Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Ensana Thermal Sárvár

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 12., csoporttal járt itt
Sokan voltunk, a kiszolgálás mégis nagyon gyorsan, rugalmasan ment. Hozzáteszem mindenki az étlapról választott ételt, nem volt előre megrendelve. Az ételek minősége, mennyisége kifogástalan! Az árak nagyon jók. Tisztaság mindenhol. Nyáron a gyerekeim már jártak itt, rokonokkal, és most egyik kisfiamat elvittem az osztálytalálkozóra, aki nagyon örült hogy ismét ebben az étteremben van.
Szörnyű 2014. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Pocsék, drága, hideg ételek, nagyképű, lassú felszolgálók, rossz emlék!
Vártunk az étlapokra, pedig üres volt az étterem, vártunk a hideg levesre, vártunk a poshadt salátára, vártunk a nagy számlára, a pincér meg hiába várt a borravalóra! Ide többet soha, Mcdonalds-ot Kőszegre! A WC-ben idén még nem járt szerintem takarító személyzet. A történelmi háttér kicsit javított a szenvedésen, de csak kisfiunknak!
Szörnyű 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
“A kiszolgálás lassú volt és pocsék! A rendelés: italok - 2 jókai bableves, 2 palacsinta és 1 vaddisznó pörkölt! A 2 levesből 3/4 órai várakozás után csak egyet sikerült kihozni, az evőeszközért, kenyérért külön szólni kellett! Kb. 10 perc után a másik leves is kiérkezett! Ezek után kértem a számlát! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Lovagias jellegű étterem. Röviden összefoglalva, a konyha közepes de jó volt, a kiszolgálás ügyetlen, a hely nagyon vegyes, nem nagyon megnyerő. A rossz szagot mi is tapasztaltuk, igaz csak a bejáratnál. Egyik wc-n sem volt papír! Ami jó volt benne, hogy többféle gyerekmenü van, és azok háromfogásosak, rendes, normális ételek.
Kiváló 2014. július 23.egyedül járt itt
Jó kiszolgálás! Finom étel. Kedvenc helyem Kőszegen. Gyors kiszolgálás. Amikor belép az ember az étterembe a pincér jó kedvüen odalép hozzá és egyből kérdeszi mit szeretne rendelni! Nagyon szép rend van csak úgy csillog minden. Az árak nagyon alacsonyak ahoz képest hogy milyen sok az ennivaló. A hangulat nagyon jó mindenki jó kedvű.
Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Sokszor ebédeltünk,vagy vacsoráztunk itt. Előre foglaltuk az asztalt. Gyors,udvarias kiszolgálás,kitűnő ízek,finom borok és hatalmas adag ételek! ! ! Pár jó szó a felszolgálóktól(ízlett-e az étel,ital? Elégedettek vagyuk -e a kiszolgálással? stb,-ami nagyon ritka manapság! Az el nem fogyasztott ételt ízlésesen csomagolták. Mindenkinek tudom ajánlani.
Gyenge 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, de a kiszolgálást és az étel minőségét nem lehet jónak értékelni. 4-en ettünk hétköznap, délidőben. Érkezésünkkor kb 4-5 asztal volt foglalt. Rendelést követően egy hosszú várakoztatás után elkezdték kihozni a menük levesét (ami nagyon sós volt), majd a főételt. A másik két levesről úgy ahogy volt elfeledkeztek.
Szörnyű 2014. június 30.családjával járt itt
A cigánypecsenye iszonyt sós volt, állítólag a pác ilyen. . . A szalonnát és a gyerekek párizsi csirkéje rendben volt, viszont az uborka saláta is sós volt. A "főúr" nehezen viselte a kritikát, elnézést véletlenül sem kért.
A környezet középkori hangulatnak megfelelően van berendezve, de az ételapon sajnos ez nem jelenik meg, hagyományos éttermi fogások hangzatos nevekkel.
Mielőbb szakácsot kell(ene) cserélniük.
Kiváló 2014. február 24.családjával járt itt
2013.júniusában étkeztem itt több alkalommal.Az ételek kifogástalanok voltak,finomak és ízletesek. A kiszolgálás figyelmes,rugalmas.Méltán volt kedvenc étterme Hollósi Frigyes művészúrnak is!A kerthelyiség hangulatos, a vadételek nagyon finomak.Mindenkinek ajánlom Sopron egyik legjobb éttermét!
Kiváló 2013. december 1.családjával járt itt
Szuper hely, nagyon bejött nekem és a családnak is. Udvarias kiszolgálás, megfelelő mennyiségű és minőségű ételek, és még a SZÉP kártyát is elfogadják. Az étterem könnyen megközelíthető, és kellemesen hűvös van benn nyáron is.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar