Hotel Kumánia Kisújszállás ★★★

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Kumánia Kisújszállás bemutatkozása

Két szinten, 30 kényelmesen berendezett szobával várjuk kedves vendégeinket. Szobáink mindegyike légkondicionált, színes televízióval, minibárral, hajszárítóval, fürdőköntös bekészítéssel és vezeték nélküli internet eléréssel áll vendégeink rendelkezésére.
Szobáink között vannak ún.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Hotel Kumánia Kisújszállás vélemények

Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Tavaly ősszel a férjemmel terveztünk egy kis kimozdulást, pihenést. Szempontok: könnyű megközelíthetőség, gyógyvíz, félpanzió, lehetőleg a szállás ugyanott legyen mint a fürdő. . . Hosszas vadászat után találtunk meg a Hotel Kumániát Kisújszálláson. Mikor a fürdőköpeny bekészítést is láttuk, úgy döntöttünk MEGVESSZÜK!
Hotel Kumánia Kisújszállás - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Tavaly ősszel jártunk Kisújszálláson. A neten először egy magánszállást néztem ki, de egy éjszaka után kiderült,hogy az nagy melléfogás volt. Ezt követően elmentünk a Kumániába, ahol a hotel tele volt:)),viszont volt hely a camping területén található faházakban. Nagyon egyszerűen berendezettek ezek a kis házikók, de meglepően otthonosak,tágasak.
Kiváló 2016. február 13.gyerekekkel járt itt
Erzsébet program keretében töltöttünk 5 napot 4 éjszakát a fiammal a Hotel Kumániában. Nagyon jól éreztük magunkat , kedves segítőkész személyzet és nagyon bőséges és finom ételek voltak! A fürdő tiszta és nagyon jól fel szerelt! Közvetlen folyosón lehet át menni a fürdőbe ahol minden adott volt a kikapcsolódásra! Nagyon szeretnénk újra vissza menni remélem még lesz lehetőségünk!
Hotel Kumánia Kisújszállás - WellnessHotel Kumánia Kisújszállás - Külső kép
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Egy kellemes 3 napos hétvégét töltöttünk a Hotel Kumániában. Pihenni mentünk, megkaptuk amire vágytunk. Csend volt és nyugalom, senki nem zavart minket. A fürdőbe az átjárás közvetlen folyosón történik, a fürdő nyitott mások számára is, de nem voltak sokan, abszolút nem volt zavaró.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
A fogadtatás nagyon kedves . Kiszolgálás kifogástalan . Az ételek böségesek és finomak. a személyzet kitünő . a fürdőbe az átjárás egyszerü és épületen belül van . A velnesz rész tökéletes . A fütés is mindenhol tökéletes volt a szobák barátságosak tiszták az ételek nagyon változatosak finomak voltak .
Hotel Kumánia Kisújszállás - VendéglátásHotel Kumánia Kisújszállás - Egyéb
2015. január 4.a párjával járt itt
Az év utolsó 3 napját töltöttük a szállodában, ahol figyelmes és kedves a személyzet, kifogástalan ételválasztékot és minőséget kaptunk. A szálloda kulturált, még egy helyen sem tudtam ennyire jót pihenni, az ágyak nagyon kényelmesek! Bár egy kicsit fáztam, a fűtés nem volt tökéletes.
Kiváló 2014. november 14.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkra kaptunk egy 3 napos hétvégét a családunktól a Kumániába! Nagyon megörültünk mert már régóta vágyunk ide! Kedves fogadtatás szép szálloda finom ételek svédasztalos reggeli és vacsora amit csak el lehet képzelni ! Még a férjem kedvence is volt birkapörkölt még most is érzi az ízét ha rágondol!
Kiváló 2014. szeptember 4.családjával járt itt
Nyugodt csendes hagulatos pihenésre vágysz akkor ajánlom. Családdal vagy csak pároddal. Lehetsz fiatal, idösebb vagy középkörú. A kiszolgálás szinvonalas házias ételek. Wellnes reggel 7-20-ig. A félpanziós ellátásnál a reggeli bőséges vacsora ltszámtól függöen vagy menüs vagy választásos. Ha el szeretnél szabadulni a napi gondoktól utt a helyed.
Kiváló 2014. augusztus 30.családjával járt itt
Férjemtől és kislányomtól névnapi meglepetésként kaptuk a nagylányommal a Hotelban töltött gyönyörű napokat. A szálláshely minden tekintetben tökéletes pihenést, kikapcsolódást nyújt a kisgyermekes családoknak. Igazi családi környezetben tölthettünk el 3 napot.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Medence/kertHotel Kumánia Kisújszállás - WellnessHotel Kumánia Kisújszállás - EgyébHotel Kumánia Kisújszállás - Wellness
Kiváló 2014. július 8.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk el 3 gyerekkel. Az ételek mennyisége és minősége is kiváló a felszolgálók kedvesek, segítőkészek! A szobák tiszták, komfortosak, tágasak! A recepciósok nagyon segítőkészek, minden kérdésre kérésre kedvesen reagálnak!A fürdő is nagyon szuper, köszönjük ezt az 5 napot!!