Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Soha senki ne menjen oda nem aba az épületbe hejeztek el amit befizettünk . Felvittek egy másik házba ami retenet volt a fürdöbe nem volt mosdotál ,a zuhanynál se fügöny se perem a viz fröcsögött mindenhova pipere plc is luszus lett volna ,megsem kérdezte hogy elfogadjuk e a kastély hejett természetes volt a hölgynek hogy oda vitt benünket a reggeli onan 1.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kert
Szörnyű 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Miskolc-Tapolcáról sok szépet hallottunk, ezért gondoltuk férjemmel, hogy idei szabadságunkat itt töltjük. A szállás választás nagy hiba volt. Egy multi cég utazási oldalán foglaltuk le, rögtön 4 éjszakára. A visszaigazolásban tájékoztattak bennünket, hogy 13-14 óra között foglalhatjuk el szállásunkat. Mi 13.
Szörnyű 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Örömmel fedeztem fel a hirdetést, miszerint 3 nap, 2 éjszaka, reggelivel, 4 órás Barlangfürdő belépővel 19. 990,-Ft-ért kapható. Nosza, azonnal szervezés, foglalás, bankkártyás, fizetés, telefonos időpont egyeztetés a tulajdonossal. Idáig minden szép és jó. De csak idáig. Érkezésünkkor egy enyhén szólva igénytelen külsejű hölgy(?
Szörnyű 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nekünk elèg érdekes èlményben volt részünk. Mondhatni kalandos volt. 2016 májusában foglaltunk szállát interneten. Remek képek, remek szállás, remek ár! Második nyaralásnak tökéletes lesz! Egyből 2 kupont vettünk,hogy tovàbb maradhassunk! Indulás előtt két nappal jutott eszembe,hogy nézzük már meg a véleményeket a szàllodáról.
Szörnyű 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet udvariatlan tulaj. Jonnan tudja kedves hozzászóló,hogy csak a "pestiek rinyálnak". Nem véletlenül a kedves tulajhögy trollkodott az értékeléshez? ? A fogalmazásza,a szóhasználata tökéletesen megegyezik annak a nőnek a stilusával,aki ott volt,akit mindenki jogosan kritizál.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Kicsit aggodva indultuk neki a hétvégének mert elolvastam a sok negatív kommentet ,de a szállást már előtte lefoglaltuk. . . 3 család mentünk , a tulajról csak annyit hogy érdekes a stilusa,de jófej,elmondja a szabályokat,odaadja a belépőket a fürdőbe , megadja a wifikódot , megtudtuk az étterem nevét ,címét . . .
Szörnyű 2016. július 28. járt itt
SZÖRNYŰ! Kupon oldalon találtuk a hirdetést. 4000 ft-ot rá kellett fizetnünk, amikor már elfoglaltuk a szobát. Ezt azért is elfogadhatatlannak tartom, mert telefonon többször is egyeztettem a tulajdonossal, de egyszer sem említette az áremelést. Nem volt wifi, pedig hirdették. A berendezés igénytelen.
Szörnyű 2016. július 24.családjával járt itt
Az egyik áruházláruházlánc által foglaltunk. Hirdetésében légkondicionált szobák, fürdő kádas , erkélyes szobának volt írva. . . . A lènyeg még itt nem apartman hanem hotel. . . . Megérkeztünk erre a tulaj lejön mondom neki ki vagyok lefoglaltuk ekkora a szobákat. Alapból kezdte hol az utalvány néztem rá hülyén mint Rozi a moziban mivel bankiátutalással ment minden.
Szörnyű 2016. július 21. járt itt
Interneten találtam egy 3 napos szállásajánlatot. A sztori: A párommal most ünnepeljük a 30. házassági évfordulónkat. Keresgéltem valami meglepi után / amit még én is ki tudok fizetni a 30. 000. -ft. -os rokkantságimból/ és nagyon megörültem ennek a "FANTASZTIKUS" ajánlatnak.
Szörnyű 2016. június 25.a párjával járt itt
A szállást egy kuponos oldalon találtuk, reggelivel, fürdő belépővel 2 fő részére. Megvettük a kupont, lefoglaltuk a szállást és alig vártuk a napot, hogy elindulhassunk. Amikor megérkeztünk egy molett, cicanadrágos hölgy fogadott bennünket.