Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész volt. Húsvét előtt voltunk, a szálloda nagyon szépen feldíszítve várta az ünnepeket. Meg voltunk elégedve a wellness-szel is. A medencetérben csodálatos trópusi növények pompáztak. Az étkezéssel is maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek gusztusosak, jóízűek és bőségesek voltak. Nyugodt szívvel ajánlom másoknak is.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tisztasága, felszereltsége jó volt. Az ajánlat és a nyújtott
szolgáltatás nem fedte a valóságot. Az ajánlaton volt üdvözlő ital, de
nem kaptunk. Az ajánlaton volt fürdőköpeny, de azt a tájékoztatást kaptuk,
hogy nem olyan tipusu szobát rendeltünk, lehet kérni 800,- Ft-ért. Igy a
velness ugrott, hiszen a szállodában izléstelen dolog fürdőruhában szalad-
gálni.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek szilveszteri kikapcsolódás volt! 3 ejszakát töltöttünk a szállodában. Az ellátás jó volt, a szilveszteri vacsora és program szintén jó volt.Egy kicsi hátrány, hogy a medence vize nem volt túl meleg..
Válasz az értékelésre - 2018. január 18.
Köszönjük értékelését, észrevételeit. A jövőben igyekszünk tovább javítani szolgáltatásaink színvonalát.
Dr. Réfi Adrienn (Hotel Kakadu)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos vásárlással voltunk a szállodában,novemberben. Nagyon kellemes kis hotel,közel a strand,nyáron biztos még kellemesebb. A reggeli finom és bőséges,vacsorára két féléből választhattunk ami megfelelő adag volt,jó ízű. A wellness részleg nagyon kellemes,egyedül a nagyobb medence vize volt kicsit hűvösebb. A szoba,a tisztaság teljesen rendben volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kultúrált kellemes hely,készséges személyzettel.
Olyan érzésünk volt,mintha a horvát tengerparton lennénk.
Elégedettek voltunk a félpanzióval,a szobával,egyszóval mindennel.Előszezonban voltunk,ajánlom mindenkinek főszezonon kivül is kiváló.Ennél bővebb értékelést nem szükságes adni,mindenkinek ki kell próbálni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 17.
Télies időszakban voltunk kuponos vásárlással a szállodában, de idén ismét tervben van, az élmény, ahogy a gyertyafényes, meleg fürdőből az üvegablakon át a hószállingózást nézi a félhomályban, az valami szuper. A reggeli finom, bőséges, és gondolom nyáron is egy másik fajta kisugárzása van, de én maradok a téli Balatonnál és a Kakadu-nál. :)

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Mi kora tavasszal voltunk a Kakadu Holtelben és nagyon elégedettek voltunk ugy a félpanziós ellátással, mint a szobával. Kiválló ötletnek tartom a teakonyhát, bár több szálláshelyen találkozhatnék vele,jó idő esetén ki lehet ülni a teraszra,nagyon közel bevásárló központ van és a térség is bővelkedik látnivalóval.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Tavaly voltunk a párommal a Kakadu Hotelbe. Azonnal beleszerettünk a kialakításába. Gyönyörű,hogy a medence körül nővények vannak. A szombati gyertyafényes fürdőzés meg szuper ötlet! Reggelit kaptunk a szálláshoz,ami bőséges és finom volt. Egyedül a víz hőmérséklete a medencékben lehetett volna kicsit több is.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Tiszta, rendezett, számomra kellemes csalódás volt az egész hely. Nem volt messze a balaton, a strand. Szép környezetben helyezkedik el. Mi teljesen megvoltunk elégedve.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel alapjába véve nagyon kellemes és családias hangulatú volt, a wellness részleg is felszerelt volt mindennel. Alapjában véve jól éreztük magunkat, azonban az alvás rendkívül kellemetlen volt számomra, ugyanis nagy hőség uralkodott a szobában, sem klíma nem volt, sem pedig egy ventillátor, 27 hetes kismamaként ez engem nagyon megviselt, úgy tudtam elaludni, hogy vizes törölközőbe csavartam magam.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.682 - 11.795,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
1-3 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.24-ig
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX