Grand Hotel Glorius Makó ★★★★

Grand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Allium Apartman Makó - Napi árak
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

2016. március 17.a párjával járt itt
Kuponos akció keretében mentünk el a szállodába, mert az ország ezen részén és a fürdőben sem jártunk még. Csak jó élményekkel lettünk gazdagabbak. Kedves, előzékeny személyzet, rugalmassan megoldják/kezelik a vendégek gondját-baját. (pl. : távozás után is maradhatott az autó a zárt parkolóban, míg fürdeni mentünk).
Kiváló 2016. március 10.a párjával járt itt
A GPS körbe vitt bennünket, de végre megtaláltuk, sőt még ügyesen egy parkolónk is lett. Az épület régi, de felújított, nem válik ki a környezetből. Beléptünk, és fokozatosan más világba értünk. A belső építészet . . . nem találok szavakat minden illik a külsőhöz, mégis a 21. század teljessége is itt van.
Grand Hotel Glorius Makó - Belső
Kiváló 2016. február 6.kollégákkal járt itt
Céges szervezésben, munkacéllal érkeztem/érkeztünk 2016. januárban, 1 munkanapi éjszakát eltöltve. A négy csillag csak azért nem 5 nálam, mert nincs a Hagymatikummal közvetlen, fedett összeköttetés (bár utóbbi nekem igencsak csalódás volt, funkcionálisan).
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
Grand Hotel Glórius a pihenni vágyók mennyországa. A gyönyörű környezet, a Hagymatikum fürdő közelsége, a kiváló ételek kielégítik a szürke hétköznapok elől elbújni vágyó vendégek minden igényét. Hazai hotelek közül itt találkoztunk az egyik legkedvesebb, legbarátságosabb személyzettel, mindenki kedves, mosolygós, udvarias!
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Véletlen böngészés közben találtam erre a szállodára, és nagyon szerencsés választásnak bizonyult. Nemcsak mert még nem jártam Makón, hanem mert azon túlmenően hogy tökéletes enteriőrben és ellátásban részesített minket, Makó megismertetésében is komoly segítséget nyújtott.
Grand Hotel Glorius Makó - BelsőGrand Hotel Glorius Makó - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A Grand Hotel Glorius-ban 1 éjszakát töltöttünk a Párommal. Kellemesen éreztük magunkat. Makó központjában a Hagymatikum fürdő szomszédságában, mégis csendes helyen lévő Hotel hangulata, tisztasága, a személyzet udvariassága, segítőkészsége, az ételek minősége, a felszolgálás gyorsasága, mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy jól teljen az idő itt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Kisfiammal 2 éjszakát töltöttünk itt. Még sehol máshol nem éreztem azt, hogy valóban a vendég az első. Kedvesek voltak a recepción, a tetőről szép a kilátás. Közel a fürdő. Az étteremből csodaszép világító szökőkútra lehet látni - mondjuk ez nehezítette a kisfiam egy helyben tartását a vacsora alatt :).
Grand Hotel Glorius válasza
Kedves Vendégünk,

Örömünkre szolgál, hogy megtisztelt minket bizalmával és vendégül láthattuk szállodánkban családjával. Köszönjük a pozitív visszajelzést. Fontos számunkra, hogy vendégeink elégedetten és élményekkel telve távozzanak szállodánkból. Bízunk benne, hogy mihamarabb visszatérnek hozzánk.
2015. május 21., Grand Hotel Glorius, értékesítési vezető
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
A Grand Hotel Glorius Makó központjában a Hagymatikum gyógyfürdő mellett található. Belépve a főbejáraton a lila fénybe öltözöztetett élőtér és az alig észrevehetően eltakart étterem a huszas - harmincas évek hangulatát idézi. A recepción kedvesen fogadnak, precízen elmagyarázzák a tudni valókat, hamar megkapjuk a kulcsot.
Grand Hotel Glorius Makó - Külső képGrand Hotel Glorius Makó - Wellness
Grand Hotel Glorius válasza
Kedves Vendégünk,

Köszönjük megtisztelő értékelését. Mindig izgalommal tölt el minket egy-egy értékelés elolvasása és igazán nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen részletes, precíz leírást kaptunk. Boldogan tapasztaltuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal, a fürdővel és a várossal is.
2015. május 21., Grand Hotel Glorius, értékesítési vezető