Grand Hotel Glorius Makó ★★★★

Grand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Allium Apartman Makó - Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a hotelben 2015-ben. Majdnem egy év telt el de azóta is etalonként emlegetjük a helyet! Több helyen jártunk azóta, de egyik sem közelítette meg a Glorius által nyújtott minőséget. Az étterem kifogástalan, a későn érkezőkre is gondolnak, a személyzet kedves, rugalmas.
Kiváló 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Csodálatos, különleges szép szálloda. Minden nagyon tetszett. Kényelem, kiszolgálás magas fokon, szerény kedves, emberek a szállóban és a városban. És az a különleges finom illat, ami belengte a szálloda minden részét.
Kiváló 2016. július 27.a párjával járt itt
Csak pozitívumokat tudok írni a Grand Hotel Gloriusról,a szoba nagyon szép és tiszta ,az ételek finomak a személyzet pedig nagyon kedves és segítőkész volt. Ide máskor is szívesen visszamennék.
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
A szallodaban valo tartozkodasunk alatt a takarito szemelyzettel nem is talalkoztunk megis minden nap mikor visszatertunk a szobankba rend tiszta torolkozok es kellemes illat fogadott minket. Koszonet erte. Az etteremben soha nem talalkoztunk foltos abrosszal . Ha -baleset- tortent ,rogton csereltek az -aldozatot.
Kiváló 2016. május 28.barátokkal járt itt
Az én élményem a Makói Szállodáról:

Véletlen folytán esett a választás erre a szállodára, de a szállodába való belépéskor már tudtam nem érhet csalódás. Egy számomra ismeretlen világba csöppentem bele, a 20-as (? ) évek lenyűgöző atmoszférájába. Mindent áthatott az elegancia és a kifinomultság.
Grand Hotel Glorius Makó - Egyéb
2016. május 23.a párjával járt itt
Már régóta szerettem volna megnézni a Makovecz Imre által tervezett Hagymatikum fürdőt, így hétvégére szállást foglaltam a makói Grand Hotel Gloriusba. A Glorius a város központjában, a Hagymatikum közvetlen közelében található, 1920-as évek hangulatát idéző különleges design szálloda. Már a szálloda honlapja is ígéretes.
2016. május 8.a párjával járt itt
Délutáni napfénybe tárult elénk a Patinás régi épület. Sikeres pakolás után az ajtón túl egy más világba csöppentünk,ahol az elegancia és a korszerűség mindjárt szembe ötlött. Tetszett a kártyás beléptető, szoba kényelmes francia ágya,a külső zajokat szinte nem is érzékeltük.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ugye így kezdődik a kevésbé fiatalok számára ismert nóta és így is folytatódik, ha az ember ebbe a szállodába látogat. ". . . oda van a kicsi tanyám csinálva, Jöjj el hozzám édes rózsám, nézd meg az én kicsi tanyám, a Maros-menti fenyveserdő aljába. " Persze ez nem a fenyveserdő aljában van, hanem egy kisváros gyönyörű központjában.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Egyszerűen lenyűgöző szálloda. Az elhelyezkedése remek, minden közel van: gyógyfürdő, városközpont, emlékhelyek. A szálloda megjelenése elegáns, korszerű, a szoba felszerelése osztályon felüli. A kiszolgálás rendkívüli volt, a pezsgős reggeli pedig pazar! A szálloda wellness részlegét nem használtam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon elegáns szálloda. Kiváló helyen a Hagymatikum fürdő szomszédságában. A wellness rész volt picit csalódás. A képekről úgy tűnt van egy szép bambuszos élő fal, de sajnos művirágos, és nem is ment a csobogó. Viszont a szaunából gyönyörű kilátás volt a Hagymatikumra, ami valami eszméletlenül szép épület.
Grand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - Környék