Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Gyenge 2018. október 23.a párjával járt itt
Eredetileg más [moderálva - a szerk. ] étterembe szerettünk volna ebédelni, de teltház volt így az utunkba eső első étterembe ültünk be (már ahol volt is hely). Így esett a választás a Bécsikapu Étteremre. Az étterem kerthelyiségében tudtak nekünk asztalt biztosítani és mivel nagyon éhesek voltunk így maradtunk.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - MosdóBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - MosdóBécsikapu Étterem Kőszeg - Mosdó
Átlagos 2018. május 26.családjával járt itt
Sok ideig tartott, míg észrevettek minket,
folyamatosan szolgálták ki a többi vendéget. Amikor végre sikerült ennünk, igencsak meglepődtünk:
elegendő és ízletes volt mindkét választott ételünk,
és nagy érdemük, hogy igencsak hamar végeztünk. Nem tetszett, hogy kutya is bejöhetett,
miközben észre sem vettek 1-2 vendéget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. április 30.családjával járt itt
A várban járva az ajándékboltos ajánlására tértünk be az étterembe késő ebédidőben. Majdnem minden asztal foglalt volt, de azért lehetett még helyet találni. Feltűnt, hogy annak ellenére, hogy ilyen sokan voltak, szinte senki sem evett. Két pincér próbálta kiszolgálni a rengeteg vendéget, nem sok sikerrel.
Kiváló 2017. október 29.barátokkal járt itt
Gyors, kedves kiszolgálás, finom és bőséges ételek, kedvező árban. Legközelebb is ezt a helyet választjuk. A fokhagymakrémleves cipóban nagyon finom volt és bőséges. A rizs és a többi köret is nagyon finom volt, jól elkészített. A helyre későn érkeztünk, de ennek ellenére is gyorsan megkaptunk mindent, amire szükségünk volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Szörnyű 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
1 órát vártunk a 2 személyes tálra. A csülök helyett valami füstölt főtt sonka szerűséget kaptunk. Sajt és rizs izetlen. 1 fajta borzalmas száraz fehér bort szolgáltak fel 2 forintos pohárban.
1947
2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Egy túra után tértünk be ide ebédelni barátunkkal. A hely középkori hangulatot áraszt, így a pincérek ruhái is. Az étlap széles választékot tükröz. Az ételeink finomak voltak és bőségesek az adagok. Ami nem tökéletes az a kiszolgálás sebessége. Mindenre sokat kellett várni. A húsleveshez erős paprikát kértünk, 3-szor mire odaért. Ezt pedig automatikusan is együtt ki lehetne hozni. Az árak kicsit magasak.
Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az itt olvasott vélemények alapján döntöttünk úgy a családdal, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet. Hatalmas csalódás volt. Egyetlen jó dolog a hely kinézete volt. A pincérek hébe-hóba oda tévedtek, bár kedvesek voltak, de a kiürült poharat és félre rakott evőeszközt nem vették észre egyhamar, az utánunk érkezők előbb kaptak ételt, mint mi.
Átlagos 2017. augusztus 7.egyedül járt itt
Valószínűleg szakácsváltás történhetett, mert az ételek elkészítésének színvonala romlott.
Gyenge 2017. július 20.gyerekekkel járt itt
A pincérek udvariasak, a hangulat rendben. Ám az étel ehetetlen volt. A saláta keserű, a rizs kemény és sós, a csirkemell halízű (az olaj miatt, amiben korábban halat sütöttek). A tányér szélét díszítésként megszórták valami borzasztó sós fűszerrel (talán vegetával) A korábbi vélemények ismeretében, szabadnapos volt a szakács és a mosogatófiú főzött.
Kiváló 2016. november 12.barátokkal járt itt
A helyet - nem egyalkalmas tapasztalat alapján - csak ajánlani tudom. Visszajáró vendégek vagyunk. Az év bármely időszakában, ha a környéken kirándulunk, barátokkal vagy családdal, az esetek 90%ában a Bécsikapu Étteremre esik a választásunk.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar