Hotel Kumánia Kisújszállás ★★★

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Kumánia Kisújszállás bemutatkozása

Két szinten, 30 kényelmesen berendezett szobával várjuk kedves vendégeinket. Szobáink mindegyike légkondicionált, színes televízióval, minibárral, hajszárítóval, fürdőköntös bekészítéssel és vezeték nélküli internet eléréssel áll vendégeink rendelkezésére.
Szobáink között vannak ún.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Hotel Kumánia Kisújszállás vélemények

Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
A szálloda kívül belül új és elegáns. A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész. Ragyogó tisztaság mindenütt. Fedett átjáró a gyógyfürdőbe. Az ételek változatosak ízletesek, könnyen megközelíthető. A berendezés környezetbarát anyagokból készült. A folyosókon a város múlt és jelenkori fotói érdekesek,valamint kortárs képzőművészek alkotásai díszítik. Mindenképpen érdemes ide ellátogatni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel és a sógornőmmel voltunk. Nagyon jó és kellemes környezetben volt részünk. A személyzet is kedves figyelmes. Az ételek is kiválóak. Pici megjegyzés az asztalokon és sehol nem található pici edény amibe a teafiltert kitehetnénk. Máshol pici edény található az asztalon. Vizes kancsó sem található sehol, más szállodákban ez is van az asztalokon.
Kiváló 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
2013. július 19. -től töltöttünk el itt 5 napot. Isteni volt minden. A szálloda kényelmes, a személyzet udvarias, és jól felkészült. Az étkezés bőséges, és választékos. A szálloda és a fürdő tisztasága nálam "csillagos ötös" minősítést kapott. Szívesen ajánljuk ezt a hotelt mindenkinek, és biztosan mi is visszamegyünk ide.
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Az ifjúsàgi szàllàson töltöttünk el egy éjszakàt 2 szobàs 4 férőhelyes fahàzban. Gyönyörű, csendes környezet, karnyújtàsnyira a fürdőtöl, egyszerű berendezés, jól felszerelt konyha. Nappaliban étkezőasztal, kanapé és tv talàlható. A padlófűtés nagyon jól bemelegítette a hàzikót! Egy apró negatívum: az àgy borzasztó kemény és kényelmetlen volt!
Hotel Kumánia Kisújszállás - Külső képHotel Kumánia Kisújszállás - KörnyékHotel Kumánia Kisújszállás - SzobákHotel Kumánia Kisújszállás - SzobákHotel Kumánia Kisújszállás - SzobákHotel Kumánia Kisújszállás - SzobákHotel Kumánia Kisújszállás - Szobák
Kiváló 2016. február 13.gyerekekkel járt itt
Erzsébet program keretében töltöttünk 5 napot 4 éjszakát a fiammal a Hotel Kumániában. Nagyon jól éreztük magunkat , kedves segítőkész személyzet és nagyon bőséges és finom ételek voltak! A fürdő tiszta és nagyon jól fel szerelt! Közvetlen folyosón lehet át menni a fürdőbe ahol minden adott volt a kikapcsolódásra! Nagyon szeretnénk újra vissza menni remélem még lesz lehetőségünk!
Hotel Kumánia Kisújszállás - WellnessHotel Kumánia Kisújszállás - Külső kép
Kiváló 2013. december 11.családjával járt itt
Nagyon szép nyugodt környezetben helyezkedik a szálloda,Tisztaságával magasan kiemelkedik a hasonló társai közül.Fürdője kíváló hatású a megfáradt, sajgó lábú utazó pihentetésére.Ajánlom a jó víz és a pihenésre vágyóknak. Nagyon kedves emberek a környéken élők,szívesen kalauzólják a kiváncsi utzót.
Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
Barátságos, családias kis hotel. Elhelyezkedése tökéletes, közel a vasútállomás, buszállomás, rendelő, gyógyszertár és a belváros. Két emeletes, lift van benne. A fürdőtérhez zárt folyosón el lehet jutni, a medencék közül mindenki talál magának valót. A svédasztalos reggeli és a vacsora nagyon finom, délben lehet ebédet kérni minimális összegért.
2016. november 17.családjával járt itt
Szuper hely, nyugis, nagyon finom ételek. Nagyon közel van minden. Egyetlen negatívum, hogy a belső gyerekmedencét több napra lezárták, és nem igyekeztek megjavítani.
Lehetne több programot szervezni, akár a szállodán belül is gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.
Valószínű jövőre is visszamegyünk, mert a személyzet, kiszolgálás nagyon szuper.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Wellness
2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el itt négy éjszakát. Nagyon szép, színvonalas, tiszta a szállás és a fürdő is. A szobához wifi, fürdőköntös, hajszárító is tartozott. A fürdőben sokféle kellemes kényeztetés vár testre, lélekre. A fizetős szolgáltatások közül kipróbáltam a talpmasszázst, aztán egy teljes, 50 perces masszázst, valamint a wellnes kádat.
Kiváló 2016. május 15.családjával járt itt
Hétvégi pihenésre mentünk férjemmel először,de mivel mindennel meg voltunk elégedve ,medencék ,szauna ,szoba,kiszolgálás,minden egy helyen ,nyaralásra is tökéletes ezért többször is jártunk ott . panaszra hely nem lehet,kisgyermekes családoknak is megfelelő,! folyamatosan telt ház van ,ennek ellenére ha késve érkezik valaki akkor is van svédasztalos reggeli-vacsora. szobák tiszták,kedvesek az ott dolgozók.