Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
43. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Jól megközelíthető helyen van , a nagy strandtől egy kicsit messze , de közelebb van egy kisebb strand is . A belváros , a látnivalók kb 25 perc sétával elérhetők . Egy családi kétszobásban voltunk , hárman . A nagyobb szobában egy dupla ágy, ami nekünk ( kemény ) kényelmes volt , síkképernyős tv komód , éjjeli szekrény , íróasztal .

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész volt. Húsvét előtt voltunk, a szálloda nagyon szépen feldíszítve várta az ünnepeket. Meg voltunk elégedve a wellness-szel is. A medencetérben csodálatos trópusi növények pompáztak. Az étkezéssel is maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek gusztusosak, jóízűek és bőségesek voltak. Nyugodt szívvel ajánlom másoknak is.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tisztasága, felszereltsége jó volt. Az ajánlat és a nyújtott
szolgáltatás nem fedte a valóságot. Az ajánlaton volt üdvözlő ital, de
nem kaptunk. Az ajánlaton volt fürdőköpeny, de azt a tájékoztatást kaptuk,
hogy nem olyan tipusu szobát rendeltünk, lehet kérni 800,- Ft-ért. Igy a
velness ugrott, hiszen a szállodában izléstelen dolog fürdőruhában szalad-
gálni.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek szilveszteri kikapcsolódás volt! 3 ejszakát töltöttünk a szállodában. Az ellátás jó volt, a szilveszteri vacsora és program szintén jó volt.Egy kicsi hátrány, hogy a medence vize nem volt túl meleg..
Válasz az értékelésre - 2018. január 18.
Köszönjük értékelését, észrevételeit. A jövőben igyekszünk tovább javítani szolgáltatásaink színvonalát.
Dr. Réfi Adrienn (Hotel Kakadu)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos vásárlással voltunk a szállodában,novemberben. Nagyon kellemes kis hotel,közel a strand,nyáron biztos még kellemesebb. A reggeli finom és bőséges,vacsorára két féléből választhattunk ami megfelelő adag volt,jó ízű. A wellness részleg nagyon kellemes,egyedül a nagyobb medence vize volt kicsit hűvösebb. A szoba,a tisztaság teljesen rendben volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kultúrált kellemes hely,készséges személyzettel.
Olyan érzésünk volt,mintha a horvát tengerparton lennénk.
Elégedettek voltunk a félpanzióval,a szobával,egyszóval mindennel.Előszezonban voltunk,ajánlom mindenkinek főszezonon kivül is kiváló.Ennél bővebb értékelést nem szükságes adni,mindenkinek ki kell próbálni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 17.
Télies időszakban voltunk kuponos vásárlással a szállodában, de idén ismét tervben van, az élmény, ahogy a gyertyafényes, meleg fürdőből az üvegablakon át a hószállingózást nézi a félhomályban, az valami szuper. A reggeli finom, bőséges, és gondolom nyáron is egy másik fajta kisugárzása van, de én maradok a téli Balatonnál és a Kakadu-nál. :)

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Mi kora tavasszal voltunk a Kakadu Holtelben és nagyon elégedettek voltunk ugy a félpanziós ellátással, mint a szobával. Kiválló ötletnek tartom a teakonyhát, bár több szálláshelyen találkozhatnék vele,jó idő esetén ki lehet ülni a teraszra,nagyon közel bevásárló központ van és a térség is bővelkedik látnivalóval.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Tavaly voltunk a párommal a Kakadu Hotelbe. Azonnal beleszerettünk a kialakításába. Gyönyörű,hogy a medence körül nővények vannak. A szombati gyertyafényes fürdőzés meg szuper ötlet! Reggelit kaptunk a szálláshoz,ami bőséges és finom volt. Egyedül a víz hőmérséklete a medencékben lehetett volna kicsit több is.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Tiszta, rendezett, számomra kellemes csalódás volt az egész hely. Nem volt messze a balaton, a strand. Szép környezetben helyezkedik el. Mi teljesen megvoltunk elégedve.

Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2021.01.23. - 2020.01.23.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.28-ig
Hotel Ovit
3 nap/2 éjszaka 14.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy fürdőbelépővel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.12. - 2020.02.23.
Tokajer Wellness Panzió
2021.01.23. - 2020.01.23.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.23-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KeszthelyX