Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
Nagyon jól éreztük magunkat! Másodszor is! Udvarias volt a személyzet és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha megint Miskolctapolca lesz az uticél csak is ott fogunk megszállni! Az ellátás nagyon jó volt,finom volt az étel is. Nagyon jó helyen van, közel a barlangfürdőhöz és a strandfürdőhöz is. És még sok látnivaló van a környéken amit érdemes megnézni.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
A szállás tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Személyzet kiváló, segítőkész, udvarias. Ételek (reggeli, vacsora) finomak, ízletesek voltak, kicsit változatosabbat el tudtam volna képzelni, de az elkészítésben és az adagokkal nem volt gond. Összességében nagyon kellemesen éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
A szállás jó volt, az ételek jók voltak, tiszta a szálloda.A személyzet kedves és segítőkész volt.
Ami hiányzott este 20 óra után már nem lehet használni a Welnesst, illetve nem lehetett már pingpongozni sem és csocsózni sem, holott az ember pihenni kikapcsolódni megy oda. Ettől eltekintve ajánlani tudom mindenkinek.
Remélem még visszatérünk.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26.
Mindennel megvagyok elégedve igazán jól éreztük magunkat!!!Kényelmes ágyak voltak..nagyon jól lehetett aludni!!Akiszolgálás egy kicsit vontatott volt,de a kedvesség feledtette!!Szuper kis hely és nem drága!!
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A félpanziós étkezés rendkívül szegényes volt, semmi zöldség, semmi gyümölcs az öt nap alatt, pedig most van a szezonja, a reggelihez egy fajta kész tea, se kávé, se gyümölcslé, a vacsorára kétféle menü közül lehetett választani, minden este teljesen hasonló, alig savanyúsággal.
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
kisgyermekekkel töltöttünk 2 éjszakát a panzióban. A szállásunk a második emeleten volt elég meredek lépcsőkön kellett eljutnunk odáig. A gyerekeknek részére fenntartott játszó részen térdig érő gaz volt,a trambulin védőhálója szakadt a játékok nagy része törött volt. A reggeli és vacsora igencsak szegényes volt. Hiányoltuk a gyümölcsüket.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon bősègesek az ètelek ès nagyon finom volt. A szemèlyzet is kifogástalan volt. Itt kèrte meg a párom a kezemet; jövöre is biztos vissza fogunk menni csak több idöre mert csak 3 éjszakát töltöttünk ott! 1-2 hibát azèrt akadnak pl: a reggeli svéd asztal elèg gyenge lehetne javitani rajta.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 9.
35 fokos hőségben a 24-es szobában nemvolt klíma,ablakot nem lehetett kinyitni mert a szemben lévő szálló központi klímájának hűtő ventilátora pár méterre volt az ablakok előtt, olyan zajos volt mintha a szobába porszívóztak volna egész éjjel
l. Kértem a szoba cseréjét, közölték, hogy nem lehetséges. 2.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
A személyzet kedves, udvarias, az apartmanunk két hálóval) elfogadhatóan tiszta és 4 fő részére kényelmes elosztású volt. A tetőtéri ablakok kezelhetetlenek, kánikula esetén bajban lettünk volna. A szomszéd szálloda vagy másik apartman klímája hangos volt, továbbá furcsa kopogás miatt ami aztán megszűnt, nehezen tudtunk elaludni.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A panzió kategóriájának teljesen megfelelő. A személyzet kedves, az ételek finomak. Az egyetlen, amit hiányoltam a reggelinél az a friss zöldség (paradicsom, uborka, stb. ), ezt leszámítva minden tökéletes volt. Nagy előnye még, hogy közel van a barlangfürdőhöz és a strandhoz. Amit még kiemelnék, nagyon tetszett, hogy a recepción van programajánló dossziéjuk, aminek nagy hasznát vettük.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 13.065 - 14.907,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.02-ig
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 18.343,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX