Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2014. október 5.gyerekekkel járt itt
Nem szoktam véleményt írni. Elmarasztalót pláne nem szívesen, mert azt gondolom, mindenki hibázhat, mindenkinek lehet rossz napja stb. Most azonban kivételt teszek és jó okkal teszem. Azoknál primitívebb, és egyben hatékonyabb zsebmetszőkkel még nem találkoztam, mint akik ebben az apartmanban "fogadtak" minket. Bele mennék a részletekbe, de minek.
2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Feleségemmel már negyedik alkalommal jártunk itt. Már az első közös nyaralásunkkor szívünkbe zártuk a helyet és nászútra is ide jöttünk. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A tulaj kedvessége, a hely és a környezet meghittsége miatt szívesen jövünk legközelebb is. Ár-érték arányban is megfelelő.
Népszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2014. szeptember 26.a párjával járt itt
A szállás szörnyű volt, nem ajánlom senkinek. Nem volt normálisan kitakarítva, dohos volt, rossz illat volt amit valami légfrissítő szerű illattal szerettek volna elfedni. A szoba ízléstelen volt, nem volt Wifi. Egy kicsi szobát kaptunk amiben az ágynemű dohos volt, a kábel TV rossz minőségű volt, fekete női hajszálak voltak a fürdőszobában, és a szobában. SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Kastély Villa válasza
Kedves ! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
Családi vállalkozásunk azért is alakult, hogy a pihenni vágyó embereknek minél színvonalasabb és igényesebb kiszolgálást biztosítson - kiváló áron - a kikapcsolódásuk alatt!
A családias hangulat mellett teljes mértékben próbálunk vendégeink kedvében járni, amit a rengeteg visszajáró és tovább ajánló vendég is bizonyít!
2014. október 13., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Én a családommal 2013. nyarán jártunk ott. Soha de soha többé erre a szállásra nem akarunk menni, sőt már az első napon távozni akartunk, csak ki kellett fizetnünk előre és igy arra jutottunk hogy mégis maradunk. Nekünk is az erkélyről kiabált le a csöppet sem kedves tulaj felesége. A szoba büdös volt, pöce szag.
Kastély Villa válasza
Kedves ! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
2014. szeptember 5., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Kedves Pihenni vágyók! Messzire kerüljék el ezt a helyet, mert ennél szörnyűbb szállást még nem láttam! A személyzet viselkedése alpári, már megérkezésünkor kiabált a gyerekekre! A lefoglalt szobák messze nem azok voltak, mint amik a hirdetésében szerepelnek! Mocsok, bűz!
Tisztelt vendégek!
A rossz értékelésre csak ennyi a válaszom.
UI: miattuk az egész apartman házat felforgattuk mert nem tetszett az apartman szoba, hogy nem Hotel-os *** csillag jellegű ! ! !
A megadott cím szerint egy putri , parasztházban laknak.
Mindíg ilyeneknek van nagy szájuk! !
2014. augusztus 4., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. július 21.a párjával járt itt
Én márciusban voltam ott a feleségemmel. előre jeleztem hogy emeleti szobát kérek. mikor odaértem egy nőszemély rikoltozva jött le, alig lehetett érteni. azt mondta hogy foglaltak az emeleti szobák(akkor miért foglalhattam ha kifejezetten azt kértem), majd hátramentünk a sufniba. büdös volt és hideg. kinyitottuk az ablakot, erre leb.
Kastély Villa válasza
Kedves jaranyi! ( miért is nem vállalja a nevét? )!

2014. július 23., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. július 21.a párjával járt itt
2014. májusában szerettünk VOLNA ezen a szálláshelyen pihenni. Olvasva az előző véleményeket, az összessel egyet értünk, de szeretnénk megosztani mi is tapasztalatainkat. Kuponos oldalon találtuk a hirdetést, ahol az előleget kérték előre kifizetni. A holnapon található elérhetőségen próbáltam egyeztetni néhány dolog kapcsán, valamint a foglalást is elintézni.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - BelsőKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Vendéglátás
Tisztelt Kastély Apartman!
Örömmel tájékoztatom, hogy a Nemzetgazdasági Minisztérium, a minősítését a tegnapi napon, 2014,06,09-én megtárgyalta.
Döntése, javaslatunknak megfelelően,három koronás besorolással, pozitív, így már az ügyben csak Varga Mihály miniszter úr aláírására várunk.
2014. július 23., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. július 16.családjával járt itt
Borzalmas, valószínűleg évek óta nem takarítottak a szobában, nyáron 30 fokban is hideg van bent. Számlát nem kaptam, a recepciós hölgy stílusa abszolút nem vendégbarát. Szörnyű napokat töltöttünk ott a családdal (mert persze rögtön ahogy megérkeztünk fizetni kellett), soha többet! ! ! ! Még véletlenül sem úgy néz ki, mint a honlapon a képek!
Kastély Villa válasza
Kedves Vendégeink, Leendő Vendégeink!

Minden másnap van takarítva a szürke anyag az fal védő nem penész takaró! Nincsen semilyen penész itt a szállásunkon.
Ezt ki kérjük magunknak.

Valmint mi erőszakoltuk be ide önöket 2 napig , hogy olyan szörnyű itt a szállás ahogyan ön is írja kedves xy vendég akkor szólok, hogy nem megfelelő a szállás és keresünk egy másik szálláshelyet!
2014. július 18., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. június 8.a párjával járt itt
Ízléstelen, szedett-vedett olyan mintha maradék szemétből építették volna. Vendégszeretetet hírből sem ismerik, ha bármi probléma felmerülne vagy netán egy kérdés nincs kihez fordulni és magas ívben tesznek rá hogy ki és mit csinál csak fizessen és kussoljon, megérkezéskor a tulaj a teraszról lekiabálva kérdezte hogy kik vagyunk és mit akarunk és ez csak a kezdet volt, tökéletes példa arra hogy hová ne menjünk ha szállásról van szó, messze el kell kerülni még ingyen sem!
Tisztelt xy!

A Magánszállásadók Országos Szövetsége által meghirdetett, a magánszálláshelyek államilag elismert minősítését biztosító

„ Nemzeti Tanúsító Védjegy” – pályázatra.

Ahol megkaptuk a 3 koronás besorolást! !
2014. június 11., Kastély Villa, üzemeltető
Szörnyű 2014. június 5.a párjával járt itt
A szállás elhelyezkedése kiváló. Barlangfűrdőhöz közel, csendes, szép helyen. Na ez az a rész amiről az üzemeltető nem tehet, amiről tehet, az a vendéglátás része és az MINŐSÍTHETETLEN! Leginkább a 80as évekbeli balatoni lenyúlós, becsapós, átverős, pitiáner filléreken ügyeskedős stílusa.
Kastély Villa válasza
Kedves XY! ( miért is nem vállalja a nevét? )!
2014. június 11., Kastély Villa, üzemeltető