Grand Hotel Glorius Makó ★★★★

Grand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Allium Apartman Makó - Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

Átlagos 2018. szeptember 18.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Az ott dolgozók segítőkészek,tudják a dolgukat. A szálloda belül hangulatos, bár helyenként újgazdag ízlésficamról árulkodik. A konyhájuk kiváló, az ételek finomak a pincérek kedvesek, szolgálatkészek, figyelmesek, a választék szerény, de ez a szálloda viszonylag kis kapacitásával magyarázható.
Kedves Vendégünk,
Köszönöm szépen, megosztotta véleményét a makói tartózkodásával kapcsolatban.
Vendégeink megelégedettsége számunkra nagyon fontos, így örülünk minden visszajelzéseknek is. Külön örülök, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket és konyhánk ízvilágát.
2018. szeptember 25., Vezekényi Péter, igazgató
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. augusztus 25.családjával járt itt
Nagyon szép a hotel, csak sajnos a wellnes hanyagolható. Mindössze egy jakucci volt, aminek a vize nem volt takarítva, így nem volt kedvünk bele menni. Ezzel szemben a Hagymatikum fürdő felejthetetlen élményt nyújtott, sajnos csak 1 alkalomra szóló belépőt kaptunk az árban. Ezzel együtt ajánlom mindenkinek.
Kedves Vendégünk,

Köszönöm visszajelzését makói tartózkodásával kapcsolatban. Örömmel olvastam, hogy szállodánk és a vele szomszédos Hagymatikum fürdő is elnyerte tetszésüket. A fürdő valóban páratlan élményt nyújt. Vendégeink megelégedettsége számunkra nagyon fontos, így köszönöm visszajelzését a jacuzzival kapcsolatban.
2018. szeptember 10., Vezekényi Péter, igazgató
Kiváló 2018. április 18.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes szoba, a wellness részlegen nyugodtan ki lehet kapcsolódni. Az elhelyezkedés tökéletes, csupán néhány méterre a Hagymatikum fürdőtől. Finom, választékos reggeli.
Kedves Vendégünk,

Nagy örömmel olvastam értékelését szállodának szolgáltatásaival kapcsolatban. A vendégek megelégedettsége számunkra elsődleges, így jó eső érzés pozitív visszajelzést olvasni. Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégként üdvözölhetjük.
üdvözlettel
2018. június 12., Vezekényi Péter, igazgató
Kiváló 2018. február 4.a párjával járt itt
A méltán híres Makói Hagymatikum szomszédságában,a város központjában egy szépséges park mellett helyezkedik el a Grand Hotel Glórius. Zárt parkoló az udvarban,rálátás a fürdőre,egy-két pozitivum első látásra. A személyzet kedves,udvarias,tudják a dolgukat,nem csak a szállóvendégekkel,hanem a betévedő emberekkel is segítőkészek.
Grand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - BelsőGrand Hotel Glorius Makó - KörnyékGrand Hotel Glorius Makó - Szórakozás/SportGrand Hotel Glorius Makó - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 14.barátokkal járt itt
Picit megkésve,bocsánat! 2017. szeptemberére vettem nászajándékba a barátainknak és mentünk velük egy hétvégére. Nagyon izgultam,de nem volt miért. . . . Amikor aznap reggel felhívnak a portáról,hogy segíthetnek-e valamiben. Amikor kedvesen,aranyosan fogadnak(nem erőltetetten! ). Amikor a nászutas lakosztály olyan gyönyörű,hogy a barátaink teljesen odavannak.
2018. január 8.barátokkal járt itt
Sok jót olvastam a szállodáról, ezért esett a választásunk erre a helyre. Az elhelyezkedése kiváló, a Hagymatikum Fürdő a közvetlen szomszédságában található. Tágas, zárt parkolóval rendelkezik. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, barátságos. A szobák ízlésesen vannak berendezve, tiszták, az ágyak kényelmesek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. január 6.családjával járt itt
Pozitívumok:

Kiváló elhelyezkedés, Makó centrumában, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában, a fürdő szép parkja mellett. Saját zárt ápolt gépkocsi parkolóval, ami ingyenes. Szép, harmonikus belső terek, ízléses berendezés. Szolgálatkész, kedves személyzet minden területen.
Kiváló 2018. január 6.a párjával járt itt
Ez a két nap felért egy heti pihenéssel. Annyira profi a személyzet, hogy észre sem lehetett venni a telt házat! Mennyei volt az összes fogás, az étterem étel és ital árai nem magasak. Annyira jó hotel, hogy nincs kedve az embernek kimennie sem :) De Makó is megér egy jó nagy sétát, a hotel mellett van a Hagymatikum is, ami nagyon barátságos, tiszta, és kellemes hely.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 2.barátokkal járt itt
A fürdőhöz közel, egy köpenyben át lehet menni, még télen is. Kellemes szobák, de érdemes megnézni, mert nem egyformák még az azonos kategóriájúak sem. Finom ételek, reggel pezsgő, ez nem kellett volna. A szobák nem készültek el időre. A megrendelésnél gond volt, hogy fokozatosan emelkedtek az árak, mire a barátaimmal leegyeztettem, már drágább lett. Ennek ellenére kiváló.
Kiváló 2017. szeptember 10.barátokkal járt itt
A Hagymatikum méltó szomszédja a Grand Hotel! Kívül-belül,nappal és éjszaka látványban egyedülállóak. Az első benyomásunk az elegancia,ami végig jelen volt igen magas fokon. A Gloriusban a legapróbb részletekre is nagy hangsúlyt fektetnek.