Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 27.
A szállás közel volt a Balatonhoz, amely nagy előnye. Kényelmes, tágas szobákkal, kedves, segítőkész személyzettel és bőséges svédasztalos reggelivel vártak minket. A gyertyafényes pezsgőfürdő pedig kellemes pihenést biztosított. A vacsora menüsoros volt, mely lehetett volna választékosabb pl. ahogy a főételből, úgy a levesből is adhattak volna választási lehetőséget.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 30.
A hely tiszta,barátságos vendég barát. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás tökéletes volt. Azt kaptuk az árért amit szerettünk volna! :)Külön kiemelném a svédasztalos reggelit ami gazdag kínálatú volt! A Balaton távolsága is elfogadható volt,valamint a közelben több supermarket is található. Szívesen ajánlom ismerőseimnek ezt a helyet,mert nem fognak csalódni !

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
A wellness rèszleg a medencékkel nagyon jó,az egész hotelben tisztaság volt. Az alkalmazottak segítőkèszek,szimpatikusak,bár az étkezésnél lehettek volna figyelmesebbek és előzékenyebbek,mert elèg nagy volt a fejetlenség. Tovàbbá nehezményeztem,hogy amikor dohányozni szerettem volna akkor mindig 3 emeletet kellett fel-le másznom a kijelölt helyig.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
Társasággal töltöttük náluk a szilvesztert. Fiatal személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Bármit kértünk azonnal teljesítették, csak dicsérni tudom Őket. A szoba jól felszerelt, még mini konyha is van benne, tiszta és kényelmes. A fürdőben gyönyörű a növényzet és kellemes a medence és a pezsgőfürdő is.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes, családias környezet, tisztaság és finom ételek vártak bennünket.A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. A szoba kényelmes. A városközponthoz közel esett,gyalog is be lehetett sétálni.Élveztük a wellnesst, főleg a szaunát és a pezsgőfürdőt.Egyszóval, remekül éreztük magunkat!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
2013 márciusában voltam itt, felejthetetlen élmény! Kiváló az étterem, a szobák tiszták,igényesen vannak berendezve. A wellnes részleg és a medence, jakuzzi is eszméletlen gyönyörű. A képeken is kátható díszek csodálatos élményt nyújtanak! Életem eddig nyaralásai közül ezzel voltam a legjobban meg elégedve. Készülünk is újra a közeljövőben!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 23.
Nyáron kiruccanás céljából Keszthelyre esett a választásunk. A Hotel Kakadu- ban szálltunk meg. Azt hiszem ez volt az egyik legjobb választásunk. . :) Nagyon szép a környezet,családias hangulat,a személyzet tökéletesen végzi munkáját,barátságosak, segítőkészek, a tisztaságra se lehet panaszunk,kényelmes,hangulatos szobák. Na és a wellness,. . . .

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 25.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal ! Mindenkinek bátran ajánlom aki szereti a családias hangulatot! Az ételekben nem találtunk kivetni valót, és a személyzet is nagyon aranyos volt! A wellness részleg is szuper volt. Előnye ,hogy a Balaton kb 5 percnyi sétára van a hoteltől.
Ha tehetjük még biztosan ellátogatunk ide!

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Tavaly voltunk ezen a helyen, ahova azóta is visszavágyódunk! Tudunk mihez viszonyítani wellnesst illetően, azt kell írnom, hogy itt éreztük a legjobban magunkat eddig. 4 csillagos hotelt lepipált szerintünk, egy részt azért, mert a jaccuzi szinte tökéletes és a mellette lévő úszómedence. Ami a legjobban megfogott minket igazán, az a környezet, ami itt található.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
2013 januárjában töltöttünk itt 3 napot a párommal. Nagyon jó volt, a pezsgőfürdőből élmény volt nézni,ahogy hatalmas pelyhekben hull a hó. A személyzet nagyon kedves volt és egészen kis családias hangulatot teremtettek. A wellness szolgáltatások abszolút nem voltak drágák. Az ételek finomak voltak és a tisztasággal sem volt semmi baj. A Balaton kb.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.611 - 12.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.21-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-7 éjszaka 11.193,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, fürdőbelépővel, hajózással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX