Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Kiváló 2016. november 12.gyerekekkel járt itt
Sokszor jöttünk már ide, ha családi összejövetel, ünnep van mindig ezt a helyet választjuk és még sosem csalódtunk. Akár étlapról rendeltünk, akár előre megbeszélt menünk volt, mindig nagyon jól laktunk és általában másnap sem kellett főznünk! A személyzet kedves és nagyon rugalmas! Csak ajánlani tudom a helyet másoknak is!
Gyenge 2016. november 11.gyerekekkel járt itt
Éhesen érkeztünk Kőszegre, így a vár oldalában ez első étterembe betévedtünk. Nagyon kellemes középkori hangulat, apródruhás, kedves felszolgálók fogadtak. A terasz is hangulatos lehet, de ahhoz egy picit hideg volt. A gyerekeknek menüt rendeltünk, ami elég jellegtelen húslevesből, rántott sajtból és somlóiból állt.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/ital
Szörnyű 2016. október 29.a párjával járt itt
Tegnap du. 3-kor tévedtünk be az étterembe. Teljesen üres volt, gondoltam sebaj, gyorsan végzünk. Tévedtem. A köszönésünkre senki nem felelt, annyira hangosan szólt a "kellemes atmoszférája, korhű reneszánsz zene" (idézet a honlapjukról), melyet az én fülem inkább egy modern kereskedelmi rádióval azonosított. . .
Gyenge 2016. október 26.a párjával járt itt
Mint minden évben, idén is ellátogattunk a kőszegi Orsolya napi vásárba. Az elmúlt években mindig ugyanabban az étteremben ebédeltünk, már írtam is erről a helyről pozitívan ezen az oldalon. Gondoltuk most kipróbálunk valami mást. Hát nem kellett volna. A Bécsikapu étterem közvetlenül a vár mellett található, s előnyei talán ezzel ki is fogytak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 17.családjával járt itt
Kőszegen kirándultunk családommal és ezt a helyet találtuk, ami Szép Kártya elfogadó hely, és mindannyiunk számára szimpatikus is. Érkezésünkkor egy kedves pincér fogadott minket, jelmezben. A hely hangulata nekünk nagyon tetszett a "trón" szerű székekkel, bárdokkal a falon. A kiszolgálás kedves, segítőkész és gyors volt.
Szörnyű 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Néhány napja jártunk a vendéglőben. Abrosz nélküli, (bocs'! : egy asztalon volt kék-fehér kockás abrosz,. . . a többire képzeljük oda! :-( ), a párnák ételmaradékosak ( mindenki pucolja le maga! ), az asztalok kétes tisztaságúak. Amíg ott voltunk, a távozók után egyetlen asztalt sem töröltek le.
Kiváló 2016. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Tegnap jártunk ezen a helyen egy négy fős társasággal. A rendelés után néztük a neten az értékeléseket. Kezdtünk megrémülni a vélemények olvasása közben. Közben jött a döbbenet. a lehúzó kommentek ellenére ,villámgyors mosolygós kedves felszolgálóhölgy. Majd jött a 2. meglepetés. Az ételek gyorsan, frissen,izlésesen szervirozva érkeztek.
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Tepsis csülök címen kihoztak valószínűleg újrafelhasznált csülök darabokat ami csak szalonna és bőr volt. Kifelejtették a menüből a desszertet, a somlói galuskáról hiányzott a csoki öntet, majd a húszezresből csak tízezerig adtak vissza és amikor szóvá tettem még meg is sértődtek.
Szörnyű 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Családommal betértünk ebbe az étterembe vacsorázni! A pincér hölgy nagyon kedves és aranyos volt! Az étel viszont förtelmes! A kutyámnak sem adnék ilyen minőségű ételt! Kevés, viszonylag drága, és ehetetlen! Természetesen ahány ház annyi szokás, de ezt a minőséget nem nehéz felülmúlni!
Szörnyű 2016. július 20.családjával járt itt
Kisgyermekes családként a mai napon betérve rendkívül megdöbbenve még ilyet nem tapasztaltunk. . . . A tisztaság nulla még az asztalt is én töröltem le. . . az egyik asztalnál épp akkor szórta szét a leszedett terítéket egy pincér. . . láthatóan másik is mindhiába várnak még csak étlapra is. . . A 2 szomszédos asztalnál kutyák.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar