Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely - vélemények, kritkikák

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal kettesben olyan lehetőséget kerestünk, ahol a gyermekeink nélkül, távol az otthoni problémáktól kicsit elbújhatunk. Romantikus esti fürdőzés, pezsgőzés, és kellemes egymásra koncentrálás volt a terv. - A szállás navigációval végül is könnyen megtalálható, nélküle nehéz. - A személyzet nagyon kedves, családias, talán család is.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Nyáron töltöttünk el egy nagyon kellemes hetet itt a családommal (1 éves kisbabával). A hotel személyzete nagyon segítőkész és kedves (elfelejtettünk például konnektordugót vinni magunkkal, kértünk, jelezték, hogy nincs, de egy órán belül szereztek). A hangulat családias. A kertben gyerekeknek trambulin, mini játszótér.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Hotel Kakaduban. Családias hangulat,szép környezet,a Wellness rész tiszta,hangulatos,nem zsúfolt,külön kiemelhetö a gyönyörü növényzet,a jaccuzi ami szinte tökéletes. A svédasztalos reggeli nagyon megfelelt,böséges,friss és finom. A menüvacsorával voltak egy kis gondjaink. Szobák tiszták,kényelmesek.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
A hotelben két éjszakát töltöttünk. A szoba kényelmes, azonban a tisztaság kifogásolható. A Tv-ben mindössze kettő csatorna volt fogható, ami rossz idő esetén, mikor az ember nem tud kimozdulni, elég lehangoló. A hűtő alig üzemelt. Az emeleti folyosók nagyon levegőtlenek, párásak. A wellness rész teljesen rendben volt, a medencék kellemesek, ahogy a kert is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
A szálloda csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. Közel van a városközponthoz. Kicsi város, de egy jó nagy sétára kiválóan alkalmas. A bogármúzeum, a marcipánmúzeum a kastély igazi látnivaló. Két éjszakát töltöttünk a Kakadu Hotelben. A szobák tiszták,igényesek. A svédasztalos reggeli finom, sok, egyszerűen kiváló. A vacsora finom volt.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Januárba voltunk a hotelbe! A személyzet kedves volt! Minden nekünk jó volt,mivel hét közben voltunk a hotelbe! Igy kényelmes volt,talán tizen ha voltunk!Ha többen lettünk volna biztos már gond lett volna a wellnes igy kellemes volt!A reggeli jó volt a vacsora hagyott kivetni valót!Egy felújitás ráférne a szobákra!Összességében ennyi!
2014. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Kényelem (szoba) értékelése azért lett jó, mert az ágyak kemények, és nem mindenki szokott a kemény ágyakhoz. Számomra nem volt olyan kényelmes. Viszont a szobákba is működő wifi, és a kábeltévé miatt az összességében megadnám a kiválót. A Helikonon gondolkodtam, de a velük szemben a Kakadu korrektebb (részletes) ajánlatot kaptam, így ők nyertek.
2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 21.
A - kedves személyzet és kiszolgálás ellenére - a szoba felszereltsége a félpanziós ellátáshoz nagyon gyenge volt: fazék van, de nem volt fakanál, kiskanál, evőeszközök, tányér kettő volt, de kellett cseréltetni, mert nem voltak tiszták. Ami még esetleg hátrány, az a hatalmas páratartalom a folyosókon. Az épület tiszta, kulturált környezetet biztosít a pihenésre vágyóknak.
2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 19.
Harmadszor jártam a hotelben, reményeim szerint nem utoljára. Eddig éppen a hely nyugalma és a szolgáltatások jó minősége miatt választottam. Ez az utolsó alkalom nem volt olyan nyugalmas, mivel sok gyerekes vendég volt. Viszont a hotel nincs felkészülve a gyerekek nyüzsgésére.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
Nagyon készségesek voltak, reggeli tökéletes volt. Figyelték minden kivánságunkat. Sajnos a hely kezd korosodni, lejáro kilincs, hibás trezor, kopott ágyhuzat, leeső szappanadagolo, stb. A jakuzzi kegyetlen fertőtlenítős, marja a bőrt. A nagymedence kiválló. Szunyogháló elférne az erkélyajtón a szobákban. A TV vicc kategoria a 40! Cm képátmérővel.

Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeum belépővel vagy sétahajózással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Abszolút Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.611 - 12.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 15.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 11.799,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nussbaum Panzió
Érvényes: 2020.08.21-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 15.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX