Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
A személyzet kedves, udvarias, az apartmanunk két hálóval) elfogadhatóan tiszta és 4 fő részére kényelmes elosztású volt. A tetőtéri ablakok kezelhetetlenek, kánikula esetén bajban lettünk volna. A szomszéd szálloda vagy másik apartman klímája hangos volt, továbbá furcsa kopogás miatt ami aztán megszűnt, nehezen tudtunk elaludni.

Értékelt: 2015. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A panzió kategóriájának teljesen megfelelő. A személyzet kedves, az ételek finomak. Az egyetlen, amit hiányoltam a reggelinél az a friss zöldség (paradicsom, uborka, stb. ), ezt leszámítva minden tökéletes volt. Nagy előnye még, hogy közel van a barlangfürdőhöz és a strandhoz. Amit még kiemelnék, nagyon tetszett, hogy a recepción van programajánló dossziéjuk, aminek nagy hasznát vettük.

Értékelt: 2015. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. július elején 4 napot töltöttünk itt, a személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba felszereltsége és tisztasága megfelelő volt. A wellness részlegük nagyon jó és ingyenesen korlátlanul használható. A reggelik jók voltak (bár minden reggel szinte ugyanaz volt ) a vacsorák finomak voltak.Összességében a szállást jónak minősíteném.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Köszönöm szépen ezt a csodálatos egy hetet amit Önöknél tölthettünk el a férjemmel. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, a szobák szépek és kényelmesek (a kispárna hiányát leszámítva :)) Az ellátás nagyon változatos és finom volt. A személyzet mindent felül múlt, egy remek csapat .Csak ajánlani tudom

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 jun. elején 5 napot töltöttünk a panzióban, akciós kuponnal. A wellness részleg (szoli, flabelos, szauna) tiszta, újszerű, a szoli nagyon jól barnít, nem egy csőcserére szoruló gép. A kuponnal ingyenesen, korlátlanul igénybe vehető volt. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba tágas, az ágyak kényelmesek, klímával, tv-vel, hűtővel felszerelt.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7.
2015. május hónapban 3 napot töltöttem a panzióban az unokámmal. 2014-ben már jártam itt barátokkal, és nagyon jól éreztük magunkat, gondoltam visszatérek az unokámmal is. Nem bántam meg. Mindkét alkalommal kedves fogadtatásban volt részünk. A felújítás még folyamatban van, de egyáltalán nem volt zavaró. Az ételek változatosak és finomak.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Jól éreztünk magunkat ,ami hiányosság szerintem a reggelinél a zöldség és gyümölcs hiánya.A fürdőben a zuhanykabin sarkaiban fellelhető penész.Az étterem részén elkel a gyakrabb sepregetés is.A homokózóban a játékok nagy része sérült.
Az étel megfelelő,a kiszolgálás kedves.Ár arány értékben megfelel minden.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 20.
A személyezt nagyon kedves, és segítőkész. A szálló jól megközelíthető, meseszép a környék. A wellness-szolgáltatást kiemelném. Negatívumként a szobához tartozó fürdőt említeném, és a törülközőket. A szoba amúgy rendben volt, az ágyak kényelmesek. Az ételek is finomak, kicsit hiányoltam a kávét a bőséges reggeli mellé, a svédasztalról...

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
A személyzet kiváló volt, de csak 1 ember egy étteremre és wellnessre és recepcióra sokszor kevésnek bizonyult, főleg ha egyszerre jön 2 csoport és még a telefon is sokat cseng egyszerűen egy ember ehhez kevés. Ennek ellenére a személyzet kiválóan teljesített. Kiemelnénk Attilát a recepciós pincér fiút, aki erején felül teljesített és nagyon bearanyozta(nagyon profi volt, ami pontosan ide való) mindenki percét.

2015. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedül mentem el április 9-12. Egyszerűen így alakult, de a személyzet nagyon kedves, barátságos és közvetlen volt (még a takarító is). Velük lehetett beszélgetni. Készségesen meghallgattak, így már nem is éreztem magam egyedül. Nekem nagyon tetszett! Nem tapasztaltam olyan dolgot, ami nagyon zavart volna, egy-két apró hiányosságot vettem csak észre.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, ajándék desszerttel, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX