Molnár Csárda Lillafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Párommal látogattunk el ide kimondottan kíváncsiságból, mert az utóbbi időben halottunk pár negatív kritikát, főként a kiszolgáló személyzet hozzáállásáról. Nos, nem tudom megerősíteni a negatív kritikákat! Igaz, hogy a kerthelyiségben helyet foglalva hiába vártunk, be kellett mennem jelezni, hogy nem pihenni ültünk le elsősorban.
Molnár Csárda Lillafüred - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 3.barátokkal járt itt
Lillafüredi túra utáni ebéd a Molnár csárdában. Egy reklámtábla alapján leltünk a helyre. Szimpatikus volt a látványa, ezért döntöttünk , hogy ott ebédelünk. Nem bántuk meg. Hangulatos hely, vidám, kedves személyzettel. Jó étkekkel, nagy adagokkal. Gyors kiszolgálással. Ajánlom mindenkinek, Lillafüreden jár.
Molnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
Szeptember 1-én itt ünnepeltük a 40-dik házassági évfordulónkat. A személyzet nagyon kedves volt, minden kívánságunkat teljesítették, külön helyiséget biztosítottak számunkra. A hely hangulatos, az ételek ízletesek voltak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlani tudom ezt a helyet mindenkinek.
Molnár Csárda Lillafüred - Egyéb
2022. január 9.családjával járt itt
Családommal egy vasárnapi ebédre tértünk be 12 óra 15 perckor. Délben nyit, de már szinte telt ház volt. Főként a környéken járó turisták látogatják, Miskolcról a kijutás időigényes. Tél lévén a kerthelyiség nem üzemelt, de a látottak alapján nem lehet rossz a nyári időszakban. Belül rendezett, bár nem túl tágas ehhez a forgalomhoz.
2020. január 3.a párjával járt itt
Wellness hétvégére érkezünk,dél körül ennénk valamit. Idegen helyen mindig az ittjartam. hu olvasóinak/iróinak véleményére hagyatkozunk. Ezért a helyi éllovast,a Molnár csárdát választjuk. Jól tettük. Foglalt asztalunk van 13 órára,ppntosan érkezünk. Asztalunk és az étlap vár bennünket.
Molnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Étel/ital
Kiváló 2019. július 7.a párjával járt itt
Párommal Alsóhámoron nyaraltunk. Nem messze a szállásunktól szerencsére megtaláltuk a Molnár csárdát,ahol gyönyörű környezetben finom vacsorákat fogyasztottunk. Nagyon kellemes, hangulatos hely. A pincérek gyorsak, kedvesek. Az ételekre nem kellett sokat várni még a legnagyobb forgalomban sem.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 14.családjával járt itt
A Molnár Csárda klasszikus sok miskolci számára, a mi családunknak mindenképpen az volt mindig is. Bár már elköltöztünk, jártunk nemrég újra ott és ugyanolyan jó volt, mint régen. Itt nem a nagyon merész, nagyon fine dining, nagyon akármicsoda megy. Ebben az étteremben finoman készített, többnyire magyarors fogásokat kapunk vállalható áron, nagyon-nagyon jó helyen, kedves kiszolgálás mellett.

Aki ezt keresi, itt meg fogja kapni.
Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Párommal négy napot töltöttünk el Lillafüred környékén, s ez az étterem volt, az első olyan hely, amit mindenképpen kiakartunk próbálni. Nem csalódtunk. Kétszemélyes bőségtálat kértünk, finom levelesekkel és somlói galuskával, s bizony akkora adagot kaptunk, hogy a végén már "szégyen szemre " nagyon küzdöttünk és a köret sajnos meg is maradt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
A párommal Miskolc-Tapolcáról látogattunk el Lillafüredre. Meglepetésünkre csak egy éttermet találtunk ami Szép Kártya elfogadó hely volt, de mivel az nem volt szimpatikus, eszembe jutott, hogy olvastam a Molnár Csárdáról. Elindultunk visszafelé és az út mentén meg is pillantottam a csodaszép környezetben lévő éttermet, bár nyáron biztosan hangulatosabb lehet a patak partján ülve enni a finom ételeket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Felsőtárkányt Lilafüreddel összekötő vadregényes útról érkeztünk vasárnap este éttermet keresve. A Molnár csárda mellett visz el az út. Kívülről csalogató megjelenése segített a döntésben. Van vendégparkoló, így az útról könnyen le lehet kanyarodni. A teraszon foglaltunk helyet, az idő éppen kellemes volt.