A szoba kényelmes és korszerű, még fésülködőasztal is volt, gondolva a hölgyekre. Az ellátás maximális, svédasztalos, mindent kielégítő, bőséges étel és ital választék, folyamatos utánpótlás. A személyzet segítőkész és rugalmas, a wellnessrészleget még 22 óra után is használhattuk és senki nem zavart ki bennünket.
Mégegyszer köszönünk mindent!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!



































