Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely
Hotel Kakadu KeszthelyHotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

A Hotel Kakadu legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kakadu Keszthely - Családi Vakáció ajánlat (min. 6 éj)
Családi Vakáció ajánlat
2024.10.16-ig
Hotel Kakadu Keszthely - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
46.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

Átlagos 2014. június 19.a párjával járt itt
Tetszett nekünk a belső udvar és a parkolási lehetőség. A fogászati rendelő egy igen kedvező kínálat. Azonban nagyon rontja a szálloda képét, hogy a szobánkban koszos WC ülőke fogadott bennünket. Ezek után megkérdőjelezem, hogy egyáltalán szokták-e takarítani a fürdőszobát? A 3 napi tartózkodásunk alatt biztos nem.
Kiváló 2014. június 13.a párjával járt itt
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve! A szálloda tényleg olyan, mint a képeken látszik! Nagyon hangulatos a beltéri medence. A szobák tiszták, kényelmesek, minden nap jöttek kérdezni, hogy van-e szükségünk tiszta törölközőre, WC papírra, takarításra. . . A svédasztalos reggeli bőséges választékát folyamatosan töltötték.
2014. június 10.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás és a személyzet remek volt mindenbe segítőkészek udvariasak,segítőkészek! A medencék tiszták és jól megközelíthetők. Bármilyen kéréssel fordultunk a személyzethez előzékenyek és nagyon udvariasak voltak.
2014. május 27.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű, csendes helyen van. Kertvárosi övezet. A Balaton partja nincs túl messze. A belváros, a kikötő elég messze van, de nagyobb, kellemes sétával könnyen megközelíthető. A szoba, a medence tiszta. A személyzet átlagban barátságos, segítőkész, figyelmesek. Reggeli és vacsora bőséges és finom.
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk a párommal keszthelyre és környékére mennyi. A szállodában nagyon segítőkészek voltak. Igaz a központhoz kellett sétálni de külön jól esett. Az ételek finomak voltak és elég jó adagokat kaptunk. A szálloda tiszta volt a szoba éppen megfelelt kettőnknek. Kellemes volt a délutáni tea, és a víz hőfoka.
Kiváló 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedvessége, hozzáállása, segítőkészsége kiváló volt és felülmúlta eddigi tapasztalatainkat. Az ételek nagyon finomak voltak. Meglepetten tapasztaltuk, hogy nem 350 m-re található a szálloda a parttól. Kissé zavaró volt, hogy a fürdő részen átjárnak, akár utcai ruhában is a vendégek.
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Kettesben voltunk a férjemmel és nagyon tetszett nekünk. A reggeli finom volt és bőséges. A személyzet nagyon barátságos,udvarias és segítőkész. A szoba tiszta és kényelmes volt. De ami a legjobban tetszett az a wellnes. A medence nagyon szuper és a gyertyafényes pezsgőfürdőzés szuper volt. A masszőr hölgy nagyon kedves és nagyon ért a munkájához. Az egész hely szuper
2014. február 27.a párjával járt itt
A szállás közel volt a Balatonhoz, amely nagy előnye. Kényelmes, tágas szobákkal, kedves, segítőkész személyzettel és bőséges svédasztalos reggelivel vártak minket. A gyertyafényes pezsgőfürdő pedig kellemes pihenést biztosított. A vacsora menüsoros volt, mely lehetett volna választékosabb pl.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A hely tiszta,barátságos vendég barát. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás tökéletes volt. Azt kaptuk az árért amit szerettünk volna! :)Külön kiemelném a svédasztalos reggelit ami gazdag kínálatú volt! A Balaton távolsága is elfogadható volt,valamint a közelben több supermarket is található. Szívesen ajánlom ismerőseimnek ezt a helyet,mert nem fognak csalódni !
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
A wellness rèszleg a medencékkel nagyon jó,az egész hotelben tisztaság volt. Az alkalmazottak segítőkèszek,szimpatikusak,bár az étkezésnél lehettek volna figyelmesebbek és előzékenyebbek,mert elèg nagy volt a fejetlenség. Tovàbbá nehezményeztem,hogy amikor dohányozni szerettem volna akkor mindig 3 emeletet kellett fel-le másznom a kijelölt helyig.
Hotel Kakadu Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 14.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár