Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak

Szuper ár/adag arány
Hatalmas adag
Gyors kiszolgálás
Kedves pincérek
Tetszik a lovagi étterem hangulat.
Már pár éve jártam itt akkor is nagyon jó hely volt, s ez nem változott szerencsére azóta sem.
Akkor a teraszon foglaltunk helyet most e belsö helyiségbe, de ez semmit nem rontott a helyezésen.
Mégis mi a fenét irjak még? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Gyenge 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Az éttermet azért választottuk, mert elfogadnak SZÉP kártyát. A személyzet nagyon kedves volt. Ez az egyetlen pozitív dolog, amit megemlíthetünk. Nem szerettük volna túl nagy kihívások elé állítani a szakácsot, ezért egy vadpörköltet kértünk szalvétagombóccal és áfonyalekvárral. Sem a színe sem az íze nem volt elfogadható.
Átlagos 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Egy vasárnapi napon kirándultunk Kőszegre. A vár aljában találtuk ezt a kellemesnek ígérkező éttermet. Hangulatos, amint belépsz, a személyzet kedvesen üdvözöl, azonnal jöttek, hogy mit kérünk. Megrendeltük az italt, majd az ételeket is. Hamar megkaptuk, azzal nem volt baj. A levest csorba csészében hozták, ami azonnal visszatetsző volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy ebédre ugrottunk be a feleségemmel, ezelőtt soha nem voltunk még itt, pedig csak pár km-re lakunk Kőszegtől. A személyzet kedves volt, a kiszolgálás sebessége is megfelelő volt, nem kellett túl sokat várni. A leves amit ettem (fokhagymakrém leves), jó volt, bár ettől lehet klasszisokkal ízletesebben is megcsinálni, de sokkal rosszabbul is.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 11.családjával járt itt
2015. Július 15. egy ebédre tértünk be a családommal. Maga a környezett ahol ettünk / a teraszon / az nagyon tetszett. A falakat középkori fegyverk díszitették. A felszolgálók is középkori ruhákban voltak öltözve. Kézséggel álltak rendelkezésünkre és udvariasan felszolgálták az italokat és ételeket. Az ételek ízletesek voltak.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Külső képBécsikapu Étterem Kőszeg - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Egy esti életmentő velőspiritósra tértünk be a Bécsikapuba. Majd ezek után még kétszer vacsoravendégei voltunk az étteremnek. Mindhárom alkalommal a teraszon foglaltunk helyet, ahol a falat középkori fegyverek díszítik. Erősíti a várhangulatot, hogy a felszolgálók - akik készségesek, és udvariasak - apród ruhában sürögnek.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 15.gyerekekkel járt itt
5 éve visszajáró vendégek vagyunk Kőszegen. Ez az étterem az első két évben elvarázsolt. Sajnos, a fenti kritikák egy része megalapozott. Az étterem vendégszeretete kiszámíthatatlan. Olyan, mint egy szeszélyes nő. Van, amikor kedvesek, van amikor nem, van amikor gyors a kiszolgálás, van, amikor csiga lassú.
Átlagos 2015. január 22.a párjával járt itt
Egyrészt nagyon pozitív, mert egy csoport miatt telt házuk volt, mégis szorítottak nekünk helyet a pult előtt. Igaz hogy az asztal kicsit ragadt, majd miután elment a csoport és ketten maradtunk a párommal, a személyzet olyan viháncolást rendezett a pult mögött hogy egymás szavát sem hallottuk. Az étel viszont finom volt és bőséges, az árak pedig közepesek.
Kiváló 2015. január 13.a párjával járt itt
Az ittjártam. hu ajánlása alapján betértünk egy másik, a jelenlegi 1. helyezett étterembe, amit inkább csak II. o. csárdának neveznék nagyon átlagos kínálattal. Nagyon jól döntöttünk, amikor felálltunk és átsétáltunk a Bécsikapuba!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. január 4., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal voltunk ott. Előre szóltunk telefonon, így összetolták nekünk az asztalokat. A pincérek kedvesek voltak. Az ételek gusztusosak és finomak voltak, elég gyorsan hozták, pedig sokan, sokfélét ettünk. A pincér hölgy kicsit szétszórt volt, de elég volt egyszer figyelmeztetni a hiányra, máris pótolta. Az árak normális szinten voltak.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar