Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Kiváló 2015. április 19.a párjával járt itt
2015 Április 10-11. én két éjszakás vendégekként érkeztünk a szálláshelyre. Belső parkolójának köszönhetően azonnal le tudtuk rakni az autót. Csöngetésünkre kisvártatva fiatal hölgy nyitott ajtót, aki kedvesen fogadott. Előzetes e-mail váltásunk, valamint telefonos egyeztetésünk eredményeként minden magyarázkodás nélkül rögtön a szobába kísért minket.
Kastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Környék
Szörnyű 2015. április 18. járt itt
Mi tavaly júniusban voltunk ebben a "Szellemkastéyban. (5 napra foglaltunk szállást, egész pontosan apartmant), azóta sokkhatás alatt vagyok. Egy horrorfilm forgatásának megfelelő hely lenne. Csak azért írok, mert remélem mások nem járnak úgy mint mi, és szállásfoglalás előtt elolvassák a véleményeket.
Szörnyű 2015. február 10.családjával járt itt
Elég érdekes hely. a személyzetet beiratnám egy etika,háztartástan,higieniai alapismeretek,vállalkozói ismeretek és alapfokú közgazdaságtan tanfolyamra. netánegy lakberendezési workshop sem ártana. életszerütlen szobák és bunkó személyzet. Tapolca gyönyörű. mi a végén átmentünk a reggelizö helyként szolgálo apartmanba.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Szörnyű 2015. január 6.a párjával járt itt
Októberben mentünk a férjemmel Miskolctapolcára nászútra. Ezt a szálláshelyet választottuk, mert a képek alapján nagyon megnyerő volt. De ami ott fogadott minket, az valami szörnyű volt. A szállásadó háromszor is elmondott bármit, de igazából semmit. Kiderült, hogy a szobához tartozó fürdőszobában nem volt fűtés.
Szörnyű 2014. december 10.a párjával járt itt
Gyakran utazunk a Férjemmel, mindig apartmanokban szállunk meg. Nem vagyunk nagy igényűek, többnyire mindenhova aludni járunk, mert a nap nagy részét a környék felfedezésével töltjük, ebből kifolyólag nincs sok baj velünk. Ide egy esős napon érkeztünk, egyből bementünk a főépületbe, ahol senkit nem találtunk, majd egyszer csak oldalról egy hölgyike kiordított, hogy "erre!
Kiváló 2014. december 2.családjával járt itt
Nagyon régóta vártunk ezt a kis kikapcsolódást! Sajnos ma egy magyar kis ember nevetséges bérért dolgozik! (Létminimumért)
Mindent kifizet az ember rezsi kölcsön sorolhatnánk tovább (nyaralásról álmodni nem mer az ember) örülünk hogy egy évbe 1-szer
egy hosszú hétvégére eljut az ember.
Szörnyű 2014. november 20. járt itt
Szörnyű egy élmény volt. B. . . ók [moderálva - a szerk. ] a házigazdák, kioktatnak, egyből a pénzre mennek. . . . nálunk majdnem 900 ft/fő/éj idegenforgalmi adót akartak kifizettetni. Senkinek nem ajánlom. Maga Miskolctapolca szép hely, a barlangfürdő klassz, de ezt a helyet kerülje mindenki messziről!
2014. október 26.barátokkal járt itt
A negatív kritikákat olvasva majdnem lemondtuk az utat. Az indulás előtt i napon ezért újra egyeztettünk a szállóval. Lehet, hogy a negatív kritikák is igazak, de mi kellemesen csalódtunk! Szép szobákat kaptunk, kényelmes és tiszta volt minden. Csak a mosogató hiánya jelentett egy pici problémát, de a fürdőszobában eltudtunk mosogatni mindent.
Szörnyű 2014. október 10.egyedül járt itt
Színvonalról és igényességről nem lehet beszélni a szállás tekintetében, nem értem hogyan kaphatott bármilyen pozitív minősítést. A véleményem nagyjából egyezik az előttem szólókkal. Tavaly nyáron jártam ott, és eléggé megbántam a szálláshelyválasztást. A szoba koszos, poros volt, a berendezés zsúfolt, igénytelen, mindenhol pókok, kívül-belül.
Kastély Villa válasza
Kedves ! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
Családi vállalkozásunk azért is alakult, hogy a pihenni vágyó embereknek minél színvonalasabb és igényesebb kiszolgálást biztosítson - kiváló áron - a kikapcsolódásuk alatt!
A családias hangulat mellett teljes mértékben próbálunk vendégeink kedvében járni, amit a rengeteg visszajáró és tovább ajánló vendég is bizonyít!
2014. október 13., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. október 7.gyerekekkel járt itt
Én november elején jártam náluk. Borzalmas és rettentő élményekke l gazdagodtam. Én annyiban voltam szerencsésebb, hogy nem fizettem ki a szállást. Egyébként éjszakát foglaltam , késő ete értünk oda, egy osb dobozban szállásoltak el, nem vártak minket,meleg víz nem volt, csak azért maradtunk, mert este fél tízkor két gyerekkel már nem indulok sehova, bár jobb lett volna.
Kastély Villa válasza
Kedves ! ( miért is nem vállalja a nevét? )!

Tisztelt vendégek a megérkezéskor minden megfelelt a későbbi fizetéseknél 1 óramúlva már mindent kitaláltak mert a gyermekekért nem voltak hajlandóak fizetni és ezért csendháborítást követtek el.
A szálláson elkeztek kiabálni hangoskodni, kértük őket,hogy távozzanak a szállásról.
2014. október 13., Kastély Villa, üzemeltető