Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A félpanziós étkezés rendkívül szegényes volt, semmi zöldség, semmi gyümölcs az öt nap alatt, pedig most van a szezonja, a reggelihez egy fajta kész tea, se kávé, se gyümölcslé, a vacsorára kétféle menü közül lehetett választani, minden este teljesen hasonló, alig savanyúsággal.
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
kisgyermekekkel töltöttünk 2 éjszakát a panzióban. A szállásunk a második emeleten volt elég meredek lépcsőkön kellett eljutnunk odáig. A gyerekeknek részére fenntartott játszó részen térdig érő gaz volt,a trambulin védőhálója szakadt a játékok nagy része törött volt. A reggeli és vacsora igencsak szegényes volt. Hiányoltuk a gyümölcsüket.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon bősègesek az ètelek ès nagyon finom volt. A szemèlyzet is kifogástalan volt. Itt kèrte meg a párom a kezemet; jövöre is biztos vissza fogunk menni csak több idöre mert csak 3 éjszakát töltöttünk ott! 1-2 hibát azèrt akadnak pl: a reggeli svéd asztal elèg gyenge lehetne javitani rajta.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 9.
35 fokos hőségben a 24-es szobában nemvolt klíma,ablakot nem lehetett kinyitni mert a szemben lévő szálló központi klímájának hűtő ventilátora pár méterre volt az ablakok előtt, olyan zajos volt mintha a szobába porszívóztak volna egész éjjel
l. Kértem a szoba cseréjét, közölték, hogy nem lehetséges. 2.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
A személyzet kedves, udvarias, az apartmanunk két hálóval) elfogadhatóan tiszta és 4 fő részére kényelmes elosztású volt. A tetőtéri ablakok kezelhetetlenek, kánikula esetén bajban lettünk volna. A szomszéd szálloda vagy másik apartman klímája hangos volt, továbbá furcsa kopogás miatt ami aztán megszűnt, nehezen tudtunk elaludni.

Értékelt: 2015. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A panzió kategóriájának teljesen megfelelő. A személyzet kedves, az ételek finomak. Az egyetlen, amit hiányoltam a reggelinél az a friss zöldség (paradicsom, uborka, stb. ), ezt leszámítva minden tökéletes volt. Nagy előnye még, hogy közel van a barlangfürdőhöz és a strandhoz. Amit még kiemelnék, nagyon tetszett, hogy a recepción van programajánló dossziéjuk, aminek nagy hasznát vettük.

Értékelt: 2015. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. július elején 4 napot töltöttünk itt, a személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba felszereltsége és tisztasága megfelelő volt. A wellness részlegük nagyon jó és ingyenesen korlátlanul használható. A reggelik jók voltak (bár minden reggel szinte ugyanaz volt ) a vacsorák finomak voltak.Összességében a szállást jónak minősíteném.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Köszönöm szépen ezt a csodálatos egy hetet amit Önöknél tölthettünk el a férjemmel. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, a szobák szépek és kényelmesek (a kispárna hiányát leszámítva :)) Az ellátás nagyon változatos és finom volt. A személyzet mindent felül múlt, egy remek csapat .Csak ajánlani tudom

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 jun. elején 5 napot töltöttünk a panzióban, akciós kuponnal. A wellness részleg (szoli, flabelos, szauna) tiszta, újszerű, a szoli nagyon jól barnít, nem egy csőcserére szoruló gép. A kuponnal ingyenesen, korlátlanul igénybe vehető volt. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba tágas, az ágyak kényelmesek, klímával, tv-vel, hűtővel felszerelt.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7.
2015. május hónapban 3 napot töltöttem a panzióban az unokámmal. 2014-ben már jártam itt barátokkal, és nagyon jól éreztük magunkat, gondoltam visszatérek az unokámmal is. Nem bántam meg. Mindkét alkalommal kedves fogadtatásban volt részünk. A felújítás még folyamatban van, de egyáltalán nem volt zavaró. Az ételek változatosak és finomak.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.09.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Irota EcoLodge
Irota
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.03-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet 2=3
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX