Vámház Fogadó étterme Komárom

Extra nyitási kedvezmény
2021.08.31-ig
Grand Hotel Esztergom
45.480 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
Hotel Kiss Tata - Én már nyaralok!
Én már nyaralok!
32.000 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel

Vámház Fogadó étterme Komárom vélemények

Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Többször jártunk már ott, asztal foglalás ajánlott így biztosítva lesz a hely. Modern és kényelmes székek tágas helyiség, az ételek frissek, kedves és gyors a kiszolgálás. Helyhez kötött anyukám szülinapján elvitelre rendeltem Vámház tálat az is bőséges ízletes és időre elkészült volt.
3Ár / érték arány
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
A 70. születésnapomon december 5-én a család /9 fő/ lepett meg, ide vittek el ebédelni. Először tartottam attól, hogy fázni fogok, de bent csodálatos meleg fogadott, egy hatalmas cserépkályhától.
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 80 városban járt márFelfedező - 60 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 257 feltöltött kép
2015. július 24.családjával járt itt
Az ittjártam ajánlása alapján jöttünk ide és nem máshová. Belül bőr ülőgarnitúra, ünnepi teríték mindenhol. Bárhová ülhetnénk, hisz az étterem hétköznap kettő órakor üres. Mondtam egy hűvös helyre ülnénk a 33 fokos kinti hőség után, de a felszolgáló azt mondta a légkondit most nem kapcsolják be.
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Vámház Fogadó étterme Komárom - Belső
Kiváló 2015. február 14.családjával (gyerekekkel) járt itt
Kipróbáltuk a Vámházat Komáromban, és nagyon nem bántuk meg! Februárban voltunk a fűtött sátorba, de nem fáztunk, sőt! Az étel finom volt, a kiszolgálás gyors és kedves. A parkoló elég pöttöm, dehát ez adottság kérdése. Biztos hogy még fogunk menni, nyáron is ki kell próbálnunk. Ha a fagyijuk is olyan finom lesz mint a fogásaik akkor a törzshelyünk lesz.
4Ételek / Italok
4Hangulat
4Ár / érték arány
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
2014. augusztus 14. -én vacsorázni indultunk baráti társasággal. Úgy döntöttünk hogy Komáromban a Vámház étteremben még egyikünk sem étkezett,most itt a ragyogó alkalom hogy tapasztalatot szerezzünk,hát betértünk. Nagyon jó választásnak bizonyult a Vámház. Aranyat ér a szakácsuk az egyszer biztos.
5Ár / érték arány
Kiváló 2014. május 29.a párjával járt itt
Véletlen találtunk erre a kitűnő étteremre a Monostori erőd látogatása után. Az étlapon szereplő választék ára baratságos, az elfogyasztott ételek minősége kifogástalan, a mennyiség az éhes embernek is elegendő. A személyzet udvarias, kedves. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
16 értékelés / 2 oldalon