Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Párommal ketten egy ajándék utalvánnyal foglaltuk le a szállást. Már az első kellemes meglepetés volt, hogy 12 órakor el lehetett foglalni a szállást, úgyhogy korán érkeztünk, hogy a pihenés minden pillanatát élvezzük. Nagyon gyorsan megkaptuk a szobánkat, ami tiszta volt,és 5 lépésre a wellnes résztől. Infra szauna, szauna, gőzkabin, merülő medence valamint szolárium van az alsó szinten.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal kettesben olyan lehetőséget kerestünk, ahol a gyermekeink nélkül, távol az otthoni problémáktól kicsit elbújhatunk. Romantikus esti fürdőzés, pezsgőzés, és kellemes egymásra koncentrálás volt a terv. - A szállás navigációval végül is könnyen megtalálható, nélküle nehéz. - A személyzet nagyon kedves, családias, talán család is.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Nyáron töltöttünk el egy nagyon kellemes hetet itt a családommal (1 éves kisbabával). A hotel személyzete nagyon segítőkész és kedves (elfelejtettünk például konnektordugót vinni magunkkal, kértünk, jelezték, hogy nincs, de egy órán belül szereztek). A hangulat családias. A kertben gyerekeknek trambulin, mini játszótér.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Hotel Kakaduban. Családias hangulat,szép környezet,a Wellness rész tiszta,hangulatos,nem zsúfolt,külön kiemelhetö a gyönyörü növényzet,a jaccuzi ami szinte tökéletes. A svédasztalos reggeli nagyon megfelelt,böséges,friss és finom. A menüvacsorával voltak egy kis gondjaink. Szobák tiszták,kényelmesek.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
A hotelben két éjszakát töltöttünk. A szoba kényelmes, azonban a tisztaság kifogásolható. A Tv-ben mindössze kettő csatorna volt fogható, ami rossz idő esetén, mikor az ember nem tud kimozdulni, elég lehangoló. A hűtő alig üzemelt. Az emeleti folyosók nagyon levegőtlenek, párásak. A wellness rész teljesen rendben volt, a medencék kellemesek, ahogy a kert is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
A szálloda csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. Közel van a városközponthoz. Kicsi város, de egy jó nagy sétára kiválóan alkalmas. A bogármúzeum, a marcipánmúzeum a kastély igazi látnivaló. Két éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben. A szobák tiszták,igényesek. A svédasztalos reggeli finom, sok, egyszerűen kiváló. A vacsora finom volt.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Januárba voltunk a hotelbe! A személyzet kedves volt! Minden nekünk jó volt,mivel hét közben voltunk a hotelbe! Igy kényelmes volt,talán tizen ha voltunk!Ha többen lettünk volna biztos már gond lett volna a wellnes igy kellemes volt!A reggeli jó volt a vacsora hagyott kivetni valót!Egy felújitás ráférne a szobákra!Összességében ennyi!
2014. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Kényelem (szoba) értékelése azért lett jó, mert az ágyak kemények, és nem mindenki szokott a kemény ágyakhoz. Számomra nem volt olyan kényelmes. Viszont a szobákba is működő wifi, és a kábeltévé miatt az összességében megadnám a kiválót. A Helikonon gondolkodtam, de a velük szemben a Kakadu korrektebb (részletes) ajánlatot kaptam, így ők nyertek.
2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 21.
A - kedves személyzet és kiszolgálás ellenére - a szoba felszereltsége a félpanziós ellátáshoz nagyon gyenge volt: fazék van, de nem volt fakanál, kiskanál, evőeszközök, tányér kettő volt, de kellett cseréltetni, mert nem voltak tiszták. Ami még esetleg hátrány, az a hatalmas páratartalom a folyosókon. Az épület tiszta, kulturált környezetet biztosít a pihenésre vágyóknak.
2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 19.
Harmadszor jártam a hotelben, reményeim szerint nem utoljára. Eddig éppen a hely nyugalma és a szolgáltatások jó minősége miatt választottam. Ez az utolsó alkalom nem volt olyan nyugalmas, mivel sok gyerekes vendég volt. Viszont a hotel nincs felkészülve a gyerekek nyüzsgésére.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Kaktusz Villa
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

KeszthelyX