Kastély Villa Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
A barlangfürdőt akartuk megnézni,ezért nagyon megörültem amikor egy kuponos oldalon találtam egy szálláshelyet ami ajándékba adja a fürdőbelépőt. Ár -érték arányban jónak tűnt s elkövetve a hibát,hogy nem néztem utána a szállásnak ,megvettem a kupont. Időpont egyeztetés a szállással majd nagy örömmel útra keltünk.
Szörnyű 2016. május 9.a párjával járt itt
A mi történetünk a következőképpen játszódik. Télből kifelé jövet, gondoltuk meglepjük magunkat egy pihentető wellness hétvégével, hogy elbúcsúztassuk a hideg hónapokat. Böngésztük az ajánlatokat és a bőség zavarában tengődve a miskolctapolcai Kastély apartmanház mellett döntöttünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
2016. április 5.a párjával járt itt
A . . . -on [moderálva - a szerk. ] vettünk kupont 19 990 Ft-ért 2 főre 2 éjszakára reggelivel, illetve Barlangfürdő belépővel. Nagyon boldog voltam, hogy megtaláltam ezt az ajánlatot, nagyon megérte, "megfogtam az Isten lábát" gondoltam. Utána tévedtem fel ide és olvastam el a cseppet sem kedves vagy elégedett véleményeket.
Átlagos 2016. április 3.családjával járt itt
A húsvéti hosszú hétvégét töltöttük itt férjemmel és fiamékkal. Az első emeleti két szobában laktunk. A fürdő és reggelizőhely közel volt a szálláshoz. A reggeli bőséges volt. Igaz a fürdő teltházas volt,de ilyenkor ez nemmeglepő. A szállás sem volt olyan borzasztó, ahogy egyes értékelésekben olvastam.
Szörnyű 2016. március 27.a párjával járt itt
Talán a Kastély elnevezés megfelelő-elvarázsolt kastélynak, ahol a Mekk Elek volt a kivitelező. A bejelentkezéskor a cicanaci, gumipapucs , gyöngyös műszempillával megvolt- elvégre a kastélyhoz királylány is jár. A bejelentő lap olvashatatlan volt, amit nehezményeztünk is. ( Tehát ha perrel fenyegetnek mutassák meg hol olvasható, amit aláírtam).
Szörnyű 2016. március 24. járt itt
Nagyon sok helyet bejártam, de ezzel a szörnyűséggel még nem találkoztam. Ennél még az is jobb volt, mikor a kuponos oldalon elveszett a kupónom, mert a csalók közben bezárták a szállásaikat. A szoba az inkább kutyaól, mert abban sincs egy fogas vagy szekrény sem. Megvettem 2 kupont, visszaigazoltak 2 szobát.
Szörnyű 2016. március 12.családjával járt itt
Két kupont vettem az egyiket ajándékba bár ne tettem volna! ! Az hogy a másik párnak lett volna valami összetákolt fa ház persze mind március közepén ami mocskos büdös sem elfogadható na d hogy minket azzal a felkiáltással hogy nekünk nincs is foglalásunk pedig még visszaigazoló emailt is kaptam.
Szörnyű 2016. március 6.a párjával járt itt
Párom születésnapjára meglepetésből vettem 3nap/2 éjszaka kupont. Nos,meglepetés az volt. . . az üzemeltető által feltöltött képek még i. e. készülhettek,semmi jót nem írhatok :( csak az előttem szólók véleményét tudom megerősíteni. . . igénytelenség,kosz,a fürdőszoba kritikán aluli!
Szörnyű 2016. február 1.a párjával járt itt
Nos, nem igazán tudom, hogy hol is kezdjem. . . Tavaly vettünk egy kupont 19. 990 Ft-ért, 3 nap, 2 éjszakára, reggelivel és két fürdőbelépővel. A szilvesztert szerettük volna ott tölteni, fel is hívtam a megadott számot, lefoglaltam két főre a szobát, majd a beszélgetés végén megemlítettem, hogy egyébként van egy ilyen kuponunk is.
Gyenge 2015. december 17.a párjával járt itt
2015. januárjában voltunk ezen a szálláson. Egy kuponos akció keretében 19. 000. - Ft-ért két éjszaka, fürdő belépővel és reggelivel. Úgy gondolom, hogy ezért az árért a mai világban nem lehet csodákat várni, összegszerűségében jó ajánlatnak tűnt. Csak miután lefoglaltam a szállást, az után olvastam csak el a véleményeket.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Medence/kert