Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2014. május 26.a párjával járt itt
Rémálmaimban se jöjjön elő ez az éjjel nappal sötét, horrorfilmekbe illő helység, ahol 2 éjszakát töltöttem el a párommal. Azért nem írok 2 napot, mert napközben elviselhetetlen lett volna az ottlét. Igénytelen, maradék anyagokból összetákolt ízléstelen szobabelső.
Tisztelt Horrorszobás hölgy!
Ha nem volt megfelelő a szállás, akkor ki kényszerítette 3 nap eltöltésére önt itt a horror szobában a Kastélyban? ?
Az önök előtt lévő vendégek értékeléseket csatolom több tucatot.
2014. június 11., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. május 18.a párjával járt itt
Kupon oldalon vásároltam 2éj/2fő részére,reggelivel, ingyenes barlangfürdő belépővel egy kupont,amire előleget kellett fizetni a kupon megvásárlásával! Május 31-ig érvényes volt a kupon, semmi felárat nem írtak hogy számolnunk kellene,illetve nagyon nehezen sikerült helyet foglalni is.
Kastély Villa válasza
Kedves XY! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
A kuponokat csak kimondottan készpénzben lehet fizetni. De 8000 ft olyan nagy összeg? ? Gondolom a kávét és teát is szép kártyával szeretik fizetni más éteremben is.
Ha önnek problémás volt 8000 ft ot összesen mindenért fizetni a 2 fő 2 éjszaka,reggelivel,2 egésznapos fürdőjeggyel akkor nem is tudom mit írjak erre!
2014. május 20., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. május 17.családjával járt itt
Ilyen rossz szálláshellyel még nem találkoztunk. Megérkezésünk után kaptunk egy szobát, amiből 5 perc múlva kitettek, mert kellett egy másik vendégnek. Nem értem, hogy előre miért nem tudják a szobákat elosztani a foglalásnak megfelelően? Nagyon naivan nem szóltunk ellene semmit, és elfogadtuk a másik szobát, bár a hölgy - aki fogadott és aki ezt közölte velünk - nem az udvariasság mintapéldánya volt.
Tisztelt vendégek!
Egy magányos hölgy értékelése, a Franciaágyon! ! !
Név nélkül mindent lehet írni,miért is nem válalja a nevét!
2014. május 20., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. január 20.a párjával járt itt
Életünk legborzasztóbb két napját töltöttük a Kastély Apartmanban. Egy kuponos oldalnak köszönhetően ajándékba kaptuk ezt a "nyaralást", de utólag már elátkozzuk a napot is amikor elindultunk ide! ! Amikor megérkeztünk a Kastély Apartmanba egy unszimpatikus, csapzott nő sietett elénk, aki még be sem mutatkozott.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Egyéb
Kastély Villa válasza
Tisztelt vendégek! A rossz értékelésre csak ennyi a válaszom. Nagyon kellemes környezettben korrekt kiszolgálás minden a megállapodásunk szerinti fizetés. Jó hangulatú szobák tiszta rendezett környezett. Nekünk bejött megyünk máskor is! Szép hely, udvarias házigazdák, gyors megközelíthetőség, finom ételek az étteremben Nagyon kedves és előzékeny a tulajdonos!
2014. március 7., Horváth laszlo, üzemeltető
Kiváló 2013. december 24.a párjával járt itt
Eredeti kiszolgálás, megbízható tulaj. Mindenkinek tudom ajánlani, könnyű megközelíthetőség és elérhetőség feltüntetve. Megbújni vágyóknak, kalandot keresőknek, csendes környezetet keresőknek, családoknak, pároknak biztosan ajánlanám. Talán még felfedezésre váró hely.
Üdv és kellemes ünnepeket és boldog új évet mindenkinek!
Népszerű író - 30 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. december 20.a párjával járt itt
- az IFA beszedése számlaadás nélkül
- a fürdőszoba fűtetlen - odakint fagyott
- 3 napra 2 személynek mindösszesen 2 (kettő!
Kastély Villa válasza
Kedves pzsoro! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
Családi vállalkozásunk azért is alakult, hogy a pihenni vágyó embereknek minél színvonalasabb és igényesebb kiszolgálást biztosítson - kiváló áron - a kikapcsolódásuk alatt!
A családias hangulat mellett teljes mértékben próbálunk vendégeink kedvében járni, amit a rengeteg visszajáró és tovább ajánló vendég is bizonyít!
2014. március 7., Horváth laszlo, üzemeltető
Szörnyű 2013. december 17.a párjával járt itt
BORZASZTÓ és UNDORÍTÓ
2013. december 16-17-18 lett volna a „Faház Villa Apartman”-ban,
de ELMENEKÜLTÜNK ! ! A szobát a „kastély" mögött egy szűk kanyarsikátoron lehetett megközelíteni. A rövid információk és a – mikor fizetnek? – kérdés után magunkra maradtunk és körülnéztünk. Lenyűgöző az egész.
Kastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Környék
Szörnyű 2013. december 13.a párjával járt itt
2013. 12. 09. voltunk az Apartmanház vendégei. de. 10-körül érkeztünk egy nagyon beteg nő fogadott minket még hálóingben csapzottan, a beszédét nem értettük mert csukott szájjal beszélt. A szoba amit kaptunk büdös és koszos volt, az ágyneműkről nem is beszélve.
Kastély Villa válasza
Az önök előtt lévő vendégek értékeléseket csatolom több tucatot.
Teljes mértékben elégedett vagyok, a házigazda segítőkész,bármilyen problémával lehet felé fordulni. A kaja bőséges és ízletes. Máskor is szívesen megyek. A házigazdák kedves, figyelmes, vendégszerető emberek.
2013. december 16., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2013. november 28.a párjával járt itt
Rémálom! 2013. november 26-án jártunk ott. A személyzet nagyon bunkó, miután csonthidegre hütött szobát megkaptuk ami a hegyoldalra nézett, már a pénzt kérte a maga arogáns módján amikor még a csomagjainkat sem hoztuk be. . Szoba éjjel és ugyanolyan sötét nappal is, büdös / nkeünk penésszagnak tünt/ mint az ablakok becsukása után kiderült.
Szörnyű 2013. november 13.a párjával járt itt
Katasztrófa ez a hely, a legrosszabb, ahol valaha jártam! A Személyzet (1 nő) nagyon bunkó volt már a fogadásunknál is, de ezen hamar túlléptünk, viszont amikor fizetni akartunk kiderült, hogy sem bankkártyát sem Erzsébet-utalványt nem fogadnak el, holott a honlapjukon ennek az ellenkezője szerepel, illetve a bejárati ajtón is kint van, hogy lehet kártyával és utalvánnyal is fizetni.