Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

2013. október 9.barátokkal járt itt
Okt. 6-8. között voltunk a Kastély Apartmanban. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon kedvesen fogadtak és mindenben segítségünkre voltak. A étterem ahová a félpanzió szólt közel volt, az adagok megfelelőek és finomak voltak. A Barlangfürdő csodálatos ! ! ! Nem ártana nagyobb hírverés neki,hogy minél többen megismerjék hazánk e különlegességét!
Tavasszal ismét elmegyünk!
Gyenge 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
Megérkezést követően kötelező város nézés, mivel a recepciós hölgy aludt de-t 10 órakor. Számla adás egy nyugta tömbből IFA levonva a Szép kártyáról ami TILOS pluszként 2000 Ft a terminál használatáért. Várnám az önkormányzat reagálását a be nem fizetett IFA-ról. A szoba világítása hiányos volt, TV adás vagy WIFI szolgáltatás, együtt a kettő nem dukál.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Kastély Villa válasza
Az önök előtt lévő vendégek értékeléseket csatolom több tucatot.
Teljes mértékben elégedett vagyok, a házigazda segítőkész,bármilyen problémával lehet felé fordulni. A kaja bőséges és ízletes. Máskor is szívesen megyek. A házigazdák kedves, figyelmes, vendégszerető emberek.
2013. december 16., Kastély Villa, üzemeltető