kiruccanás céljából Keszthelyre esett a választásunk. A Hotel Kakadu- ban szálltunk meg. Azt hiszem ez volt az egyik legjobb választásunk. . :) Nagyon szép a környezet,családias hangulat,a személyzet tökéletesen végzi munkáját,barátságosak, segítőkészek, a tisztaságra se lehet panaszunk,kényelmes,hangulatos szobák. Na és a wellness,. . . .

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 25.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal ! Mindenkinek bátran ajánlom aki szereti a családias hangulatot! Az ételekben nem találtunk kivetni valót, és a személyzet is nagyon aranyos volt! A wellness részleg is szuper volt. Előnye ,hogy a Balaton kb 5 percnyi sétára van a hoteltől.
Ha tehetjük még biztosan ellátogatunk ide!

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Tavaly voltunk ezen a helyen, ahova azóta is visszavágyódunk! Tudunk mihez viszonyítani wellnesst illetően, azt kell írnom, hogy itt éreztük a legjobban magunkat eddig. 4 csillagos hotelt lepipált szerintünk, egy részt azért, mert a jaccuzi szinte tökéletes és a mellette lévő úszómedence. Ami a legjobban megfogott minket igazán, az a környezet, ami itt található.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.12.08. - 2019.12.08.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.08. - 2019.12.08.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 17.572,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX