Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 15.
A személyzet kedves és segítőkész. a lefoglalt 1 ágyas szoba helyett 2 ágyas, kényelmest kaptam. A szoba (22. szám) színvonala a kedvező ár ellenére hagy kívánnivalót maga után. Pl. cserére szoruló zuhanyzótálca, átszerelt radiátor után tátongó lukak a falon. Ezek könnyen kijavítható, de a menedzsment és/vagy tulajdonos figyelmességet megkövetelő, de sürgősen orvoslandó hibák.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
A szállás az árnak megfelelő, a személyzet roppant segítőkész és kedves minden egyes tagja, az ételek nagyon finomak, nagy a választék az étlapon, bár én a rántott gombát hiányoltam, de ettől függetlenül minden este ott vacsoráztunk, és olyannyira jól is laktunk, hogy a vacsorát követően elmentünk sétálni, szinte már rutinná vált minden este.
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 3.
A szoba kényelmével és tisztaságával egyáltalán nem voltunk megelégedve: az ágy rettenetes állapotban volt, konkrétan lyukak voltak a szivacson, ezért garantált a hát fájás. Emellett az ágy még recsegett is, így ha véletlenül el is aludt az ember, akkor is felébredt egy fordulás után.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
Minden nagyon jó volt. . . 2015 szeptemberben rokonokkal járt itt. Miskolctapolcán most jártunk először így nem tudtunk előre semmit. Panzióba megérkezve kedves és udvarias személyzet fogadott minket,elmondták a szálloda lehetőségeit és megkaptuk a kulcsot a szobákhoz. Amikor bementem a szobába tisztaság és rend fogadott ,majd az illemhelyet néztem meg az is tiszta volt.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
Nagyon jól éreztük magunkat! Másodszor is! Udvarias volt a személyzet és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha megint Miskolctapolca lesz az uticél csak is ott fogunk megszállni! Az ellátás nagyon jó volt,finom volt az étel is. Nagyon jó helyen van, közel a barlangfürdőhöz és a strandfürdőhöz is. És még sok látnivaló van a környéken amit érdemes megnézni.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
A szállás tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Személyzet kiváló, segítőkész, udvarias. Ételek (reggeli, vacsora) finomak, ízletesek voltak, kicsit változatosabbat el tudtam volna képzelni, de az elkészítésben és az adagokkal nem volt gond. Összességében nagyon kellemesen éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
A szállás jó volt, az ételek jók voltak, tiszta a szálloda.A személyzet kedves és segítőkész volt.
Ami hiányzott este 20 óra után már nem lehet használni a Welnesst, illetve nem lehetett már pingpongozni sem és csocsózni sem, holott az ember pihenni kikapcsolódni megy oda. Ettől eltekintve ajánlani tudom mindenkinek.
Remélem még visszatérünk.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26.
Mindennel megvagyok elégedve igazán jól éreztük magunkat!!!Kényelmes ágyak voltak..nagyon jól lehetett aludni!!Akiszolgálás egy kicsit vontatott volt,de a kedvesség feledtette!!Szuper kis hely és nem drága!!
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A félpanziós étkezés rendkívül szegényes volt, semmi zöldség, semmi gyümölcs az öt nap alatt, pedig most van a szezonja, a reggelihez egy fajta kész tea, se kávé, se gyümölcslé, a vacsorára kétféle menü közül lehetett választani, minden este teljesen hasonló, alig savanyúsággal.
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
kisgyermekekkel töltöttünk 2 éjszakát a panzióban. A szállásunk a második emeleten volt elég meredek lépcsőkön kellett eljutnunk odáig. A gyerekeknek részére fenntartott játszó részen térdig érő gaz volt,a trambulin védőhálója szakadt a játékok nagy része törött volt. A reggeli és vacsora igencsak szegényes volt. Hiányoltuk a gyümölcsüket.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hungária Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.18-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gyertyafényes vacsorával, teadélutánnal, kerékpár használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.11. - 2021.02.14.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, gyerekjátszóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.26-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.20.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.26-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szent István Hotel Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)
Édes semmittevés (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX