Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Nagyon vártuk már hogy egy picit kikapcsolódjunk és úti célunknak Miskolc-Tapolcát választottuk. A szálláslehetőségek között keresgélve bukkantunk rá a hangulatos Hungária Panzióra. Nem csalatkoztunk,megérkezésünkkor nagyon szívélyesen fogadtak bennünket. Tájékoztattak a lehetőségekről,programajánlatot tettek!
2016. május 1.barátokkal járt itt
Nagyon finom volt a vacsora mindkét este. Reggel hiányoltuk az egyébként bőséges reggelinél a kávét, és a tea jobb lenne, ha egyénileg ízesíthetnénk (nagyon édes volt). Zavart bennünket a kora reggeli (1/2 7 körüli kopácsolás a szomszéd építkezésen és a villanyszereléssel járó kora reggeli zaj a szállásunkon.
Kiváló 2016. április 3.a párjával járt itt
Kellemes négy napot töltöttünk el a Hungáriában.!Mint azt már az értékelésbe is jeleztük,jó volt a fogadtatás úgy a személyzettel mint az étkekkel és a szobával nagyon meg voltunk elégedve.Dicséret illeti a szakácsot /okat/ízletes és kiadós adagokat készítettek.!!!Jól esett a bemutatkozó pálinka..! Üdvözlettel
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
Akciós 3 napot töltöttünk ott a párommal. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves és segítőkész a személyzet, sajnos egészségügyi okból többször is kellett módosítani a foglalást, de nem okozott problémát.
2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Csak apró hibákat tudok említeni, s ezektől eltekintve remek hely, kényelmes, családias! Az apró hiba, hogy a mi fürdőszobánkban átható bűzös penész szag terjengett egészen addig, amíg a zuhanykilépőt rá nem raktam a padlóösszefolyóra. Hiányoltam a wc mellől a szemetest, az ágy mellől az éjjeliszekrényt, s csak helyfoglaló volt a két hatalmas fotelágy az ágyaink mellett a szobában.
Átlagos 2016. március 19.a párjával járt itt
A szoba ablakán lévő sötétítő függöny egyik fele hiányzott, így csak a fél ablakot takarta. A helységben 2 db dug-aljzat található, mely a tv-t és a hűtőt működtette. A telefonunk töltésekor valamelyiket ki kellett kapcsolni. A fürdőszobában villanyborotvát használni nem tudtunk, ment nincs konnektor.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon barátságos,segítőkész. Az ételek finomak,és mennyiségileg is elegendőek voltak. A szoba tiszta,kellemes,fűtés kiváló volt. A fürdő 10perc sétával megközelithető. Az egész panzió területe tiszta,rendezett. Parkolási lehetőség kiváló. Ár -érték arány kiemelkedően jó. Napi élvezeti cikkek /kávé,sör,üditő / megfelelő árban vannak.
Átlagos 2015. december 1.a párjával járt itt
Vegyesek az érzéseim, jó volt ugyan, de vannak alapvető hiányosságok. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves volt és segítőkész a személyzet. A wellness részleg jó volt, finn és infraszauna, sószoba, külön köszönet a tündéri, nagyon kedves masszőrnőnek.
2015. november 15.egyedül járt itt
A személyzet kedves és segítőkész. a lefoglalt 1 ágyas szoba helyett 2 ágyas, kényelmest kaptam. A szoba (22. szám) színvonala a kedvező ár ellenére hagy kívánnivalót maga után. Pl. cserére szoruló zuhanyzótálca, átszerelt radiátor után tátongó lukak a falon.
2015. november 8.a párjával járt itt
A szállás az árnak megfelelő, a személyzet roppant segítőkész és kedves minden egyes tagja, az ételek nagyon finomak, nagy a választék az étlapon, bár én a rántott gombát hiányoltam, de ettől függetlenül minden este ott vacsoráztunk, és olyannyira jól is laktunk, hogy a vacsorát követően elmentünk sétálni, szinte már rutinná vált minden este. A környék nyugodt, sok a látnivaló. Érdemes ellátogatni ide.
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár