Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő MakóMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó bemutatkozása

A Szegedtől 25 kilóméterre található Makói Hagymatikum Fürdőt 2012 januárjában adták át. Az épületegyüttes Makovecz Imre utolsó és alapterületét tekintve a legnagyobb munkája.

Allium Apartman Makó - Napi árak
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó vélemények

Időpazarlás 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
A Makói gyógyfürdő egy nagy csalódás volt. Mielőtt Pestről lementünk megnézni a fürdőt, megnéztük a neten a leírást, a képeket a videókat. Úgy döntöttünk, hogy igaz, hogy messze van, meg drága a benzin is, de a leírtak alapján elmegyünk megnézzük. Nagyon szeretünk szaunázni is és a leírások, képek alapján tényleg különleges a szauna világuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 16.barátokkal járt itt
Mielőtt belépnénk egy eddig nem látott impozáns épületet látunk. A belépés után elkezdődik a csalódás. Az öltözőkben káosz, alig lehet megtalálni a szekrényt, a számozásban semmi logika. A fő térben az élményfürdő, pedig azt hinné az ember, hogy a gyógyvíz a fő profil, de nem, az el van dugva.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 24.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű épület. Az ember csak ül a vízben és órákig elnézné. Fantasztikus. Aztán mire minden részletét kielemezi az épületnek, akkor rájön, hogy mint fürdő elég szegényes. A gyerek rész 2 kisebb medencéből áll. Egy darab csúszda van, az is egy időre le volt zárva.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó -
Átlagos 2016. február 6.kollégákkal járt itt
A Hagymatikum mint építészeti alkotás, fantasztikus, lenyűgöző - belülről is. Funkcionálisan viszont számomra csalódás volt - már a belépéskor a körülményesség (felragasztós karszalag a szaunarészlegre, csak-adott-szekrényhez-megfelelő, azaz rugalmatlan műanyag karóra pluszban a fürdőhöz - 'természetesen' egymás mellé szólókat kaptunk), a kicsi és szintén kényelmetlen szekrények.
Érdekes 2016. október 9.a párjával járt itt
Az épület igazán szép. Ami számomra a legszínvonalasabb volt a Makói Gyógyfürdőben, az a szaunapark. Sok különböző hőfokú szauna van, mindegyiket ki sem lehet próbálni egy nap alatt. A levendulás gyógynövényes szauna volt a kedvencem.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó -
Érdekes 2016. június 7.családjával járt itt
Május végén jártunk itt édesanyámmal. Mikor megláttuk a fürdőt, már tudtuk, hogy ide még fogunk jönni. Remekül éreztük magunkat, szerencsére az idő is napsütéses volt, így a kinti részt is maximálisan ki tudtuk élvezni. Különösen tetszett, hogy a napágyak és a medencék úgy vannak kialakítva, hogy még az utolsó napsugarak is tudjanak érni bennük/rajtuk.
Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az éjszakai zenés fürdőzés alkalmával.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 6.barátokkal járt itt
Családias fürdő sok medencével gyönyörű környezetben. Megfizethető árban, tiszta hely. Az étkezdében egyszerű, de finom ételek kaphatóak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. április 15.gyerekekkel járt itt
Belül is gyönyörű az épület - a legszebb az élménymedencékből és a belső pihenőteraszról nézve. Tematikusan jól elkülönülnek a medencék: külön van a gyógymedencés rész, ahonnan közvetlenül ki lehet jutni a szabadtéri gyógymedencéhez és egy teljesen külön rész a gyerekeknek spirálcsúszdával és játszóházzal.
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - BelsőMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - BelsőMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Belső
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. január 25.a párjával járt itt
Hetekkel ezelőtt foglaltam le a szállást Makóra, de nem is sejtettem, hogy mibe csöppenünk bele. Nem jártunk még a városban így már nagyon vártuk. A fürdő kívül-belül gyönyörű! A napunkat tetézte, hogy pont e szombaton volt 10 éves a Hagymatikum, melyet rendezvényekkel, éjfélig nyitva tartással ünnepelt meg és persze szülinaphoz méltón tortával. Nagy élmény volt itt lenni, köszönünk mindent!
Makói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - EgyébMakói Hagymatikum Gyógyfürdő Makó - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 11 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.