Hotel Kumánia Kisújszállás ★★★

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Kumánia Kisújszállás bemutatkozása

Két szinten, 30 kényelmesen berendezett szobával várjuk kedves vendégeinket. Szobáink mindegyike légkondicionált, színes televízióval, minibárral, hajszárítóval, fürdőköntös bekészítéssel és vezeték nélküli internet eléréssel áll vendégeink rendelkezésére.
Szobáink között vannak ún.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Hotel Kumánia Kisújszállás vélemények

Szörnyű 2017. július 3.gyerekekkel járt itt
Júliusban töltöttünk itt el 3 napot. A hotelbe szerettünk volna foglalni, de nem volt hely csak a faházban, a recepciós hölgy arra a kérdésemre, hogy nem túl melegek-e ezek nyáron, azt válaszolta, hogy nem, ezek szigetelt modern faházak, nem melegszenek fel! Szívesen bezártam volna oda ezt a hölgyet egy hétre! Pokoli meleg volt, kint 38 bent 36 fok!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Egy hétvégére jöttünk ide, nem volt rossz, de nem hiszem, hogy visszatérünk. A szálloda három csilagos,de attól még a feltétlen tisztaságot elvárja az emnber. Mi a kis állatkánkkal, cicával szoktunk utazni, és nagyon bosszant, ha két percen belül pókhálós lesz az állat, vagy épp felkavar egy csomó port a szekrény tetején.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Tavaly ősszel jártunk Kisújszálláson. A neten először egy magánszállást néztem ki, de egy éjszaka után kiderült,hogy az nagy melléfogás volt. Ezt követően elmentünk a Kumániába, ahol a hotel tele volt:)),viszont volt hely a camping területén található faházakban. Nagyon egyszerűen berendezettek ezek a kis házikók, de meglepően otthonosak,tágasak.
2024. március 15.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk itt egy három napos wellness-nyaralást a feleségemmel. A szálloda megtalálása kis többlet időt vett igénybe, Kisújszállás főútján a Túrkevei termálfürdőt hirdetik nagy táblán, a Kumániát egész pici tábla jelöli , amit autóból 50 km/h-s sebesség mellett nem lehet észrevenni.
2017. december 3.egyedül járt itt
A szálloda kellemes, szép, a fürdőbe átjárás nagyon jó. A vacsora közepes kínálatú, de finom, bár javítani kellene a melegentartón mert - talán a fedő hiányzott róla - a köret szinte hideg volt. A reggelihez jól esett volna bővebb kínálat, nem csak egyfajta kenyér. A személyzet viszont nagyon udvarias volt.
2017. március 29.gyerekekkel járt itt
Erzsébet programban utaztunk. Mint már sokadszor, most is úgy éreztem, az Erzsébet programmal utazók másodosztályú vendégek. A szálloda helyett egy jóval alacsonyabb színvonalú és árfekvésű faházban, egy ifjúsági szálláson helyeztek el. Persze, a szállodai ár volt a számlán!
2016. november 17.családjával járt itt
Szuper hely, nyugis, nagyon finom ételek. Nagyon közel van minden. Egyetlen negatívum, hogy a belső gyerekmedencét több napra lezárták, és nem igyekeztek megjavítani.
Lehetne több programot szervezni, akár a szállodán belül is gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.
Valószínű jövőre is visszamegyünk, mert a személyzet, kiszolgálás nagyon szuper.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Wellness
2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el itt négy éjszakát. Nagyon szép, színvonalas, tiszta a szállás és a fürdő is. A szobához wifi, fürdőköntös, hajszárító is tartozott. A fürdőben sokféle kellemes kényeztetés vár testre, lélekre. A fizetős szolgáltatások közül kipróbáltam a talpmasszázst, aztán egy teljes, 50 perces masszázst, valamint a wellnes kádat.
2015. január 4.a párjával járt itt
Az év utolsó 3 napját töltöttük a szállodában, ahol figyelmes és kedves a személyzet, kifogástalan ételválasztékot és minőséget kaptunk. A szálloda kulturált, még egy helyen sem tudtam ennyire jót pihenni, az ágyak nagyon kényelmesek! Bár egy kicsit fáztam, a fűtés nem volt tökéletes.
2013. július 29.a párjával járt itt
2013. július közepén 3 napot töltöttünk itt párommal. A fürdő és a szauna részleg is kitűnő volt! A szobák tiszták, kényelmesek! A félpanziós ellátáson azért lehetne még javítani. Az ételek hamar kihűltek a tálalóban. Az elfogyott ételeket nem, vagy csak nagyon sokára pótólták!