Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2015. október 27.barátokkal járt itt
SENKI NE MENJEN IDE! ! ! Miután írt egy barátom ide véleményt hetekig hívogatták, zsarolták, feljelentéssel fenyegetőztek, személyes adatokkal VISSZAÉLTEK! ! ! Mivel UTÓLAG közölték, hogy aláírattak egy olyan cetlit, hogy nem lehet fotókat készíteni és a véleményt írni a helyről az interneten, amiről egyáltalán nem tájékoztattak.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Medence/kert
Szörnyű 2015. október 7.a párjával járt itt
Gyerekkori élményeink után , nagyon vágytam Miskolctapolcán eltölteni egy pár kellemes napot. A városban nem csalódtam,a Barlangfürdő,mellyel a szálláshely reklámozza magát, olyan messze van,mint Makó Jeruzsálemtől. A fürdő egy kicsit arrébb van, nem is tudom, hogy mit keres a szálláshely honlapján.
Kedves vendegek.
Kedves xy miert is nem valalja a nevet?
Csaladi valalkozasunk azert alakult, hogy mindenki jol erezze magat a kituno szallasunkon amit 2015 majusaban uj engedelyeztetes,felujitas utan nyitottunk.
Tehat nem rossz allapotu a szallashely! ! !
Onok vagy osszekevertek mas szallasal vagy a konkurencia vagy csak az irigysegbol irjak a kulonbozu allitasokat.
2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Soha ne adjunk mások véleményére,én Augusztusban 5 napot töltöttem el barátnőmmel,nagyon szép környezetben,és nyugodt körülmények közt,tölthettük a szabadságunkat. Segítőkészek a házigazdák,egyszóval érdemes ellátogatni a Kastély szállóba. Mindenhez közel,és ami csak kell egy apartmanban,azzal elvolt látva. Valőszínű nem ez volt az utolsó látögatásom.
Kastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - Külső kép
Tisztelt vendegek.
Koszonjuk szepen a leirtakat. Varjuk onoket vissza sok szeretettel.
Ugy latszik, hogy van mar olyan normalis vendeg ahogy onok is, aki nem hiszi el a tobbi vendeg leírt nem valos dolgait,mindenfele kitalacioit,rossz szinben valo feltunteteseit.
Ha legkozelebb is erre jarnak, varjuk onoket ismét.
Szörnyű 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Ennyi szörnyűséggel még sehol nem találkoztam. Kosz (állítólag ki volt takarítva, de azt mondták, hogy az ajtónyitás miatt szállt be a por), goromba házigazdák, félkész tákolmány az apartmannak nevezett épület, az ablakok nem nyithatók, wifi csak álmainkban. Tele balesetveszélyes dolgokkal: mozgó korlát, villanykapcsoló mellett falon kívüli vezeték, fedél nélküli lefolyó. . .
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Tisztelt vendegek.
Az apartmanhaz 2015 majusaban lett felújítva.
Tehat amit onok leirtak, mind nem fedi a valósagot! !
Vagy nem is szaltak meg a szallason csak konkurencia leírása mind? ?
A megerkezesuk utan az apartman atvetelelekor nem jeleztek semmit sem.
Minden megfelelt, nem volt semmi kivetni valojuk.
Gyenge 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Az előttem szólók mindent leírtak, amit kiemelnèk az a szemèlyzettulaj viselkedèse, a beèpített üveg az ablak helyèn, amit nem lehet kinyitni, a mosdókagyló hiánya!, ès a kókány módon összetákolt kis házikó.
2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Én múlt héten jártam itt 3 kicsi gyermekemmel és férjemmel. Kicsit félve mentünk el nyaralni az olvasott vélemények miatt, de nekünk pozitív tapasztalatunk volt a szállással kapcsolatban! A hölgy - bár kicsit fura - mindenben segített végig az ottlétünk alatt. Svédasztalos reggelinket egy 5 perc sétával elérhető étteremben fogyasztottuk el.
Szörnyű 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Ez a hotelnak nevezett valami borzalmas. A tulaj és a neje szintén. A vendégszeretet itt nem ismert. a befizetett pénzünkért csak idegeskedést és kellemetlenséget kaptunk. Telefonon nem lehet elérni őket mivel 2 vannak. Olyan összeeszkàbàlt szobàkba helyezik el a vendégeket hogy az vérlàzító.
Szörnyű 2015. július 16.a párjával járt itt
Az sem volt valami jó előjel, hogy 2 napig próbáltuk elérni az apartmant a vonal vagy foglalt volt vagy csak csörgött és csörgött és csörgött. . . Ide értünk, ide találni könnyű volt bár most már bánom, hogy nem tévdtünk el. A fiatal hölgyet egyszerűen furcsának írnám le.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Környék
2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Már nagyon vártam. hogy odaérjek és megtapasztaljam,hogy milyen ez a hely. Sok véleményt olvastam előtte és többen írtak rossz vélemény. Én mondhatom,hogy kellemesen csalódtam a recepciós aki a szobákat kiadta
nagyon segítőkész és figyelmes volt. Semmi probléma nem volt a szobákkal,sőt voltam már pár helyen mármint apartmanban,de sehol nem kaptunk ennyi mindent ennyi pénzért.
Szörnyű 2015. június 25.a párjával járt itt
Sajnos, beleestem abba a hibába, amibe az előttem szólók! Alig vártam, hogy kivehessem jól megérdemelt szabadságom, s a párommal elmehessünk valahová, ahol kicsit kikerülhetünk a jól megszokott hétköznapokból. Nézegettem a neten az akciós csomagokat, ott találtam rá erre a Kastély Apartmanra. Hetek óta készültem, biztos milyen jó lesz!